:
:

logo

BLESKOVKY

hráčský kádr

 

" A " mužstvo sezóna  podzim 2018



 A " mužstvo sezóna jaro 2019 - hráčský kádr
 
 

Květon Josef Simkanič David Mikula David Holiš Roman Januška Jiří

 

Celba Josef Pašek David Vasiljev Tomáš Chvěja Ondřej Kaloč Filip

 

Ožvolda Dan Matěj Jan Motyčka Martin Praus Matěj Mišínský Vladimír

 

Bzirský Martin  Cverna Václav Miker Jiří Končal Matěj  Surzyn Michal




 

1 Květon Josef 1989 Brankář
30 Simkanič David 2000 Brankář
5 Cverna Václav 1988 Obránce
31 Mikula David 1983 Obránce
28 Holiš Roman 1998 Obránce
24 Celba Josef 1995 Obránce
14 Surzyn Michal 1997 Obránce
22 Končal Matěj 1993 Obránce
9 Pašek David 1989 Záložník
10 Vasiljev Tomáš 1994 Záložník
7 Ožvolda Dan 1996 Záložník
4 Matěj Jan 1996 Záložník
17 Motyčka Martin 1985 Záložník
8 Praus Matěj 2000 Záložník
6 Kaloč Matěj 2000 Záložník
2 Januška Jiří 1997 Záložník
21 Mišinský Vladimír 1986 Útočník
27 Bzirský Martin 1995 Útočník
77 Miker Jiří 1998 Útočník
11 Chvěja Ondřej 1998 Útočník

 

ODCHODY
Igor Súkenník - vypršení smlouvy
Tomáš Mrázek - dohoda o ukončení smlouvy
Matěj Hýbl - ukončení hostování (SK Sigma Olomouc)
Martin Macej - ukončení hostování (FC Baník Ostrava)
Tomáš Netolička - hostování do 30.6.2019 s opcí na přestup (1. SC Slovácko)
Ondřej Cverna - ukončení smlouvy

Ondřej Moučka - zkouška (Odra Petřkovice)


PŘÍCHODY
Michal Surzyn - hostování do 30.6.2019 (SK Sigma Olomouc)
Jiří Miker - hostování do 30.6.2019 (FC Hradec Králové)
Ondřej Chvěja - hostování do 30.6.2019 (FC Baník Ostrava)

Jiří Januška - hostování do 30.6.2019 (1. FK Příbram)
Filip Kaloč - hostování do 30.6.2019 (FC Baník Ostrava)

PRODLOUŽENÍ SMLOUVY
Václav Cverna - do 30.6.2019
Josef Květoň - do 30.6.2020

ZKOUŠENÍ, ALE NEPOKRAČUJÍ
Kryštof Pavlík (FC Viktoria Plzeň)
Lukáš Duda (MFK Karviná)
Tomáš Ulbrich (FC Slovan Liberec)
Ondřej Zmrzlý (SK Sigma Olomouc)
Pavel Zifčák (SK Sigma Olomouc)
Martin Holek (Türkgücü-ATA)

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 23 18 2 3 44:17 56
2. FC Vysočina Jihlava 23 14 5 4 35:17 47
3. FC Zbrojovka Brno 23 11 6 6 42:26 39
4. FC Hradec Králové 23 11 6 6 27:13 39
5. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
6. FK Varnsdorf 23 10 8 5 22:18 38
7. FK Pardubice 23 9 8 6 36:25 35
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FC S.&B. Vlašim 23 5 11 7 26:28 26
10. FK Fotbal Třinec 23 7 5 11 22:29 26
11. FK Baník Sokolov 23 7 4 12 22:30 25
12. 1.SC Znojmo FK 23 6 6 11 32:35 24
13. 1.SK Prostějov 23 6 6 11 21:33 24
14. MFK Chrudim 23 6 4 13 29:42 22
15. FC MAS Táborsko 23 4 6 13 26:40 18
16. FK Viktoria Žižkov 23 3 6 14 23:48 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 15:00
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 16:45
23.4. U10 PU Vel. Polom - MFKV (V. Polom) 16:00
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 16:45
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29