:
:

logo

BLESKOVKY

Trenéři mládeže

     Zdeněk Honus        
  odborný garant klubu        
           
  M: +420 705 001 336        
  zhonus@seznam.cz        
           

 

    Lubomír Adler        
  šéftrenér mládeže        
           
  M: +420 777 181 945        
  ada04@email.cz        
           

 

     Jiří Navrátil        
  vedoucí trenér SCM        
           
  M: +420 602 549 980        
  j.navrc@email.cz        
           

 

     Jan Laslop        
  vedoucí trenér SpSM
       
           
  M: +420 732 955 818        
  laslopjan@seznam.cz        
           

 

     Ing. Radek Halamíček
  vedoucí trenér sportovních tříd a přípravek
   
  M: +420 725 436 574
  rh.mfkvitkovice@email.cz
   

 

 

DOROST        
         
U19 (r.1999)        
             
  Ondřej Smetana     Petr Čecháček
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 603 550 649     M: +420 733 517 475
  ondra.sme@seznam.cz      petr_cechacek@volny.cz
         
             
   Michal Drnovský        Jan Kromus
  asistent trenéra     masér
         
   M: +420 725 216 213     M: +420 606 236 571
   drny19981@gmail.com      
             
 U 18 (r. 2000)        
         
  Milan Procházka     David Kludka
  trenér     trenér
         
  M: +420 724 077 119     M: +420 602 477 090
  prochajdamilan@seznam.cz     david.kludka@seznam.cz
         
       
   Pavel Kudlík       
masér      
       
M: +420 737 708 377      
kaelvevo@gmail.com      
       
U 17 (r. 2001)      
  Radomír Dian     Mgr. František Repka
  trenér      asistent trenéra
         
  M: +420 777 825 855     M: +420 602 726 673
  dios1@volny.cz     repka.frantisek@seznam.cz
         
             
     Jan Kromus        
   masér      
         
   M: +420 606 236 571      
         
         
             
U16 (r.2002)        
             
  Jiří Navrátil     Antonín Horváth
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 602 549 980     M: +420 724 271 800
  j.navrc@email.cz     banderas73@seznam.cz
         
             
  Pavel Kudlík        
  masér      
         
  M: +420 737 708 377      
  kaelvevo@gmail.com      
         
DOROSTENKY        
         
  Mgr. Michal Žárský        
  trenér        
           
  M:+420 605 824 060        
  michal.zarsky@vlcovice.net        
           
         
ŽÁCI            
             
U15 (r.2003)        
             
  Jan Laslop     Karel Semelka
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 732 955 818     M: +420 777 677 027
  laslopjan@seznam.cz     Tory@seznam.cz
         
             
  Jaroslav Pindor         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 723 956 835       
  jaroslav.pindor@seznam.cz      
         
             
U14 (r.2004)        
             
  Jan Tóth     Jiří Fusek
  trenér      asistent trenéra
         
  M: +420 724 776 001     M: +420 605 027 036
  fotbal.hanys@seznam.cz      dagmar.fuskova@seznam.cz
         
             



  Pavel Keprt         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 605 705 996      
  pavelkeprtmfk@seznam.cz      
         
             
U13 (r.2005)        
             
  Zdeněk Honus  
  Roman Galač
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 705 001 336     M: +420 734 482 346
  zhonus@seznam.cz     ivig@seznam.cz
         
             
   Petr Pavuk        
   asistent trenéra      
         
   M: +420 602 769 477      
   Pavuk9@seznam.cz      
         
             
             
U12 (r.2006)        
             
  Ing. Radek Halamíček     Petr Brezovský
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 725 436 574     M: +420 774 201 586
  rh.mfkvitkovice@email.cz     petr.brezovsky@seznam.cz
         
             
  Petr Adámek         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 725 221 504      
  adam-petr@volny.cz      
          
             
 WU 15        
             
  Petr Zomber        
  trenér        
           
  M: +420 725 705 737        
  zomberovci@centrum.cz        
           
             
WU13        
    Tomáš Dobrozemský        Zdeněk Brus
  trenér     trenér
         
  M: +420 604 148 005     M: +420 737 182 379
  tomas.dobrozemsky@seznam.cz     klemans@seznam.cz
         
       
         
PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA        
         
U11 (r.2007)        
             
  Miroslav Dvořák      Libor Gelačák
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 775 358 459     M: +420 731 576 506
  spiel.mira@icloud.com      gelis81@seznam.cz
         
             
St. přípravka  U11/U10B        
         
  Petr Dziža        
  trenér        
           
  M: +420 725 028 531        
  p.cicvar@seznam.cz        
             
U10 (r.2008)        
             
