:
:

logo

BLESKOVKY

Areály a sportoviště



Domácí zázemí klubu MFK Vítkovice poskytuje areál Městského stadionu v Ostravě - Vítkovicích a  v Ostravě - Porubě, stadion SAP (bývalý TJ VOKD). Klub dále využívá sportoviště ZŠ Klegova a sportoviště gymnázia Volgogradská. Od školního roku 2014/2015 pak hřiště u SŠ společné stravování na ulici Krakovská.

 

Hlavním centrem výchovy mládeže je Tréninkové centrum Vítek (u Gymnázia a SOU Vítkovice) na ulici Provaznické.  

V zimním období naše týmy využívají tyto haly (sportoviště): hala Dubina, dvě haly Vítek, UT - OV JIH, UT- Vřesina, TV - ZŠ L.Štúra a TV - ZŠ Klegova. 


A STÁLE NÁM HŘIŠTĚ CHYBÍ..... ZEJMÉNA HŘIŠTĚ S UMĚLOU TRÁVOU - JSME RYCHLE ROZVÍJEJÍCÍ SE KLUB V MS KRAJI :-)  JSME NOVÉ VÍTKOVICE !!

 

 



MĚSTSKÝ STADION - ARÉNA
Závodní 2891/86, 703 00 Ostrava - Vítkovice
MFK Vítkovice Muži      FNL - celoročně
MFK Vítkovice U19 SCM MSDL - celoročně
     
v zimním období:
Ženy, žákyně    
Dorostenky    
U18/U17/U16    
U15/U14    
     
STADION SAP 
Skautská 6093/11, 708 00 Ostrava - Poruba
MFK Vítkovice Ženy  MSDŽ sk.A (MU)
MFK Vítkovice Dorostenky

2. liga dorostenek Morava (MU)

MFK Vítkovice U18/U16 MSDD sk.E
     
TRÉNINKOVÉ CENTRUM VÍTEK
ulice Provaznická, (vedle Gymnázia a SOU Vítkovice)
MFK Vítkovice Muži FNL 
MFK Vítkovice WU15-st.žákyně

1.liga st. žákyň Morava

MFK Vítkovice WU13-ml.žákyně 1.liga ml.žákyň Morava
MFK Vítkovice U15 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U14 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U13 SpSM Sever
MFK Vítkovice U12 SpSM Sever
MFK Vítkovice U11B/U10B MěP U11 (5+1) sk.C
MFK Vítkovice U11 MěP mladší žáci (7+1)
FC Vítkovice 1919     U10 MěP TOP (5+1)
FC Vítkovice 1919     U11/U10 BÍLÍ MěS U11(5+1) sk. C
v zimním období:    
Ženy/Dorostenky/WU15/WU13    
U13/U12    
U11/U10    
     
SŠ SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ
Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava
MFK Vítkovice Ženy/Dorostenky jen TJ
MFK Vítkovice WU15  jen TJ
MFK Vítkovice WU13 jen TJ
MFK Vítkovice WU11 jen TJ
MFK Vítkovice U15 jen TJ
MFK Vítkovice U14 jen TJ
     
     
GYMNAZIUM VOLGOGRADSKÁ
Volgogradská 6a, 700 30 Ostrava - Zábřeh
MFK Vítkovice U17/U16 jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA Velká
Klegová 27, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
MFK Vítkovice U13/U12 jen TJ
MFK Vítkovice U11/U10/U11U10 Bílí jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA Malá    
FC Vítkovice U9/U8/U7/U6 jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA tělocvična v zimním období:   
MFK Vítkovice, FC Vítkovice U11/U10/U9/U8/U7/U6  jen TJ
     
ZŠ PROVAZNICKÁ    
Provaznická 64, 700 30 Ostrava - Hrabůvka  
MFK Vítkovice U13/U12/U11 jen TJ
     
UT Vodní Areál    
MFK Vítkovice Ženy/Dorostenky jen TJ
MFK Vítkovice WU15/W13 jen TJ






 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Viktoria Žižkov


VS

13.MU, PÁ 26.10., V 17:00, Aréna

2018-10-28

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 12 8 2 2 21:9 26
2. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 12 5 5 2 9:6 20
7. MFK Vítkovice 12 5 3 4 16:16 18
8. 1.SK Prostějov 12 4 6 2 12:12 18
9. FC Zbrojovka Brno 12 4 5 3 19:15 17
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FK Baník Sokolov 12 3 3 6 10:17 12
12. FC S.&B. Vlašim 12 2 5 5 16:19 11
13. FK Fotbal Třinec 12 3 1 8 10:18 10
14. MFK Chrudim 12 3 1 8 12:21 10
15. FK Viktoria Žižkov 12 2 4 6 14:24 10
16. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7

Následující program

22.10. WU15 MU Klimkovice - MFKV (Klim.) 12:5
23.10. WU11 MU MFKV - Koblov (Vítek/VK) 17:00
23.10. U12 TU Ondrášovka (F.-Místek) 8:00
25.10. U10 MU MFKV - Hlubina (Vítek) 17:00
25.10. U11/10B MU MFKV - Vřesina (Vítek) 17:00
26.10. Muži MU MFKV - Vik. Žižkov (HH) 17:00
26.10. U15 MU FC Baník - MFKV (Šoupala) 15:00
26.10. U14 MU FC Baník - MFKV (Šoupala) 16:45
26.10. U11 MU MFKV - Pustkovec (Vítek) 17:00
26.10. U11 PU Bohemians - MFKV (Praha)
26.10. U10 PU V. Polom - MFKV (V. P.) 16:00
27.10. Dorost. MU MFKV - Havířov (SAP) 10:00
27.10. WU15 MU MFKV - Slovácko (VK) 10:30
27.10. WU13 MU MFKV - Slovácko (VK) 12:15
27.10. U18 MU Třinec - MFKV (Třinec) 12:30
27.10. U16 MU Třinec - MFKV (Třinec) 14:45
27.10. U15B KP Kopřivnice - MFKV (Kopř.) 9:00
27.10. U13 MU MFKV - ValMez (Vítek/UT) 10:30
27.10. U13B KP Kopřivnice - MFKV (Kopř.) 10:45
27.10. U12 MU MFKV - ValMez (Vítek/UT) 10:30
27.10. U11 TU Minirepublika (Praha)
27.10. U11/10B TU Turnaj Kylešovice (Kyleš.)
27.10. U9 TU Minirepublika (Hlučín)
28.10. Ženy MU MFKV - FC Baník (SAP) 10:00
28.10. U19 MU MFKV - Třinec (Vítek/UT) 10:30
28.10. U17 MU MFKV - Třinec (Vítek/UT) 12:45

2018-10-30