BLESKOVKY

Mládež

Třináctka také postoupila do finále Ondrášovka Cupu
(Vloženo 31.10.2017)

Tahle pohárová soutěž klukům z Vítkovic zachutnala. Po mnohých mladších spoluhráčích z MFK Vítkovice postoupili do finálového klání Ondrášovky Cupu také hráči kategorie U13.

celá novinka

Dvanáctka bude hrát finále Ondrašovka Cupu
(Vloženo 23.10.2017)

Mladší žáci vybojovali cenný postup. Družstvo MFK Vítkovice kategorie U12 si po přesvědčivých výkonech zajistila účast ve finálovém turnaji letošního ročníku populárního turnaje Ondrášovka Cup.

Ostrava Cup 2017 se po všech stránkách vydařil
(Vloženo 17.10.2017)

Povedlo se. Ostrava Cup 2017, turnaj fotbalových přípravek, který uspořádal MFK Vítkovice, všechny pobavil. A trenérům mnoha klubů navíc naznačil, že ve svých týmech mají velmi nadějné hráče.

Desetiletí Vítkovičáci vyhráli kvalifikaci Ondrášovka Cupu
(Vloženo 05.10.2017)

Porazili sedm soupeřů, včetně ostravského Baníku, a postoupili do další fáze Ondrášovka Cupu. Naši desetiletí talenti v úterý vyhráli kvalifikační turnaj populární pohárové soutěže.

Minirepubliku ovládli i desetiletí Vítkovičáci
(Vloženo 27.09.2017)

Nadějím fotbalových Vítkovic se daří. Tým U10 navázal na úspěšný vstup dvanáctiletých klubových kolegů do série turnajů zvaných Minirepublika, a rovněž obsadil v konkurenci šesti týmů bez ztráty jediného bodu první příčku.

« Předchozí 1 2 3 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE

Tomáš Ostarek: Chci, aby fungovalo propojení mládeže s prvním týmem

/ROZHOVOR/ Bez problémů dokončit sezonu a připravit se na tu příští. Takový je první cíl nového šéfa basketbalového klubu NH Ostrava Tomáše Ostarka, který před třemi týdny nahradil dlouholetého prezidenta a bývalého hráče Nové huti Ladislava Kudelu.

Ostravská kladiva rozložila pražský Olymp

/FOTOGALERIE/ Potřetí v sezoně měly volejbalistky TJ Ostrava výhodu domácí haly a opět v ní splnily roli favoritek. Po Šternberku a KP Brno porazily v sobotním 7. kole extraligy Olymp Praha 3:0.