:
:

logo

BLESKOVKY

příměstský tábor léto 2017


 

VIDEO

FOTOGALERIE


Florbalisté FBC Ostrava vyhráli nad Libercem

Po třech porážkách zase zabrali. Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava porazili ve 21. superligovém kole Liberec 8:5 a v tabulce právě před svého soupeře poskočili na 9. místo.

 

Baník tentokrát gól nedal, v Žilině prohrál 0:2

Fotbalisté Baníku Ostrava poprvé v zimní přípravě prohráli. V sobotním poledni nestačili na Žilinu, druhý tým slovenské nejvyšší ligy vyhrál na vlastní půdě 2:0. V sestavě Baníku si odbyli premiéru mladý gólman Jakub Lapeš, čerstvá posila Jiří Fleišman a testovaný tožský stoper Hakim Ouro-Sama.



1.FC Slovácko

MFK VÍTKOVICE


VS

3.pu, 20.1.18 so, v 10:00, Slovácko

2018-01-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

18.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice xxx
19.1. Muži PU Rožumberok-MFKV (Rožum.) 3:2
19.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice xxx
20.1. Muži PU Slovácko - MFKV (Uh. Brod) 10:00
20.1. WU15 TU Turnaj Poruba (Poruba) 8:00
20.1. WU13 OZL Dolní Lhota (Lhotka) 11:45
20.1. U19 PU MFKV - Frýdlant (UT Aréna) 10:00
20.1. U17 PU Kysuc.N.M. - MFKV (Kysuc.) 10:00
20.1. U16 PU Kysuc.N.M. - MFKV (Kysuc.) 12:00
20.1. U15 PU MFKV - Kysuc.N.M.(UT Ar.) 15:00
20.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice
20.1. U13 PU MFKV - Kysuc.N.M.(UT Ar.) 16:30
20.1. U12 PU MFKV - Prostějov (UT Ar.) 8:30
20.1. U11 TU Turnaj Korňa (Korňa)
20.1. U10 PU Wodzislav - MFKV (Wodz.) zruše
20.1. U10 PU MFKV - Zlín (UT Provaznická) 10:00
20.1. U11/10B ZL Zimní liga OV-Jih (Lhotka) 13:55
20.1. U7Mo PU Opava - MFKV (Opava) 9:00
21.1. WU13 TU Turnaj Poruba (Poruba) 8:00
21.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice
21.1. U12 TU Hal. turnaj Třinec (Třinec)
21.1. U12 HL Hal.liga Smilovice (Smilov.)
21.1. U11/10B TU Turnaj Hlučín (Hlučín)
21.1. U11 PU U11 - U10 (TC Vítek, hala č.1) 8:00
21.1. U10 PU U11 - U10 (TC Vítek, hala č.1) 8:00
21.1. U9 TU Turnaj Korňa (Korňa)
21.1. U8 TR Triangl Brno (Brno)

2018-01-23