:
:

logo

BLESKOVKY

Foto

Turnaj Junior Ladies cup 2017 (17.11.2017)

Turnaj Junior Ladies cup 2017 (17.11.2017)

MU MFK Vítkovice - SFC Opava 10.11.2017

MU MFK Vítkovice - SFC Opava 10.11.2017

MU  Hradec Králové - MFKV  (4.11.2017)

MU Hradec Králové - MFKV (4.11.2017)

Fanoušci MFKV cestou do Hradce (4.11.2017)

Fanoušci MFKV cestou do Hradce (4.11.2017)

MFKV "A" - FM 5:0 (2:0) - 27.10.2017

MFKV "A" - FM 5:0 (2:0) - 27.10.2017

Klimkovice - MFKV U10 (25.10.2017)

Klimkovice - MFKV U10 (25.10.2017)

Olympia Praha - MFK Vítkovice 0:2 (21.10.2017)

Olympia Praha - MFK Vítkovice 0:2 (21.10.2017)

OSTRAVA CUP U10 - 3. místo (14.10.2017)

OSTRAVA CUP U10 - 3. místo (14.10.2017)


 

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 16 30 45 59 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE


Duel Baníku se Spartou se bude hrát před plnými tribunami

Baník hlásí po jedenácti měsících, že je vyprodáno. Dostupná kapacita vstupenek pro sobotní zápas prvoligový zápas mezi Baníkem Ostrava a pražskou Spartou s výjimkou sektoru sparťanských fanoušků byla rozebrána během necelých pěti dnů.

 

Nová huť utrpěla v Praze debakl

Basketbalisté NH Ostrava utrpěli v sobotním ligovém utkání 3. kola play-out na palubovce USK Praha debakl 46:89.



MFK Vítkovice

SK D. Č. Budějovice


VS

24 mu, 25.4. st, v 17:00, Aréna

2018-04-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 23 14 6 3 57:28 48
2. 1.FK Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3. FK Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
4. FC Hradec Králové 23 10 7 6 35:26 37
5. FK Fotbal Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6. D.Č.Budějovice 23 9 8 6 34:22 35
7. 1.SC Znojmo FK 23 9 6 8 28:34 33
8. FC S.&B. Vlašim 22 8 5 9 34:36 29
9. FK Olympia 23 7 8 8 27:34 29
10. FK Baník Sokolov 23 8 5 10 24:32 29
11. FK Viktoria Žižkov 23 8 4 11 35:37 28
12. FK Varnsdorf 22 6 8 8 27:31 26
13. FC MAS Táborsko 23 6 7 10 30:34 25
14. Frýdek-Místek 23 5 7 11 20:35 22
15. FK Ústí nad Labem 23 4 6 13 22:42 18
16. MFK Vítkovice 22 4 6 12 21:41 18

Následující program

23.4. U8 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
24.4. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 15:00
24.4. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 16:45
24.4. U9 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 16:00
25.4. Muži MU MFKV - Č. Budějovice (HH) 17:00
25.4. U19 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
25.4. U17 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
25.4. U12 Minirepublika (Žilina)
26.4. WU11 MU MFKV - Vřesina (TC Vítek) 16:30
26.4. U10 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek) 17:00
26.4. U11/10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) 17:00
28.4. Dorost. MU MFKV - Baník (SAP) 10:15
28.4. U18 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 10:15
28.4. U16 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 12:30
28.4. U15 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 10:30
28.4. U15B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 12:00
28.4. U14 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 12:15
28.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U13B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 13:45
28.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U11 MU Darkovice - MFKV (Dark.) 14:15
28.4. U11 Minirepublika (Prostějov)
28.4. U10 TR Triangl (Frýdek Místek)
28.4. U9 Minirepublika (Žilina)
29.4 Muži MU Příbram - MFKV (Příbram) 17:00
29.4 U19 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 10:30
29.4 U17 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 12:45

2018-05-01