:
:

logo

BLESKOVKY

hráčský kádr

 

" A " mužstvo sezóna  podzim 2016


 
 A " mužstvo sezóna  jaro 2017
 
 

 
 
 
Cverna Ondřej  Dramé Soufiane  Fiala Matěj  Gebert Vojtěch Hlavsa Jaroslav   Honiš Martin

 

           
Hruzík Adam  Chlopek Patrik Juřena Václav Květoň Josef Kodeš Jakub Kovařík Marián

 


         
Matěj Jan Mikula David  Mišínský Vladimír Nemrava Vít Okoye Anthony Chinedu Ondráček Adam 

 

   
     
Prajza Jakub   Řezáč Michal Szotkowski Marek Texl Jiří   Vaněk Richard   Veselý Lukáš



 

" A " mužstvo sezóna jaro 2017

       
 2 Cverna Ondřej  1990 Obránce
 18 Dramé Soufiane (Francie) 1996  Obránce
 3 Fiala Matěj   1990 Záložník
 27 Gebert Vojtěch  1994 Útočník
 5 Hlavsa Jaroslav   1996 Obránce
 19 Honiš Martin 1996 Obránce
 6 Hruzík Adam   1993 Obránce
 10 Chlopek Patrik 1998 Obránce
 15 Juřena Václav 1991 Záložník
 1 Květoň Josef 1989 Brankář
 20 Kodeš Jakub 1997 Brankář
 25 Kovařík Marián 1992 Útočník 
 4 Matěj Jan 1996 Záložník
 13 Mikula David  1983 Obránce
 21 Mišínský Vladimír 1986 Záložník
 30 Nemrava Vít 1996 Brankář
 16 Okoye Anthony Chinedu (Ghana) 1993 Útočník
 14 Ondráček Adam   1995 Záložník
 12 Prajza Jakub     1993 Obránce
 17 Řezáč Michal 1996  Obránce
 11 Szotkowski Marek 1996  Útočník
 7 Texl Jiří         1993 Záložník
 8 Vaněk Richard   1991 Záložník
 9 Veselý Lukáš 1997 Záložník

 

 

 

Příchody:  
Drame Soufiane  hostování 1. FC Slovácko 
Gebert Vojtěch  přestup z FC Viktoria Žižkov
Honiš Martin hostování FC Baník Ostrava
Juřena Václav přestup z MFK Karviná
Matěj Jan hostování  FC Baník Ostrava
Nemrava Vít hostování 1. FC Slovácko
Květoň Josef SFC Opava
Kovařík Mário návrat z hostování z MFá Karviné
Okoye Anthony Chinedu přestup z CSD Unidos, Peru
Ondráček Adam hostování z FC Slovan Liberec
Prajza Jakub hostování z 1. FC Slovácko
Řezáč Michal hostování Dynamo České Budějovice
Sztkowski Marek hostování  FC Baník Ostrava
Texl Jiří hostování z SK Sigma Olomouc
Veselý Lukáš hostování SK Slávia Praha
   
Odchody:    
Coufal Radek Rakousko
Demeter Patrik návrat z hostování FC Vysočina Jihlava 
Duda Lukáš návrat z hostování MFK Karviná
Jurča Radim Rakousko
Klejnot Jan MFK Havířov
Kodeš Jakub MFK Havířov
Kostolánský Petr Spartak Trnava B 
Kraut Dominik FC Hlučín
Musiol Zbyněk MAS Táborsko
Ognjanov Ognjan  přestup FK Nový Jičín
Vacek David Rakousko
Vítek Radek SC Pustá Polom
Wojnar Petr  FC Hlučín

 

 

       
Cverna Ondřej    

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Baník dovedl k vítězství Křeček

Pozorným fanouškům Baníku tahle věc nemohla uniknout. Od postranní čáry koučoval při včerejším druholigovém utkání s Táborskem tým asistent trenéra Aleš Křeček.

 

Smutná zpráva: Zemřel bývalý hráč Baníku František Rajtoral

Českým fotbalem otřásla v neděli večer tragická událost. Bývalý český reprezentant a hráč Příbrami, Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň František Rajtoral spáchal sebevraždu. 



1 : 0

SK Sigma Olomouc

MFK VÍTKOVICE


VS

24 MU, so 22.4. v 18:00, Olomouc

2017-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 24 18 4 2 50:17 58
2. FC Baník Ostrava 24 14 8 2 38:18 50
3. SFC Opava 24 13 6 5 47:28 45
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 24 10 7 7 42:35 37
7. FK V. Žižkov 24 9 8 7 44:30 35
8. FC MAS Táborsko 24 8 7 9 29:36 31
9. FK Ústí n./Labem 24 8 5 11 25:32 29
10. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
12. FK Varnsdorf 24 7 5 12 32:37 26
13. FK Pardubice 24 6 8 10 19:31 26
14. FK Baník Sokolov 24 5 10 9 25:37 25
15. MFK Vítkovice 24 6 3 15 26:39 21
16. 1.SK Prostějov 24 2 3 19 18:62 9

Následující program

18.4. U9B MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) zruše
18.4. U9A MU MFKV - Baník (TC Vítek) zruše
18.4. U8 MU Krásné Pole - MFKV (Kr.Pole) zruše
19.4. Muži MU MFKV - Frýdek-Místek (Aréna) 3:2
19.4. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 3:0
19.4. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:2
19.4. U13 Minirepublika Pardubice (Pardub.) xxx
20.4. U11Po MU U11Po - Ludgeřovice (SAP) zruše
20.4. U10A MU MFKV - V Polom (TC Vítek) zruše
20.4. U10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) zruše
20.4. U8A MU Řepiště - MFKV (Řepiště) zruše
22.4. Muži MU S.Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:0
22.4. WU15 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 0:15
22.4. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 1:0
22.4. U16 MU Karviná - MFKV (Karviná) 5:0
22.4. U15 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 0:5
22.4. U15B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 3:3
22.4. U14 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 2:5
22.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 3:4
22.4. U13B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 2:1
22.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:9
22.4. U11 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 2:4
22.4. U10 Minirepublika U11,U10 (Lískovec) 11:45
22.4. U9 Minirepublika Brno (Brno) 12:00
23.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (Vřesina) 2:4
23.4. WU15 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:2
23.4. WU13 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:3
23.4. U19 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 2:0
23.4. U11Po TU Turnaj Krnov (Krnov) 9:00
23.4. U10 TU Turnaj Polanka (Polanka) 9:00

2017-04-25