:
:

logo

BLESKOVKY

Fotbalový kemp 2018

 

Letní fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018!!!
(ROČNÍK NAROZENÍ 2006 - 2011)

Fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018 plně obsazen v rekordním čase.

 

Místo konání:   Rožnov pod Radhoštěm
Věková kategorie:   Mladší žáci + starší a mladší přípravka (roč. nar. 2006 až 2011)
Začátek kempu:   Pondělí 9. 7. 2018
Konec kempu:   Sobota 14. 7. 2018
Kapacita kempu:   Max. 36 hráčů.
Vybavení areálu:    Kvalitní hřiště s umělou trávou, koupaliště…
Cena:    4.690,- Kč (cena včetně dopravy a balíčku NIKE pro hráče: štulpny, trenýrky a dres).
Ubytování:  Standardní vybavení (2 - 4 hráči na pokoji).
Stravování:   4 jídla denně, vše s obsluhou v místě ubytování.
Pitný režim:   Zajištěn na všech pět dnů.
Trenéři:    Každá kategorie bude mít své trenéry.
   
Garanti tr. jednotek: Ing. Radek Halamíček (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Bc. Michal Kovář (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Jarmil Kopel (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „C“)
  Jakub Cisovský (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „B“)
   +
  jeden trenér individuálních dovedností Volf Soccer Academy
Zdravotní služba: Zajištěna odborným pracovníkem

 

 

Seznam přihlášených hráčů a hráček:



1.

Ambrož Filip

2.

Baar Matyáš

3.

Baran Dominik

4.

Blažek Matyáš

5.

Bujok Lucas

6.

Dzurik Daniel

7.

Fojtík Tomáš

8.

Gemelová Alenka

9.

Graclík Jakub

10.

Grygarčíková Maruška

11.

Hebelka Adam

12.

Hebelka Michal

13.

Jurča Lukáš

14.

Juřena Šimon

15.

Juřeník Jakub

16.

Klaga Michal

17.

Křižák Denis

18.

Kudrna Václav

19.

Langer Ondřej

20.

Lánský Šimon

21.

Lazar Jan

22.

Lukeš Petr

23.

Maralík Karel

24.

Pavlík Adrian

25.

Pešl Jiří

26.

Pilař Maxim

27.

Polášek Michal

28.

Rehovič Štěpán

29.

Růža Marek

30.

Růža Martin

31.

Salva Kristián

32.

Sandr Jan

33.

Sandr Tomáš

34.

Sikora Michal

35.

Ševčík Kristián

36.

Škrabánek Sebastian

37.

Švoch Daniel

38.

Timco Martin

39.

Vojtíšek Boris

40.

Vyhlídal Václav

41.

Vyroubal Michael

42.

Zástřešek Matouš

 



 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou. 

 

OBRAZEM: Komentovaný trénink hokejistů Vítkovic a autogramiáda Rostislava Olesze

/FOTOGALERIE/ Jedinečnou příležitost měli ve čtvrtek a v sobotu fanoušci hokejistů Vítkovic. Tým generálního manažera Jakuba Petra absolvoval v Ostravar Aréně v rámci Olympijského festivalu dva otevřené a komentované tréninky, které na tribunách sledovalo množství zvědavých diváků.



3 : 1

SFC Opava

MFK VÍTKOVICE


VS

9.pu, 17.2. so, v 11:00, koupaliště Opava

2018-02-20

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

14.2. Muži PU MFKV - Otrokovice (UT Ar.) zruše
14.2. U16 PU MFKV - Baník U15 (UT Ar.) 0:4
15.2. U10 PU U10 - U9 (Hala Vítek č.1) 15:00
15.2. U10 PU Karviná - MFKV (Karviná) 16:30
15.2. U9 PU U10 - U9 (Hala Vítek č.1) 15:00
16.2. U11 PU U11 - U10 (UT Provaznická) zruše
16.2. U10 PU U11 - U10 (UT Provaznická) zruše
17.2. Muži PU Opava - MFKV (Opava) 3:1
17.2. Ženy OZL Vřesina - MFKV (Vřesina) 17:1
17.2. WU13 OZL Petřkovice - MFKV (Lhotka) 1:13
17.2. U19 PU Zlín - MFKV (Zlín) 3:0
17.2. U18 PU Zlín - MFKV (Zlín) zruše
17.2. U15 PU MFKV - Náměstovo (UT Ar.) zruše
17.2. U14 PU MFKV - Náměstovo (UT Ar.) zruše
17.2. U13 PU MFKV - Martin (UT Aréna) 1:7
17.2. U12 PU MFKV - Martin (UT Aréna) 9:5
17.2. U10 TR Triangl FCB (Jizdárna) 8:30
17.2. U10 TR Triangl FCB (Jizdárna) 8:30
17.2. U11/10B HL Hal. liga D. Lhota (Lhotka) 11:45
17.2. U7Mo TU Turnaj Frýdek-Místek (FM)
18.2. Ženy TU Womens cup (Hala Dubina) 5.mís
18.2. Dorost. TU Womens cup (Hala Dubina) 9.mís
18.2. U17 PU MFKV - Dukla (UT Aréna) 2:5
18.2. U16 PU MFKV - Dukla (UT Aréna) 2:2
18.2. U12 HL Hal. liga Brušperk (Brušp.) 13:30
18.2. U9 HL Hal. liga Hlučín (Hlučín) 2.mís
18.2. U9 HL Hal. liga Smilovice (Smil.) 1.mís

2018-02-20