:
:

logo

BLESKOVKY

Hráčský kádr

 

" A " mužstvo sezóna jaro 2020 - Hráčský kádr


 

Květon Josef Cverna Václav Holiš Roman
Květon Josef   (B) Netolička Tomáš (B) Buček Antonín (B) Plesník Radim (O) Cverna Václav (O) Holiš Roman   (O)

 

Motyčka Martin Chvěja Ondřej
Russmann Robert (O) Motyčka Martin (Z) Chvěja Ondřej (Z) Ožvolda David (Z) Bolf Jakub   
(Z)
Matoušek Jakub (Z)

 

Kania Lukáš Buchvaldek Lukáš
Kania Lukáš    (Z) Matěj Jan      (Z) Buchvaldek Lukáš (Z) Šindler Marek (Z) Putyera Oliver (Z) Martišiak Dominik (U)

 

Macej Martin (U) Helebrand Matěj (O) Celba Josef      (O)

 

 
Soupiska sezony 2019/2020 -jaro

Dres Aktuální složení kádru
1 B Květon Josef            
30 B Netolička Tomáš      
20 B Buček Antonín          
23 O Plesník Radim          
5 O Cverna Václav        
33 O Holiš Roman
6 O Russmann Robert
29 O Helebrand Matěj
24 O Celba Josef
17 Z Motyčka Martin
11 Z Chvěja Ondřej
14 Z Ožvolda David
16 Z Bolf Jakub
9 Z Matoušek Jakub
10 Z Kania Lukáš
21 Z Matěj Jan
7 Z Buchvaldek Lukáš
27 Z Šindler Marek
8 Z Martišiak Dominik
31 Z Putyera Oliver
13 U Macej Martin



 

PŘÍCHODY: Buček (FC Baník), Bolf (FC Baník Ostrava NH), Helebrand  (SFC Opava NH), Macej (FC Baník Ostrava NH), Netolička  (FC Vítkovice) , Ožvolda (FC Baník Ostrava), Plesník (FC Odra Petřkovice NH), Russmann (FC Baník Ostrava NH), Šindler (FC Vítkovice), Putyera (FMK Karviná NH), Celba (FC Baník Ostrava NH)

ODCHODY: Bzirský MFK (MFK Frýdek-Místek), Klusák (FK Blansko), Kovařík (FC Vsetín), Simkanič (ukončení), Stříž  (1.FC Prostějov), Suchan (FC Slavoj Vyšehrad), Surzyn (FK Pardubice), Zorvan (FK Příbram), Praus (FC Odra Petřkovice NH), Mikula (Sport club - Pustá Polom)

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




xxx

xxx


VS

Do odvolání - všechny utkání odloženy!

2020-04-30

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FK Pardubice 17 12 2 3 30:11 38
2. FC Vys. Jihlava 17 10 5 2 34:20 35
3. FC Zbrojovka Brno 17 10 4 3 36:17 34
4. FC Hradec Králové 17 9 4 4 32:17 31
5. FK Dukla Praha 17 10 1 6 36:26 31
6. FK Viktoria Žižkov 17 9 2 6 31:23 29
7. Ústí nad Labem 17 7 5 5 26:20 26
8. SK Líšeň FK 17 6 6 5 32:28 24
9. FK Fotbal Třinec 17 5 7 5 24:23 22
10. MFK Chrudim 17 6 3 8 23:35 21
11. FC Slav. Vyšehrad 17 6 2 9 25:28 20
12. 1.SK Prostějov 17 4 7 6 17:27 19
13. FK Varnsdorf 17 3 6 8 23:42 15
14. FC S.&B. Vlašim 17 4 2 11 15:28 14
15. MFK Vítkovice 17 2 4 11 18:36 10
16. FK Baník Sokolov 17 1 4 12 14:35 7

Následující program