:
:

logo

BLESKOVKY

Trenéři mládeže

  Zdeněk Honus        
  mentor        
           
  M: +420 705 001 336        
  zhonus@seznam.cz        
           
  Lubomír Adler        
  vedoucí trenér SCM        
           
  M: +420 777 181 945        
  ada04@email.cz        
           
     Jan Laslop        
  vedoucí trenér SpSM
       
           
  M: +420 732 955 818        
  laslopjan@seznam.cz        
           
     Ing. Radek Halamíček
  vedoucí trenér sportovních tříd a přípravek
   
  M: +420 725 436 574
  rh.mfkvitkovice@email.cz
   
DOROST        
U19 (r.1999)        
    Lubomír Adler     Petr Čecháček
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 777 181 945     M: +420 733 517 475
    ada04@email.cz     petr_cechacek@volny.cz
           
               
    Michal Drnovský       Jan Kromus
    asistent trenéra     masér
           
     M: +420 725 216 213     M: +420 606 236 571
     drny19981@gmail.com      
               
 U 18 (r. 2000)        
    Lubomír Adler     Michal Drnovský
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 777 181 945     M: +420 725 216 213
    ada04@email.cz     drny19981@gmail.com
           
       
    Petr Čecháček   Pavel Kudlík
  asistent trenéra   masér
       
  M: +420 733 517 475    M: +420 737 708 377
  petr_cechacek@volny.cz    kaelvevo@gmail.com
U 17 (r. 2001)      
    Radomír Dian  


  Milan Procházka
    trenér      asistent trenéra
           
    M: +420 777 825 855     M: +420 724 077 119
    dios1@volny.cz     prochajdamilan@seznam.cz
           
       Jan Kromus        
     masér      
           
     M: +420 606 236 571      
           
           
U16 (r.2002)        
    Leon Dostalík     Jiří Navrátil
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 604 192 315     M: +420 602 549 980
    le.do@seznam.cz     j.navrc@seznam.cz
           
    Oldřich Jakubek     Pavel Kudlík
    asistent trenéra     masér
           
    M: +420 727 815 646     M: +420 737 708 377
    oldrich.jakubek@seznam.cz     kaelvevo@gmail.com
           
DOROSTENKY        
    Mgr. Michal Žárský        
    trenér        
             
    M:+420 605 824 060        
    michal.zarsky@vlcovice.net        
             
ŽÁCI            
U15 (r.2003)        
    Jan Laslop     Karel Semelka
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 732 955 818     M: +420 777 677 027
    laslopjan@seznam.cz     Tory@seznam.cz
           
    Jaroslav Pindor       David Pašek
    asistent trenéra     garant ročníku
           
    M: +420 723 956 835       
    jaroslav.pindor@seznam.cz      
           
U14 (r.2004)        
    Jan Tóth     Jiří Fusek
    trenér      asistent trenéra
           
    M: +420 724 776 001     M: +420 605 027 036
    fotbal.hanys@seznam.cz      dagmar.fuskova@seznam.cz
           
               
 

  Vítězslav Mooc        
    asistent trenéra      
           
    M: +420 604 570 202      
    v.mocak@seznam.cz      
           
    Pavel Tkáč      Filip Twardzik
    garant ročníku     garant ročníku
           
           
           
           
U13 (r.2005)        
    Pavel Keprt     Roman Galač
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 605 705 996     M: +420 734 482 364
    pavelkeprtmfk@seznam.cz     ivig@seznam.cz
           
               
     Petr Pavuk        Mgr. František Repka
     asistent trenéra      asistent trenéra
           
     M: +420 602 769 477      M: +420 602 726 673
     Pavuk9@seznam.cz      repka.frantisek@seznam.cz
           
               
    Libor Žondra       Tomáš Okleštěk
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
           
           
           
U12 (r.2006)        
    Ing. Radek Halamíček     Petr Brezovský
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 725 436 574     M: +420 774 201 586
    rh.mfkvitkovice@email.cz     petr.brezovsky@seznam.cz
           
               
    Dominik Špavelko       Ondřej Cverna 
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 735 128 448      
    dominik.spavelko@seznam.cz      
            
    Vladimír Mišinský         
    asistent trenéra      
           
           
           
