:
:

logo

BLESKOVKY

Foto

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016)

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016)

VÍTKOVICKÉ FOTBALISTKY USPĚLY NA REPREZENTAČNÍM VÝBĚRU WU-14 (11.-13.11.2016)

VÍTKOVICKÉ FOTBALISTKY USPĚLY NA REPREZENTAČNÍM VÝBĚRU WU-14 (11.-13.11.2016)

PU U9- Olomouc (12.11.2016)

PU U9- Olomouc (12.11.2016)

Turnaj Junior Ladies´cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj Junior Ladies´cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj ml. přípravky Autohity cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj ml. přípravky Autohity cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj st. přípravky Charitas cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj st. přípravky Charitas cup 2016 (12.11.2016)

Mini fotbálek v poločase MU MFKV-Vlašim (5.11.2016)

Mini fotbálek v poločase MU MFKV-Vlašim (5.11.2016)

MU MFKV - Vlašim 5.11.2016 2

MU MFKV - Vlašim 5.11.2016 2


 

« Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 29 42 56 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE


SERVIS FANOUŠKŮM - Výsledky z fotbalových soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží z uplynulého víkendu od první ligy po kraj.

 

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.



0 : 2

FK Olympia Praha

MFK VÍTKOVICE


VS

12. mu, so 21.10. v 10:15, Praha

2017-10-24

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 12 7 4 1 23:8 25
2. FK Fotbal Třinec 12 7 2 3 17:10 23
3. Slezský FC Opava 12 6 4 2 31:18 22
4. FK Pardubice 12 7 0 5 16:9 21
5. 1.FK Příbram 12 6 2 4 19:12 20
6. FK Olympia 12 5 5 2 17:14 20
7. 1.SC Znojmo FK 12 5 3 4 15:18 18
8. FC Hradec Králové 12 4 5 3 15:14 17
9. FC S.&B. Vlašim 12 5 2 5 19:19 17
10. FK Viktoria Žižkov 12 4 4 4 20:19 16
11. FC MAS Táborsko 12 3 5 4 17:19 14
12. FK Baník Sokolov 12 4 2 6 14:17 14
13. MFK Vítkovice 12 2 4 6 10:26 10
14. FK Varnsdorf 12 1 6 5 12:19 9
15. FK Ústí nad Labem 12 2 2 8 12:26 8
16. Frýdek-Místek 12 1 4 7 7:16 7

Následující program

16.10. WU11 MU Ludgeř.- MFKV (Ludg.) 15:0
16.10. U11 PU Třinec - MFKV (Třinec) 12:2
16.10. U10 PU Třinec - MFKV (Třinec) 7:29
16.10 U8A MU MFKV - Šenov (Vítek) 10:5
16.10 U8B MU MFKV - Lhotka (Vítek) 0:20
18.10. U18 MU MFKV - Šumperk (Aréna) 5:2
18.10. U16 MU MFKV - Šumperk (Aréna) 7:0
18.10. U13 Minirepublika - (Hodonín) 11:30
18.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 9:16
19.10. WU11 MU Svinov - MFKV (Svinov) 5:1
19.10. U12 Ondrášovka Cup (TC Vítek) 2.mís
19.10. U11/10B MU MFKV - Petřkovice ( Vítek) 6:8
19.10. U10 MU MFKV - Petřkovice (Vítek) 16:1
19.10. U9 PU Opava - MFKV (Opava) 11:20
20.10. U15 MU Karviná - MFKV (Karviná) 1:1
20.10. U14 MU Karviná - MFKV (Karviná) 0:1
20.10. U11 MU MFKV - Kr.Pole (Vítek) 8:6
21.10. Muži MU Olympia - MFKV (Strahov) 0:2
21.10. Ženy MU Havířov - MFKV (Hav.) 4:1
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Hodol.) 5:0
21.10. U15B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 6:1
21.10. U12B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 3:3
22.10 WU15 MU MFKV - Slovácko (SAP) odlož
22.10. WU13 MU MFKV - Slovácko (SAP) odlož
22.10. U19 MU Olomouc - MFKV (Olom.) 3:1
22.10. U18 MU MFKV - Jeseník (SAP) 1:3
22.10. U17 MU Olomouc - MFKV (Olom.) 4:3
22.10. U16 MU MFKV - Jeseník (SAP) 6:1
22.10. U11 PU Petřkovice - MFKV (Petř.) 0:20
22.10. U9 TU Ludgeř. - MFKV (Ludg.) 1.mís

2017-10-24