:
:

logo

BLESKOVKY

Areály a sportoviště



Domácí zázemí klubu MFK Vítkovice poskytuje areál Městského stadionu v Ostravě - Vítkovicích a  v Ostravě - Porubě, stadion SAP (bývalý TJ VOKD). Klub dále využívá sportoviště ZŠ Klegova a sportoviště gymnázia Volgogradská. Od školního roku 2014/2015 pak hřiště u SŠ společné stravování na ulici Krakovská.

 

Hlavním centrem výchovy mládeže je Tréninkové centrum Vítek (u Gymnázia a SOU Vítkovice) na ulici Provaznické.  

V zimním období naše týmy využívají tyto haly (sportoviště): hala Dubina, dvě haly Vítek, UT - OV JIH, UT- Vřesina, TV - ZŠ L.Štúra a TV - ZŠ Klegova. 


A STÁLE NÁM HŘIŠTĚ CHYBÍ..... ZEJMÉNA HŘIŠTĚ S UMĚLOU TRÁVOU - JSME RYCHLE ROZVÍJEJÍCÍ SE KLUB V MS KRAJI :-)  JSME NOVÉ VÍTKOVICE !!

 

 



MĚSTSKÝ STADION - ARÉNA
Závodní 2891/86, 703 00 Ostrava - Vítkovice
MFK Vítkovice Muži      FNL - celoročně
MFK Vítkovice U19 SCM MSDL - celoročně
     
v zimním období:
Ženy, žákyně    
Dorostenky    
U18/U17/U16    
U15/U14    
     
STADION SAP 
Skautská 6093/11, 708 00 Ostrava - Poruba
MFK Vítkovice Ženy  MSDŽ sk.A (MU)
MFK Vítkovice Dorostenky

2. liga dorostenek Morava (MU)

MFK Vítkovice U18/U16 MSDD sk.E
     
TRÉNINKOVÉ CENTRUM VÍTEK
ulice Provaznická, (vedle Gymnázia a SOU Vítkovice)
MFK Vítkovice Muži FNL 
MFK Vítkovice WU15-st.žákyně

1.liga st. žákyň Morava

MFK Vítkovice WU13-ml.žákyně 1.liga ml.žákyň Morava
MFK Vítkovice U15 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U14 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U13 SpSM Sever
MFK Vítkovice U12 SpSM Sever
MFK Vítkovice U11B/U10B MěP U11 (5+1) sk.C
MFK Vítkovice U11 MěP mladší žáci (7+1)
FC Vítkovice 1919     U10 MěP TOP (5+1)
FC Vítkovice 1919     U11/U10 BÍLÍ MěS U11(5+1) sk. C
v zimním období:    
Ženy/Dorostenky/WU15/WU13    
U13/U12    
U11/U10    
     
SŠ SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ
Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava
MFK Vítkovice Ženy/Dorostenky jen TJ
MFK Vítkovice WU15  jen TJ
MFK Vítkovice WU13 jen TJ
MFK Vítkovice WU11 jen TJ
MFK Vítkovice U15 jen TJ
MFK Vítkovice U14 jen TJ
     
     
GYMNAZIUM VOLGOGRADSKÁ
Volgogradská 6a, 700 30 Ostrava - Zábřeh
MFK Vítkovice U17/U16 jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA Velká
Klegová 27, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
MFK Vítkovice U13/U12 jen TJ
MFK Vítkovice U11/U10/U11U10 Bílí jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA Malá    
FC Vítkovice U9/U8/U7/U6 jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA tělocvična v zimním období:   
MFK Vítkovice, FC Vítkovice U11/U10/U9/U8/U7/U6  jen TJ
     
ZŠ PROVAZNICKÁ    
Provaznická 64, 700 30 Ostrava - Hrabůvka  
MFK Vítkovice U13/U12/U11 jen TJ
     
UT Vodní Areál    
MFK Vítkovice Ženy/Dorostenky jen TJ
MFK Vítkovice WU15/W13 jen TJ






 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Florbalista Jelínek: Je to můj třetí titul. A zase je jiný

Ve sbírce už má tři florbalové tituly. První dva vybojoval v dresu Vítkovic, ten prozatím poslední získal jako hráč Mladé Boleslavi. V Ostravě ale na Jana Jelínka nikdo nepískal.

 

Pořád nám chybí body, smutnil Šindelář po porážce v Olomouci

Z Olomouce, z města, kde fotbalově vyrostl, se vracel po sobotním utkání rozmrzelý. Stoper Martin Šindelář i celý Baník na Hané neuhráli ani bod a tým je stále v prvoligovém propadlišti.



2 : 0

MFK Vítkovice

SK D. Č. Budějovice


VS

24 mu, 25.4. st, v 17:00, Aréna

2018-04-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 24 15 6 3 60:28 51
2. 1.FK Příbram 23 14 3 6 44:24 45
3. FK Pardubice 24 13 3 8 33:17 42
4. FC Hradec Králové 24 11 7 6 39:27 40
5. FK Fotbal Třinec 24 10 9 5 31:25 39
6. D.Č.Budějovice 24 9 8 7 34:24 35
7. 1.SC Znojmo FK 24 9 6 9 28:36 33
8. FK Baník Sokolov 24 9 5 10 26:32 32
9. FC S.&B. Vlašim 23 8 5 10 35:38 29
10. FK Olympia 24 7 8 9 28:38 29
11. FK Viktoria Žižkov 24 8 4 12 35:40 28
12. FK Varnsdorf 23 6 8 9 27:33 26
13. FC MAS Táborsko 24 6 7 11 30:37 25
14. Frýdek-Místek 24 6 7 11 22:36 25
15. MFK Vítkovice 23 5 6 12 23:41 21
16. FK Ústí nad Labem 24 5 6 13 24:43 21

Následující program

23.4. U8 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 15:11
24.4. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 4:1
24.4. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 3:1
24.4. U9 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 18:12
25.4. Muži MU MFKV - Č. Budějovice (HH) 2:0
25.4. U19 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 0:0
25.4. U17 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 3:1
25.4. U12 Minirepublika (Žilina)
26.4. WU11 MU MFKV - Vřesina (TC Vítek) 16:30
26.4. U10 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek) 17:00
26.4. U11/10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) 17:00
28.4. Dorost. MU MFKV - Baník (SAP) 10:15
28.4. U18 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 10:15
28.4. U16 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 12:30
28.4. U15 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 10:30
28.4. U15B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 12:00
28.4. U14 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 12:15
28.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U13B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 13:45
28.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U11 MU Darkovice - MFKV (Dark.) 14:15
28.4. U11 Minirepublika (Prostějov)
28.4. U10 TR Triangl (Frýdek Místek)
28.4. U9 Minirepublika (Žilina)
29.4 Muži MU Příbram - MFKV (Příbram) 17:00
29.4 U19 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 10:30
29.4 U17 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 12:45

2018-05-01