:
:

logo

BLESKOVKY

:-) Divizní tým Mužů je Mistrem Podzimní části sezóny 2014/2015 :-)
:-) Divizní tým Mužů je Mistrem Podzimní části sezóny 2014/2015 :-)

Vedení klubu

 

Městský fotbalový klub Vítkovice, a.s.
Závodní 2992/86D, 703 00 Ostrava - Vítkovice
     
Představenstvo: Oldřich Jakubek            
  Radovan Fajkus  
  Vítězslav Ficek  
     
Dozorčí rada: Libor Hořínek  
  Roman Galáč  
  Aleš Richter  
     
Obchodní ředitel: Leonard West  
     
Majitelé:
FC Vítkovice 1919, občanské sdružení   65% akcií 
Fotbal Poruba, občanské sdružení 35% akcií
   
     
FC Vítkovice 1919, občanské sdružení
Výkonný výbor
Předseda: Ing. Radim Hlavatý
člen: Radovan Fajkus
člen: Roman Galáč
člen: Aleš Richter
člen: Ing. Marek Pohorelli
     
     
Fotbal Poruba, občanské sdružení
Výkonný výbor
Předseda: Vítězslav Ficek
člen: Mgr. Libor Hořínek
člen: Ondřej Smetana
člen:  Jan Moravčík 
člen:  Zdeněk Svatonský 
   

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Věřím, že se mi podaří zahlédnout pěkný gól, přeje si Zuzana Skupníková

Zuzana Skupníková, členka organizačního výboru MS v ledním hokeji 2015, se v rozhovoru pro Deník rozpovídala o blížícím se sportovním svátku v Ostravě.

 

Michal Frydrych v Jihlavě vážil každé slovo

Ostravský stoper se po páté jarní porážce nevymlouval. Uznal, že to jeho týmu nejde.



0 : 1

Lokomotiva Petrovice

MFK Vítkovice


VS

6 MU, so 25.4., v 16:00, Petrovice

2015-04-28

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. MFK Vítkovice 22 14 2 6 44:25 44
2. FK Mohelnice 22 12 5 5 36:16 41
3. FC TVD Slavičín 21 11 5 5 39:28 38
4. FC Elseremo Brumov 22 11 3 8 44:30 36
5. Lokomotiva Petrovice 22 11 3 8 25:23 36
6. 1.FC Viktorie Přerov 22 9 7 6 35:32 34
7. SK Hranice 22 8 9 5 39:32 33
8. MFK Havířov 22 8 8 6 40:36 32
9. FK Kozlovice 21 9 4 8 39:37 31
10. FK Nový Jičín 22 8 6 8 33:36 30
11. Jiskra Rýmařov 22 7 6 9 39:39 27
12. FC MSA D.Benešov 22 8 2 12 32:36 26
13. TJ Valašské Meziříčí 21 8 1 12 31:43 25
14. TJ Sokol Lískovec 22 5 4 13 26:50 19
15. Sokol Určice 22 4 4 14 24:46 16
16. V.Karlovice+Karolinka 21 2 9 10 18:35 15

Následující program

21.4. Muži PU Heřmanice - MFKV (Heřman.) 2:4
21.4. U19 MU Havl.Brod - MFKV (Halv.Brod) 1:3
22.4. U15 MU Opava - MFKV (Opava) 2:0
22.4. U14 MU Opava - MFKV (Opava) 1:0
22.4. U13 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 7:11
22.4. U12 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 6:6
22.4. U11 Karty CUP FC Hlučín-MFKV (Hluč.) 9:14
22.4. U10 Karty CUP FC Hlučín-MFKV (Hluč.) 8:8
22.4. U8 MU U8 - U9B Poruba (SaPoruba) 9:9
22.4. U11B MU Petřkovice - MFKV (Petřkov.) 2:18
22.4. U9B MU U9Poruba - U8A (SaPoruba) 9:9
23.4. U9B MU MFKV - Pustkovec (TC Vítek) 20:6
23.4. U11B MU U11Poruba-U11A Hrabová 11:0
23.4. U8B MU U8Poruba-Heřmanice (SaPo.) 3:17
24.4. U19 MU MFKV-Sparta Brno (SaPoru.) 2:2
24.4. U18 PU U18 - U16 ( tr. Volgogradská) 11:9
24.4. U16 PU U18 - U16 ( tr. Volgogradská) 11:9
24.4. U9 MU Vel.Polom - MFKV (Vel.Polom) 12:23
25.4. Muži MU Petrovice - MFKV ( Petrovice) 0:1
25.4. U15 MU MFKV - Jihlava (TC Vítek) 5:0
25.4. U14 MU MFKV - Jihlava (TC Vítek) 1:3
25.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:1
25.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 5:13
25.4. U15B MU Jablunkov - MFKV (Jablunkov) 4:1
25.4. U13B MU Jablunkov - MFKV (Jablunkov) 3:0
25.4. U11 MU MFKV - Polanka (TC Vítek) 18:0
25.4. U11 Turnaj Hošťálkovice-MFKV 8:00
25.4. U11B Turnaj Hošťálkovice-MFKV U11Por 5.m
25.4. U8 Turnaj Hošťálkovice-MFKV 8:00
25.4. U9B Turnaj Hošťálkovice-MFKV U9Por 5.m
26.4. Ženy MU Frýdlant - MFKV ( Frýdlant) 0:7
26.4. U8 Turnaj Frýdek Místek-MFKV 8:00

2015-04-29