:
:

logo

BLESKOVKY

Klub

VIDEO

FOTOGALERIE


Florbalisté FBC Ostrava vyhráli nad Libercem

Po třech porážkách zase zabrali. Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava porazili ve 21. superligovém kole Liberec 8:5 a v tabulce právě před svého soupeře poskočili na 9. místo.

 

Baník tentokrát gól nedal, v Žilině prohrál 0:2

Fotbalisté Baníku Ostrava poprvé v zimní přípravě prohráli. V sobotním poledni nestačili na Žilinu, druhý tým slovenské nejvyšší ligy vyhrál na vlastní půdě 2:0. V sestavě Baníku si odbyli premiéru mladý gólman Jakub Lapeš, čerstvá posila Jiří Fleišman a testovaný tožský stoper Hakim Ouro-Sama.



1.FC Slovácko

MFK VÍTKOVICE


VS

3.pu, 20.1.18 so, v 10:00, Slovácko

2018-01-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

18.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice xxx
19.1. Muži PU Rožumberok-MFKV (Rožum.) 3:2
19.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice xxx
20.1. Muži PU Slovácko - MFKV (Uh. Brod) 10:00
20.1. WU15 TU Turnaj Poruba (Poruba) 8:00
20.1. WU13 OZL Dolní Lhota (Lhotka) 11:45
20.1. U19 PU MFKV - Frýdlant (UT Aréna) 10:00
20.1. U17 PU Kysuc.N.M. - MFKV (Kysuc.) 10:00
20.1. U16 PU Kysuc.N.M. - MFKV (Kysuc.) 12:00
20.1. U15 PU MFKV - Kysuc.N.M.(UT Ar.) 15:00
20.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice
20.1. U13 PU MFKV - Kysuc.N.M.(UT Ar.) 16:30
20.1. U12 PU MFKV - Prostějov (UT Ar.) 8:30
20.1. U11 TU Turnaj Korňa (Korňa)
20.1. U10 PU Wodzislav - MFKV (Wodz.) zruše
20.1. U10 PU MFKV - Zlín (UT Provaznická) 10:00
20.1. U11/10B ZL Zimní liga OV-Jih (Lhotka) 13:55
20.1. U7Mo PU Opava - MFKV (Opava) 9:00
21.1. WU13 TU Turnaj Poruba (Poruba) 8:00
21.1. U14 Mezin. hal. turnaj Košice
21.1. U12 TU Hal. turnaj Třinec (Třinec)
21.1. U12 HL Hal.liga Smilovice (Smilov.)
21.1. U11/10B TU Turnaj Hlučín (Hlučín)
21.1. U11 PU U11 - U10 (TC Vítek, hala č.1) 8:00
21.1. U10 PU U11 - U10 (TC Vítek, hala č.1) 8:00
21.1. U9 TU Turnaj Korňa (Korňa)
21.1. U8 TR Triangl Brno (Brno)

2018-01-23