:
:

logo

BLESKOVKY

Fotbalový kemp 2018

 

Letní fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018!!!
(ROČNÍK NAROZENÍ 2006 - 2011)

Fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018 plně obsazen v rekordním čase.

 

Místo konání:   Rožnov pod Radhoštěm
Věková kategorie:   Mladší žáci + starší a mladší přípravka (roč. nar. 2006 až 2011)
Začátek kempu:   Pondělí 9. 7. 2018
Konec kempu:   Sobota 14. 7. 2018
Kapacita kempu:   Max. 36 hráčů.
Vybavení areálu:    Kvalitní hřiště s umělou trávou, koupaliště…
Cena:    4.690,- Kč (cena včetně dopravy a balíčku NIKE pro hráče: štulpny, trenýrky a dres).
Ubytování:  Standardní vybavení (2 - 4 hráči na pokoji).
Stravování:   4 jídla denně, vše s obsluhou v místě ubytování.
Pitný režim:   Zajištěn na všech pět dnů.
Trenéři:    Každá kategorie bude mít své trenéry.
   
Garanti tr. jednotek: Ing. Radek Halamíček (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Bc. Michal Kovář (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Jarmil Kopel (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „C“)
  Jakub Cisovský (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „B“)
   +
  jeden trenér individuálních dovedností Volf Soccer Academy
Zdravotní služba: Zajištěna odborným pracovníkem

 

 

Seznam přihlášených hráčů a hráček:



1.

Ambrož Filip

2.

Baar Matyáš

3.

Baran Dominik

4.

Blažek Matyáš

5.

Bujok Lucas

6.

Dzurik Daniel

7.

Fojtík Tomáš

8.

Gemelová Alenka

9.

Graclík Jakub

10.

Grygarčíková Maruška

11.

Hebelka Adam

12.

Hebelka Michal

13.

Jurča Lukáš

14.

Juřena Šimon

15.

Juřeník Jakub

16.

Klaga Michal

17.

Křižák Denis

18.

Kudrna Václav

19.

Langer Ondřej

20.

Lánský Šimon

21.

Lazar Jan

22.

Lukeš Petr

23.

Maralík Karel

24.

Pavlík Adrian

25.

Pešl Jiří

26.

Pilař Maxim

27.

Polášek Michal

28.

Rehovič Štěpán

29.

Růža Marek

30.

Růža Martin

31.

Salva Kristián

32.

Sandr Jan

33.

Sandr Tomáš

34.

Sikora Michal

35.

Ševčík Kristián

36.

Škrabánek Sebastian

37.

Švoch Daniel

38.

Timco Martin

39.

Vojtíšek Boris

40.

Vyhlídal Václav

41.

Vyroubal Michael

42.

Zástřešek Matouš

 



 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Duel Baníku se Spartou se bude hrát před plnými tribunami

Baník hlásí po jedenácti měsících, že je vyprodáno. Dostupná kapacita vstupenek pro sobotní zápas prvoligový zápas mezi Baníkem Ostrava a pražskou Spartou s výjimkou sektoru sparťanských fanoušků byla rozebrána během necelých pěti dnů.

 

Nová huť utrpěla v Praze debakl

Basketbalisté NH Ostrava utrpěli v sobotním ligovém utkání 3. kola play-out na palubovce USK Praha debakl 46:89.



MFK Vítkovice

SK D. Č. Budějovice


VS

24 mu, 25.4. st, v 17:00, Aréna

2018-04-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 23 14 6 3 57:28 48
2. 1.FK Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3. FK Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
4. FC Hradec Králové 23 10 7 6 35:26 37
5. FK Fotbal Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6. D.Č.Budějovice 23 9 8 6 34:22 35
7. 1.SC Znojmo FK 23 9 6 8 28:34 33
8. FC S.&B. Vlašim 22 8 5 9 34:36 29
9. FK Olympia 23 7 8 8 27:34 29
10. FK Baník Sokolov 23 8 5 10 24:32 29
11. FK Viktoria Žižkov 23 8 4 11 35:37 28
12. FK Varnsdorf 22 6 8 8 27:31 26
13. FC MAS Táborsko 23 6 7 10 30:34 25
14. Frýdek-Místek 23 5 7 11 20:35 22
15. FK Ústí nad Labem 23 4 6 13 22:42 18
16. MFK Vítkovice 22 4 6 12 21:41 18

Následující program

23.4. U8 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
24.4. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 15:00
24.4. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 16:45
24.4. U9 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 16:00
25.4. Muži MU MFKV - Č. Budějovice (HH) 17:00
25.4. U19 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
25.4. U17 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
25.4. U12 Minirepublika (Žilina)
26.4. WU11 MU MFKV - Vřesina (TC Vítek) 16:30
26.4. U10 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek) 17:00
26.4. U11/10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) 17:00
28.4. Dorost. MU MFKV - Baník (SAP) 10:15
28.4. U18 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 10:15
28.4. U16 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 12:30
28.4. U15 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 10:30
28.4. U15B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 12:00
28.4. U14 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 12:15
28.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U13B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 13:45
28.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U11 MU Darkovice - MFKV (Dark.) 14:15
28.4. U11 Minirepublika (Prostějov)
28.4. U10 TR Triangl (Frýdek Místek)
28.4. U9 Minirepublika (Žilina)
29.4 Muži MU Příbram - MFKV (Příbram) 17:00
29.4 U19 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 10:30
29.4 U17 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 12:45

2018-05-01