:
:

logo

BLESKOVKY

Realizační tým

 

Jiří Balcárek   Jiří Balcárek              Miroslav Paul   Miroslav Paul   
  trenér         asistent trenéra  
               
               
               

 

Roman Galač    Roman Galač       Jiří Gacka   Jiří Gacka
  vedoucí mužstva          kustod  
               
               
               

  

Oxana Bilik    Oxana Bilik              Radovan Řehulka   Bc. Radovan Řehulka  
  fyzioterapeutka          trenér brankařů  
               
               
               

 

Martin Hruzík    Martin Hruzík            
  tiskový mluvčí            
               
               
               

 

  lékaři týmu:
  MUDr. René Boglevský

 

  MUDr. Tomáš Pavliska

 

  MUDr. Vojtěch Togner

 

Ke stažení

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 23 18 2 3 44:17 56
2. FC Vysočina Jihlava 23 14 5 4 35:17 47
3. FC Zbrojovka Brno 23 11 6 6 42:26 39
4. FC Hradec Králové 23 11 6 6 27:13 39
5. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
6. FK Varnsdorf 23 10 8 5 22:18 38
7. FK Pardubice 23 9 8 6 36:25 35
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FC S.&B. Vlašim 23 5 11 7 26:28 26
10. FK Fotbal Třinec 23 7 5 11 22:29 26
11. FK Baník Sokolov 23 7 4 12 22:30 25
12. 1.SC Znojmo FK 23 6 6 11 32:35 24
13. 1.SK Prostějov 23 6 6 11 21:33 24
14. MFK Chrudim 23 6 4 13 29:42 22
15. FC MAS Táborsko 23 4 6 13 26:40 18
16. FK Viktoria Žižkov 23 3 6 14 23:48 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 15:00
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (F. M.) 16:45
23.4. U10 PU Vel. Polom - MFKV (V. Polom) 16:00
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 16:45
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 17:00
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (V. Kleg./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - Nový Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29