:
:

logo

BLESKOVKY

Vedení klubu

 

Městský fotbalový klub Vítkovice, a.s.
Závodní 2992/86D, 703 00 Ostrava - Vítkovice
IČ: 28594193 , DIČ: CZ28594193
     
Předseda představenstva: Roman Galač            
     
Členové představenstva: Mgr. Milan Duhan  
  Oldřich Jakubek  
     
Dozorčí rada: Leonard West  
  Ing. Leo Uhlík  
     
Management:    
Ekonomický ředitel: Ing. Radim Hlavatý  
Sportovní ředitel:  Ing. Marek Pohorelli  
Šéftrenér mládeže: Mgr. Milan Duhan  
Marketingový ředitel:  Jiří Maléř  
Tiskový mluvčí:  Jiří Maléř   
     
Majitelé:
FC Vítkovice 1919, zapsaný spolek 70% akcií 
Fotbal Poruba, občanské sdružení 30% akcií
   
Sekretariát: Bc. Radovan Řehulka    777 073 393
  email: r.rehulka@centrum.cz
   
Asistenti sekretáře: Marta Blechová  724 590 661
  Gabriela Martínková  732 996 156
  Dana Kubicová  739 626 669
     
Marketingový ředitel: Jiří Maléř   724 262 033
Tiskový mluvčí:
     
     
FC Vítkovice 1919, z.s.
30.dubna 560/11, Ostrava
IČ: 22881425    
     
Předseda: Ing. Radim Hlavatý  
Člen výboru: Mgr. Milan Duhan  
Člen výboru: Roman Galač  
Člen výboru: Ing. Marek Pohorelli  
Člen výboru: Oldřich Jakubek  
 
Fotbal Poruba, občanské sdružení
Výkonný výbor
Předseda: Ondřej Smetana 
Člen výboru: Vítězslav Ficek 
Člen výboru: Mgr. Libor Hořínek
Člen výboru: Svatonský Zdeněk 
Člen výboru: Kučera Tomáš
   

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


ÚTERNÍ DENÍK: Speciální příloha ke druhé fotbalové lize

/VÍCE UVNITŘ/ Baník, Vítkovice, Třinec, Frýdek-Místek a Opava. Fotbalová národní liga bude v sezoně 2016/2017 pro Moravskoslezský kraj speciální. Deník si tak pro vás přichystal ze druhé nejvyšší soutěže speciální zpravodajství.

 

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od druhé ligy až po kraj.



MFK Vítkovice

1.SK Prostějov


VS

1.FNL,ST 31.8.,V 17:00,ARÉNA

2016-09-02

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Baník Ostrava 4 3 1 0 8:3 10
2. Dyn. Č.Budějovice 4 3 1 0 4:0 10
3. SFC Opava 4 2 2 0 9:4 8
4. FK Varnsdorf 4 2 1 1 4:1 7
5. FC MAS Táborsko 4 2 1 1 5:4 7
6. SK S.Olomouc 4 1 3 0 4:3 6
7. Frýdek Místek 4 2 0 2 6:7 6
8. FK Viktor. Žižkov 4 1 2 1 9:7 5
9. FK Pardubice 4 1 2 1 4:6 5
10. FK Baník Sokolov 4 1 2 1 4:6 5
11. 1. SC Znojmo FK 4 1 1 2 6:7 4
12. FK Ústí nad Labem 4 1 1 2 5:6 4
13. MFK Vítkovice 3 1 0 2 1:4 3
14. 1. SK Prostějov 3 0 1 2 1:3 1
15. FK Fotbal Třinec 4 0 1 3 7:11 1
16. FC S. & B. Vlašim 4 0 1 3 4:9 1

Následující program

29.8. U11 PU SFC Opava - MFKV 9:8
30.8. U9B MU Třebovice - MFKV 16:30
31.8. Muži MU MFKV - 1.SK Prostějov (Aréna) 17:00
31.8. U15 MU Vys. Jihlava - MFKV 10:00
31.8. U14 MU Vys. Jihlava - MFKV 11:45
31.8. U11 PU MFKV U11 - U12 (TC Vítek) 15:00
31.8. U11 MU Ostrava Jih - MFKV 17:00
1.9. U8 PU D. Lhota - MFKV 17:00
2.9. U19 MU MFKV - SK Líšeň (SAP) 11:00
2.9. U11 TU Turnaj EON Cup
3.9. Muži MU FK Fotbal Třinec - MFKV 10:15
3.9. Ženy MU MFKV - Pržno (TC Vítek) 10:15
3.9. WU15 MU MFKV - Brno (TC Vítek) 13:00
3.9. U15 MU MFK Karviná - MFKV 9:30
3.9. WU13 MU MFKV - Brno (TC Vítek) 15:00
3.9. U14 MU MFK Karviná - MFKV 11:15
3.9. U11 TU Turnaj EON Cup
3.9. U10 TU Turnaj MFTM Zašová 8:00
3.9. U9 TU Turnaj O pohár PL Petřkovice 9:00
4.9. U15B KP MFKV - H. Suchá (TC Vítek) 13:45
4.9. U13 MU MFKV - Šumperk (TC Vítek) 10:00
4.9. U13B KP MFKV - H. Suchá (TC Vítek) 12:15
4.9. U12 MU MFKV - Šumperk (TC Vítek) 10:00
4.9. U11 TU Turnaj EON Cup
4.9. U10 TR Triangl Petřkovice

2016-09-06