:
:

logo

BLESKOVKY

hráčský kádr

 

" A " mužstvo sezóna  podzim 2018



 A " mužstvo sezóna jaro 2019 - hráčský kádr
 
 

Květon Josef Simkanič David Mikula David Holiš Roman

 

 
Celba Josef Pašek David Vasiljev Tomáš Chvěja Ondřej

 

Ožvolda Dan Matěj Jan Motyčka Martin Praus Matěj Mišínský Vladimír

 

   
Bzirský Martin  Cverna Václav Miker Jiří Končal Matěj  Surzyn Michal




 

1 Květon Josef 1989 Brankář
30 Simkanič David 2000 Brankář
5 Cverna Václav 1988 Obránce
31 Mikula David 1983 Obránce
28 Holiš Roman 1998 Obránce
24 Celba Josef 1995 Obránce
9 Pašek David 1989 Záložník
10 Vasiljev Tomáš 1994 Záložník
7 Ožvolda Dan 1996 Záložník
4 Matěj Jan 1996 Záložník
17 Motyčka Martin 1985 Záložník
8 Praus Matěj 2000 Záložník
6 Končal Matěj 1993 Záložník
21 Mišinský Vladimír 1986 Útočník
27 Bzirský Martin 1995 Útočník
  Miker Jiří 1998  
  Surzyn Michal 1997  
  Chvěja Ondřej 1998  

 

ODCHODY
Igor Súkenník - vypršení smlouvy
Tomáš Mrázek - dohoda o ukončení smlouvy
Matěj Hýbl - ukončení hostování (SK Sigma Olomouc)
Martin Macej - ukončení hostování (FC Baník Ostrava)
Tomáš Netolička - hostování do 30.6.2019 s opcí na přestup (1. SC Slovácko)
Ondřej Cverna - ukončení smlouvy

Ondřej Moučka - zkouška (Odra Petřkovice)


PŘÍCHODY
Michal Surzyn - hostování do 30.6.2019 (SK Sigma Olomouc)
Jiří Miker - hostování do 30.6.2019 (FC Hradec Králové)
Ondřej Chvěja - hostování do 30.6.2019 (FC Baník Ostrava)


PRODLOUŽENÍ SMLOUVY
Václav Cverna - do 30.6.2019
Josef Květoň - do 30.6.2020

NA ZKOUŠCE

Filip Kaloč (FC Baník Ostrava)
Jiří Januška (1.FK Příbram)


ZKOUŠENÍ, ALE NEPOKRAČUJÍ
Kryštof Pavlík (FC Viktoria Plzeň)
Lukáš Duda (MFK Karviná)
Tomáš Ulbrich (FC Slovan Liberec)
Ondřej Zmrzlý (SK Sigma Olomouc)
Pavel Zifčák (SK Sigma Olomouc)
Martin Holek (Türkgücü-ATA)

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1 : 1

SV Horn

MFK Vítkovice


VS

8.PU, PÁ 15.2., v 15:00,Horn

2019-02-20

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program