:
:

logo

BLESKOVKY

Vedení klubu

 

Městský fotbalový klub Vítkovice, a.s.
Závodní 2992/86D, 703 00 Ostrava - Vítkovice
IČ: 28594193 , DIČ: CZ28594193
     
Předseda představenstva: Mgr. Pavel Filipčík            
     
Členové představenstva: Bc. Radovan Řehulka  
  Oldřich Jakubek  
     
Dozorčí rada: Ing. Leo Uhlík   
  Leonard West  
  Michal Čejka  
     
Majitelé:
FC Vítkovice 1919, zapsaný spolek 70% akcií 
Fotbal Poruba, zapsaný spolek 30% akcií
   
     
FC Vítkovice 1919, z.s.
30.dubna 560/11, Ostrava
IČ: 22881425    
     
Předseda: Ing. Radim Hlavatý  
Člen výboru: Mgr. Pavel Filipčík  
Člen výboru: Bc. Radovan Řehulka  
Člen výboru: Marta Blechová  
Člen výboru: Zdenek Honus  
Člen výboru: Oldřich Jakubek  
 
Fotbal Poruba, zapsaný spolek
Veleslavínova 425/11A, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
IČ: 22819347
 
Výkonný výbor
Předseda: Ondřej Smetana 
Člen výboru: Vítězslav Ficek 
Člen výboru: Mgr. Libor Hořínek
   
   
   

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Chcete vyhrát vstupenky na ME v krasobruslení v Ostravě?

/SOUTĚŽ/ Zúčastněte se soutěže Deníku v Moravskoslezském kraji.

 

Basketbalistky SBŠ porazily Chanci a udržely naději na play-off

Basketbalistky SBŠ Ostrava uspěly v neděli v hale Strakonic, tabulce jsou osmé a pět kol před koncem základní části ligy dál drží naději na účast v play-off.



MFK VÍTKOVICE

MFK Frýdek-Místek


VS

4.PU, 18.1. stř v 13:00, FM

2017-01-19

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 16 11 4 1 33:9 37
2. FC Baník Ostrava 16 9 6 1 25:13 33
3. SFC Opava 16 9 4 3 33:17 31
4. D. Č.Budějovice 16 9 4 3 22:11 31
5. FC S. & B. Vlašim 16 8 4 4 29:21 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 29:24 25
7. FK V.Žižkov 16 6 5 5 26:21 23
8. FK Ústí n./Labem 16 7 2 7 19:22 23
9. Frýdek-Místek 16 5 6 5 30:27 21
10. FK Varnsdorf 16 5 4 7 19:22 19
11. FK Baník Sokolov 16 4 6 6 19:25 18
12. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 18:26 18
13. FK Fotbal Třinec 16 4 4 8 23:33 16
14. FK Pardubice 16 3 5 8 12:23 14
15. MFK Vítkovice 16 2 1 13 14:31 7
16. 1. SK Prostějov 16 1 3 12 11:37 6

Následující program

18.1. Muži Tipsport cup FM - MFKV (FM) 13:00
19.1. U19 PU MFKV - Vřesina (Vratimov) 18:30
20.1. U13 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 17:00
20.1. U12 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 17:00
21.1. Muži PU Podbrezová-MFKV (Podbrez.) 13:00
21.1. Ženy TU Turnaj Český Těšín (Č.Těšín)
21.1. U19 PU Dobrá - MFKV (Vratimov) 12:10
21.1. U17 PU Karviná - MFKV (Karviná) 16:00
21.1. U16 PU Karviná - MFKV (Karviná) 17:45
21.1. U15 PU MFKV - Hlučín (UT Aréna) 9:00
21.1. U14 PU MFKV - Hlučín (UT Aréna) 10:45
21.1. U13 PU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 12:30
21.1. U12 PU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 12:30
21.1. U11 TR Triangl Hlučín (Hlučín)
21.1. U11 TU Turna D.Kubín (D.Kubín)
21.1. U11Po Mem. R.Halfara (SŠ.Z.Matějička) 8:00
21.1. U10 TU Turnaj HFK Olomouc (Olom.)
21.1. U8 TR Triangl (Hala Vítek) 9:00
22.1. U11 TU Korňa (Korňa)
22.1. U10 HL Hal.liga Smilovice (Smilovice)
22.1. U9 TU Turnaj (OV Jih) 12:30
22.1. U7Mo TR Triangl Opava (Opava)

2017-01-24