:
:

logo

BLESKOVKY

Los a výsledky Muži A

Los zápasů FNL 2018/19 - jaro 2019

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.
Březen  
17 4.3.19 PO 17:00 MFK VÍTKOVICE FC MAS Táborsko 1:0 (1:0)
18 9.3.19 SO 15:30 MFK VÍTKOVICE FC Hradec Králové 0:0 (0:0)
19 17.3.19 NE 15:00 FK Varnsdorf  MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
20 29.3.19 17:00 MFK VÍTKOVICE FC Vysočina Jihlava 1:0 (0:0)
Duben
21 6.4.19 SO 10:15 FK Fotbal Třinec MFK VÍTKOVICE 1:1 (0:1)
22 12.4.19 17:00 MFK VÍTKOVICE SK D. České Budějovice 1:2 (0:2)
23 17.4.19 ST 17:00 MFK Chrudim MFK VÍTKOVICE 1:2 (0:1)
24 25.4.19 ČT 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Ústí nad Labem  
25 28.4.19 NE 17:00 FC S & B Vlašim MFK VÍTKOVICE  
Květen
26 3.5.19 17:00 MFK VÍTKOVICE SK Prostějov  
27 8.5.19 ST 17:00 FK Viktoria Žižkov MFK VÍTKOVICE  
28 11.5.19 SO 17:00 MFK VÍTKOVICE FC Zbrojovka Brno  
29 18.5.19 SO 17:00 1.SC Znojmo MFK VÍTKOVICE  
30 25.5.19 SO 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Pardubice  


Los zápasů FNL 2018/19 - podzim 2018


Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.
Červenec  
1 21.7.18 SO 10:15 FK Pardubice MFK VÍTKOVICE 3:1 (1:0)
2 27.7.18 18:00 MFK VÍTKOVICE FK Baník Sokolov 2:0 (2:0) 
Srpen
3 5.8.18 NE 17:00 FC MAS Táborsko MFK VÍTKOVICE 4:2 (1:1) 
4 10.8.18 18:00 FC Hrad. Králové MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
 Mol  cup 14.8.18 ÚT 17:00 Nový Jičín MFK VÍTKOVICE 1:4 (0:2)
5 18.8.18 SO 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Varnsdorf 2:0 (1:0)
6 24.8.18 18:30 FC Vys. Jihlava MFK VÍTKOVICE 2:2 (0:1) 
7 29.8.18 ST 18:00 MFK VÍTKOVICE FK Fotbal Třinec 3:1 (2:1) 
Září
Mol
cup
4.9.18 ÚT 16:30 MFK Vyškov MFK VÍTKOVICE 3:2 (1:2)
8 16.9.18 NE 17:00 SK Č. Budějovice MFK VÍTKOVICE 3:0 (1:0)
9 21.9.18 17:00 MFK VÍTKOVICE MFK Chrudim 2:1 (1:1)
Říjen
 11 5.10.18  17:00 MFK VÍTKOVICE FC S. & B. Vlašim 1:0 (1:0)
10 11.10.18 ČT 17:30 FK Ústí n. Labem MFK VÍTKOVICE 2:1 (1:0)
12 20.10.18 SO 15:30 1. SK Prostějov MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
13 26.10.18 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
Listopad  
14 4.11.18 NE 18:00 FC Zbroj. Brno MFK VÍTKOVICE 4:1 (3:0)
15 9.11.18 17:00 MFK VÍTKOVICE 1. SC Znojmo FK 0:6 (0:3)
16 24.11.18 SO 10:15 FK Baník Sokolov MFK VÍTKOVICE 4:0 (1:0)



Domácí zápasy sezóny 2018/2019, se hrají  na Městském stadionu Ostrava-Vítkovice !

Kompletní tabulku s výsledky zápasy, týmu FNL  naleznete    
                         
 

 




Vstupenky na aktuální utkání lze zakoupit ON-LINE:

 


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 23 18 2 3 44:17 56
2. FC Vysočina Jihlava 23 14 5 4 35:17 47
3. FC Zbrojovka Brno 23 11 6 6 42:26 39
4. FC Hradec Králové 23 11 6 6 27:13 39
5. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
6. FK Varnsdorf 23 10 8 5 22:18 38
7. FK Pardubice 23 9 8 6 36:25 35
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FC S.&B. Vlašim 23 5 11 7 26:28 26
10. FK Fotbal Třinec 23 7 5 11 22:29 26
11. FK Baník Sokolov 23 7 4 12 22:30 25
12. 1.SC Znojmo FK 23 6 6 11 32:35 24
13. 1.SK Prostějov 23 6 6 11 21:33 24
14. MFK Chrudim 23 6 4 13 29:42 22
15. FC MAS Táborsko 23 4 6 13 26:40 18
16. FK Viktoria Žižkov 23 3 6 14 23:48 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 15:00
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 16:45
23.4. U10 PU Vel. Polom - MFKV (V. Polom) 16:00
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 16:45
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29