:
:

logo

BLESKOVKY

Foto

Turnaj U13 RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA CUP 2016 (26.11.2016)

Turnaj U13 RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA CUP 2016 (26.11.2016)

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016) 2

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016) 2

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016)

TU ve Smilovicích U10 (13.11.2016)

VÍTKOVICKÉ FOTBALISTKY USPĚLY NA REPREZENTAČNÍM VÝBĚRU WU-14 (11.-13.11.2016)

VÍTKOVICKÉ FOTBALISTKY USPĚLY NA REPREZENTAČNÍM VÝBĚRU WU-14 (11.-13.11.2016)

PU U9- Olomouc (12.11.2016)

PU U9- Olomouc (12.11.2016)

Turnaj Junior Ladies´cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj Junior Ladies´cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj ml. přípravky Autohity cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj ml. přípravky Autohity cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj st. přípravky Charitas cup 2016 (12.11.2016)

Turnaj st. přípravky Charitas cup 2016 (12.11.2016)


 

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 30 45 59 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




Nový Jičín

MFK Vítkovice


VS

MOL Cup, ÚT 14.8., v 17:00, N. Jičín

2018-08-16

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 4 4 0 0 9:2 12
2. D.Č.Budějovice 4 4 0 0 9:3 12
3. FK Ústí nad Labem 4 4 0 0 8:4 12
4. FC Hradec Králové 4 3 1 0 6:2 10
5. FK Pardubice 4 2 1 1 5:3 7
6. FK Varnsdorf 4 1 3 0 2:1 6
7. 1.SK Prostějov 4 1 2 1 5:5 5
8. FK Viktoria Žižkov 4 1 2 1 5:5 5
9. FC Zbrojovka Brno 4 1 1 2 8:8 4
10. MFK Chrudim 4 1 1 2 7:8 4
11. MFK Vítkovice 4 1 1 2 5:7 4
12. FC MAS Táborsko 4 1 0 3 5:6 3
13. FC S.&B. Vlašim 4 0 2 2 5:7 2
14. FK Baník Sokolov 4 0 1 3 2:7 1
15. 1.SC Znojmo FK 4 0 1 3 3:10 1
16. FK Fotbal Třinec 4 0 0 4 2:8 0

Následující program

14.8. Muži MOL CUP N. Jičín - MFKV (N. Jičín) 17:00
15.8. WU15 PU MFKV - U12 (V. Klegova) 17:00
15.8. U19 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 14:00
15.8. U17 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 16:15
15.8. U12 PU WU15 - MFKV (V. Klegova) 17:00
18.8. Muži MU MFKV - Varnsdorf (HH) 17:00
18.8. Ženy Pohár MFKV - Loděnice (SAP/UT) 10:00
18.8. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 10:30
18.8. U15B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 13:15
18.8. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 12:45
18.8. U13B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 15:00
18.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)
19.8. U19 MU Karviná - MFKV (Karviná) 10:30
19.8. U18 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 10:30
19.8. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 12:45
19.8. U16 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 12:45
19.8. U13 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U12 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)

2018-08-21