  Bc. Michal Kovář     Mgr. Martin Kolář
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 755 387 391     M: +420 739 878 868
  kovecr79@seznam.cz     martin.kolar4@seznam.cz
         
         
  Mgr. Tomáš Kudlík        
  asistent trenéra        
           
  M: +420 603 348 387        
  tomas.kudlik@seznam.cz        
             
St. přípravka - Dívky WU11        
         
  Rudolf Čech            
   trenér      
         
  M: +420 733 236 996      
  dedulacech@seznam.cz      
         
U9 (r.2009)        
             
  Peter Chalachan     Robert Pribela
  hlavní trenér     trenér
         
  M: +420 732 349 501     M: +420 731 737 105
  chaly@email.cz     robert.pribela@seznam.cz
         
             
  Radek Vítek           Jarmil Kopel
  trenér     trenér
         
  M: +420 730 658 463     M: + 420 731 069 396 
 
gerardvit@email.cz
    Kopel.jaris@email.cz 
         
             
U8 (r.2010)        
             
    Jarmil Kopel     Jakub Cisovský
  hlavní renér     trenér
         
  M.: +420 731 069 396     M.: +420 732 139 653
  Kopel.jaris@email.cz     Cisojakub@seznam.cz
         
    Radek Vítek        
  trenér      
         
  M: +420 730 658 463       
  gerardvit@email.cz      
         
             
U7/U6 (r.2011) Modří, Bílí        
             
  Pavel Mec     Ing. Kamil Beran
  trenér     trenér
         
  M: +420 732 265 118     M: +420 731 104 637
  pavel.mec@centrum.cz     karo.beran@seznam.cz
         
             
  Josef Voráč             
   trenér      
         
  M: +420 606 603 644      
  josefvorac@seznam.cz      
         
         
             
SPECIALISTÉ:        
             
Trenéři brankářů         
             
  Antonín Buček     Radovan Řehulka
  vedoucí trenér brankářů, SCM     trenér brankářů
         
  M: +420 607 623 147     M: +420 777 073 393
  tonikbuca@seznam.cz      r.rehulka@centrum.cz
         
             
  Mgr. Radim Plaskura     Ing. Jaroslav Štros
  trenér brankářů      trenér brankářek
         
  M: +420 603 356 678      M.: +420 602 732 098
  radimplaskura@seznam.cz     stros.cz@seznam.cz
         
             

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Tomáš Ostarek: Chci, aby fungovalo propojení mládeže s prvním týmem

/ROZHOVOR/ Bez problémů dokončit sezonu a připravit se na tu příští. Takový je první cíl nového šéfa basketbalového klubu NH Ostrava Tomáše Ostarka, který před třemi týdny nahradil dlouholetého prezidenta a bývalého hráče Nové huti Ladislava Kudelu. 

 

Ostravská kladiva rozložila pražský Olymp

/FOTOGALERIE/ Potřetí v sezoně měly volejbalistky TJ Ostrava výhodu domácí haly a opět v ní splnily roli favoritek. Po Šternberku a KP Brno porazily v sobotním 7. kole extraligy Olymp Praha 3:0.



1 : 0

FK Baník Sokolov

MFK VÍTKOVICE


VS

15 mu, ne 16.11. v 13:30, Sokolov

2017-11-30

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 15 9 3 3 22:13 30
3. D.Č.Budějovice 15 7 7 1 24:9 28
4. 1.FK Příbram 15 8 2 5 24:15 26
5. FK Pardubice 15 8 1 6 20:13 25
6. 1.SC Znojmo FK 15 7 3 5 20:24 24
7. FC Hradec Králové 15 5 6 4 20:18 21
8. FK Baník Sokolov 15 6 3 6 16:17 21
9. FC S.&B. Vlašim 15 6 2 7 24:25 20
10. FK Olympia 15 5 5 5 20:24 20
11. FC MAS Táborsko 15 4 6 5 20:21 18
12. FK Viktoria Žižkov 15 4 4 7 20:23 16
13. FK Varnsdorf 15 3 6 6 19:23 15
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 15 3 3 9 16:29 12
16. Frýdek-Místek 15 2 5 8 8:21 11

Následující program

25.11. U13 TU Turnaj MFKV (hala Dubina) 8:00
26.11. U15 PU MFKV-Polský výběr (UT Aréna) 10:00
26.11. U14 PU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 11:45
26.11. U9 TU Turnaj Třinec (Třinec)
26.11. U9 HL Hal. liga Smilovice (Smilov.)
26.11. U7Mo TU Turnaj Brušperk (Brušperk)

2017-11-27