           
ŽÁKYNĚ - WU 15        
    Petr Zomber        
    trenér        
             
    M: +420 725 705 737        
    zomberovci@centrum.cz        
             
ŽÁKYNĚ - WU13        
      Tomáš Dobrozemský        Zdeněk Brus
    trenér     trenér
           
    M: +420 604 148 005     M: +420 737 182 379
    tomas.dobrozemsky@seznam.cz     klemans@seznam.cz
           
         
PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA        
U11 (r.2007)        
    Miroslav Dvořák     Libor Gelačák
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 775 358 459     M: +420 731 576 506
    spiel.mira@icloud.com      gelis81@seznam.cz
           
               
    Roman Vojvodík           David Mikula 
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 603 254 101      
    romanvojvodik@seznam.cz      
           
    Tomáš Mrázek         
    asistent trenéra      
           
           
           
           
 ST. PŘÍPRAVKA  U11/U10B        
    Petr Dziža  
     
   
    trenér      
           
    M: +420 725 028 531      
    p.cicvar@seznam.cz      
U10 (r.2008)        
    Bc. Michal Kovář     Mgr. Martin Kolář
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 755 387 391     M: +420 739 878 868
    kovecr79@seznam.cz     martin.kolar4@seznam.cz
           
           
    Mgr. Tomáš Kudlík          Zdeněk Honus
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 603 348 387     M.: +420 705 001 336
    tomas.kudlik@seznam.cz     zhonus@seznam.cz
               
    Adam Hruzík        
    trenér      
           
           
           
               
    Jakub Kučera      Soufiane Dramé
    garant ročníku     garant ročníku
           
           
           
           
ST. PŘÍPRAVKA - DÍVKY WU11        
    Rudolf Čech            Marta Blechová
     trenér      asistentka trenéra
           
    M: +420 733 236 996     M: +420 724 590 661
    dedulacech@seznam.cz     blechovamarta@seznam.cz
           
U9 (r.2009)        
    Bc. Peter Chalachan, DiS     Bc. Michal Kovář
    hlavní trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 732 349 501     M: +420 775 387 391
    chaly@email.cz     kovecr79@seznam.cz
           
               
    Radek Vítek       Adam Hruzík
    trenér     trenér
           
    M: +420 730 658 463      
   
gerardvit@email.cz
     
           
    Jan Matěj         Dan Ožvolda
    garant ročníku      garant ročníku
           
           
           
           
U8 (r.2010)        
      Jarmil Kopel     Jakub Cisovský
    hlavní trenér     asistent trenéra
           
    M.: +420 731 069 396     M.: +420 732 139 653
    Kopel.jaris@email.cz     Cisojakub@seznam.cz
           
    Danie Švrček     Matěj Hýbl
    asistent trenéra     garant ročníku
           
    M: +420 792 212 683      
    danielsvrcek@seznam.cz      
           
    Jakub Prajza         
    garant ročníku      
           
           
           
           
U7/U6 (r.2011) MODŘÍ, BÍLÍ        
    Pavel Mec     Ing. Kamil Beran
    trenér     trenér
           
    M: +420 732 265 118     M: +420 724 777 415
    pavel.mec@centrum.cz     karo.beran@seznam.cz
           
               
    Josef Voráč          
    trenér     Jarmil Kopel
          trenér
    M: +420 606 603 644     M.: +420 731 069 396
    josefvorac@seznam.cz     Kopel.Jaris@email.cz
           
           
    Martin Motyčka        Martin Bzirský 
    garant ročníku     garant ročníku
           
           
           
 

SPECIALISTÉ

      Bc. Radvan Řehulka                            Mgr. Radim Plaskura
  trenér golmanů           trenér golmanů
               
  M: +420 777 073 393
          M: +420 603 356 678
  r.rehulka@centrum.cz           radimplaskura@seznam.cz

     Ing. Jaroslav Štros                              Jakub Andrejko
  trenér golmanů             trenér golmanů
                 
  M: +420 602 732 098
            M: +420 739 971 380
  stros.cz@seznam.cz             jakub.andrejko@seznam.cz
     František Chmiel                           Josef Květon
  garant ročníku golmanů                        asistent trenéra golmanů
               
 
         
               

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Nová huť se doma loučila výhrou, ale bez lidí a fanfár

Vítězstvím se rozloučili se svými fanoušky basketbalisté NH Ostrava, kteří ve středeční předehrávce 6. kola play-out porazili USK Praha 89:79.

