:
:

logo

BLESKOVKY

Foto

Trénink U10 listopad

Trénink U10 listopad

Trénink U12 listopad

Trénink U12 listopad

Trénink U13 listopad

Trénink U13 listopad

MFKV ročník 2004

MFKV ročník 2004

Poločasový fotbálek žákyň  31.10.2015 (MU Mužů)

Poločasový fotbálek žákyň 31.10.2015 (MU Mužů)

MU A-Týmu 31.10.2015 se Slováckem

MU A-Týmu 31.10.2015 se Slováckem

U13: Vítězství v Třinci

U13: Vítězství v Třinci

U13: Vítězství v Třinci

U13: Vítězství v Třinci


 

« Předchozí 1 17 33 43 44 45 46 47 48 49 65 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




FC Baník Ostrava B

MFK Vítkovice


VS

2.PU, SO 19.1., V 10:30, Šoupalka

2019-01-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program

16.1. U19/U18 PU Baník - MFKV (Kravaře) 17:00
18.1. U13 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
18.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. WU15 TU Halový Turnaj Poruba (Por.) 8:00
19.1. Muži PU Baník B - MFKV (UT Šoup.) 10:30
19.1. U19 PU MFKV - Klimkovice (UT) 13:00
19.1. U17 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 15:00
19.1. U16 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 16:45
19.1. U15 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 10:00
19.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. U13 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 11:30
19.1. U12 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
19.1. U11 PU MFKV - F.-Místek (Hala Vítek) 8:00
19.1. U10 TR Triangl (Opava)
19.1. U9 TR Triangl (Hala Vítek č.1) 10:00
19.1. U9 TU Miniturnaj Bohumín (Boh.) 9:00
19.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Rašk.) 8:00
20.1. U18 PU Baník - MFKV (UT Šoupalka) 10:00
20.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
20.1. U11 TU Turnaj Brno (Brno)
20.1. U9/8B TR Triangl (Krmelín)
20.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Bruš.) 8:00
20.1. U8 TU Turnaj Albrechtice (Albrech.)
20.1. U7Mo TU Turnaj Polanka (Polanka)

2019-01-21