 

Hrající trenér baseballistů Arrows: Až budeme ve finále, řeknu: Hrajeme o zlato

ROZHOVOR/ Baseballisté Arrows si užívají zájem diváků i dobré výsledky. Hrající trenér Aleš Navrátil ale nespěchá: Až budeme ve finále, řeknu: Hrajeme o zlato.  



0 : 0

FK Fotbal Třinec

MFK Vítkovice


VS

23 mu, 20.4. pá, v 17:00, Třinec

2018-04-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 22 14 5 3 55:26 47
2. 1.FK Příbram 21 13 3 5 41:22 42
3. FC Hradec Králové 22 10 7 5 35:24 37
4. FK Pardubice 22 11 3 8 29:17 36
5. FK Fotbal Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6. D.Č.Budějovice 22 8 8 6 30:21 32
7. 1.SC Znojmo FK 22 8 6 8 27:34 30
8. FK Olympia 22 7 8 7 26:30 29
9. FK Baník Sokolov 22 8 5 9 23:28 29
10. FK Viktoria Žižkov 22 8 4 10 35:36 28
11. FC S.&B. Vlašim 21 8 4 9 32:34 28
12. FC MAS Táborsko 22 6 7 9 30:33 25
13. FK Varnsdorf 21 5 8 8 26:31 23
14. Frýdek-Místek 22 4 6 11 16:34 19
15. FK Ústí nad Labem 22 4 6 12 22:41 18
16. MFK Vítkovice 22 4 6 12 21:41 18

Následující program

16.4. U9 MU MFKV - Petřkovice (TC Vítek) 9:10
17.4. U9 PU Třinec - MFKV (Třinec) 14:13
17.4. U8 PU Třinec - MFKV (Třinec) 2:1
17.4. U8 PU Třinec - MFKV (Třinec) 4:2
17.4. U8 PU Třinec - MFKV (Třinec) 5:2
17.4. U8 PU Třinec - MFKV (Třinec) 3:3
18.4. U13 Minirepublika (TC Vítek/N.Kleg.) 12:30
18.4. U10 MU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) 9:4
18.4. U11/10B MU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) 4:11
19.4. WU11 MU MFKV - Třebovice (TC Vítek) 0:21
19.4. U11 PU Hlučín - MFKV (Hlučín) 13:16
19.4. U8A MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:6
20.4. Muži MU FK Třinec - MFKV (Třinec) 0:0
20.4. U8B MU Lhotka - MFKV (Lhotka) 12:6
21.4. Ženy MU MFKV - Slov. Ostrava (SAP) 10:00
21.4. WU15 MU MFKV - Zbroj. Brno (SAP) 13:00
21.4. WU13 MU MFKV - Zbroj. Brno (SAP) 14:45
21.4. U19 MU Jihlava - MFKV (Jihlava) 11:00
21.4. U17 MU Jihlava - MFKV (Jihlava) 13:15
21.4. U15 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
21.4. U14 MU Opava - MFKV (Opava) 11:45
21.4. U13 MU MFKV - Třinec (TC Vítek) 10:30
21.4. U12 MU MFKV - Třinec (TC Vítek) 10:30
21.4. U11 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka) 14:00
21.4. U10 Minirepublika (Plzeň)
21.4. U8 TU Turnaj Frýdek-Místek (F.M.)
21.4. U7Mo TU Turnaj Nový Jičín (Nový Jičín)
22.4. Dorost. MU Zbroj. Brno - MFKV (Brno) 16:00
22.4. U18 MU MFKV - Olom. (TC Vítek) 10:30
22.4. U16 MU MFKV - Olom. (TC Vítek) 12:45
22.4. U15B KP SO Bruntál - MFKV (Bruntál) 10:00
22.4. U13B KP SO Bruntál - MFKV (Bruntál) 11:45
22.4. U11 MU Třebovice - MFKV (Třeb.) 13:30
22.4. U8 TU Turnaj Žilina (Žilina)

2018-04-24