logo
:
:

„ODPOLEDNÍ SPORT MIX“ aneb odpoledne plné sportu

„ODPOLEDNÍ SPORT MIX“ aneb odpoledne plné sportuVážení rodiče, prarodiče, strejdové, tety, děti a všichni malí příznivci sportu, tímto Vás srdečně zveme v pátek 11. 8. 2017 od 15:30 na Městský stadion v Ostravě – Vítkovicích na sportovní odpoledne s názvem „ODPOLEDNÍ SPORT MIX“.  Pro děti budou na umělce připraveny sportoviště: PARKUR, FOTBALOVÉ A FLORBALOVÉ HŘIŠTĚ, BADMINTON, PING PONG, KUŽELKY, ŠVIHADLA, OBRUČE… Od 15:40 do 16:20 hodin, bude připravena  AUTOGRAMIÁDA  s naším hráčem A týmu FILIPEM TWARDZIKEM (viz níže informace o Filipovi). Kromě sportovišť se děti mohou vyřádit na skákacím hradu a trampolíně.  Také připravena tombola  -  „Balon štěstí“ a občerstvení.  Sportovním odpolednem nás bude provázet již známý moderátor Jiří Prokeš. 

 

Před 18-tou hodinou se přesuneme na hlavní hřiště, kde společně budeme fandit našemu týmu při mistrovském utkání se Znojmem o důležité body v druhé lize.
Pokud nebudete chtít jít na fotbal, můžete zůstat s dětmi na sportovištích až do 19:30.
Mistrovské utkání -  ZDARMA - vstupenka z dětského sportovního odpoledne platí i na mistrovské utkání od 18:00 hodin.

Těšíme se na vaší návštěvu,

Tým MFK Vítkovice

 

PS: Přibalte si sebou trika, balony, kopačky, památníky,….. vše co budete chtít mít podepsané Hlavně dobrou náladu, silný hlas a sportovního ducha JFilip Twardzik (* 10. února 1993, Třinec) je český fotbalový záložník. Od konce července 2017 je hráčem druholigového klubu MFK Vítkovice.

Výška: 183 cm

Váha: 75kg 

  Pochází z fotbalové rodiny, jeho otec René byl ligovým brankářem, jeho starší bratr Daniel je také jako otec fotbalový brankář a jeho dvojče Patrik je fotbalovým záložníkem.

Filip Twardzik se narodil v České republice, ale dětství strávil v Německu, kde jeho otec hrál fotbal. Filip a jeho dvojče Patrik začali s fotbalem v německém celku FC Sachsen Leipzig, poté přešli do mládežnických týmů Herthy Berlin. 1. února 2009 oba podepsali smlouvy se skotským klubem Celtikem Glasgow, týden před dovršením 16 let.

  Filip Twardzik debutoval v A-mužstvu Celtiku 8. ledna 2012, v 70. minutě střídal řeckého útočníka Georgiose Samarase v utkání Skotského poháru proti domácímu Peterheadu (Celtic vyhrál venku 3:0). Další start si připsal v následujícím pohárovém utkání proti Inverness Caledonian Thistle FC, těsně před koncem zápasu v 93. minutě střídal Joea Ledleyho (Celtic vyhrál venku 2:0).

  Ligový debut přišel 7. dubna 2012 během vítězného zápasu (6:0) proti Kilmarnocku, Twardzik nastoupil do druhého poločasu a podílel se přihrávkou na pátém gólu.

  V lednu 2015 odešel do druholigového anglického klubu Bolton Wanderers FC, kde podepsal smlouvu na 2,5 roku. Ve Football League Championship debutoval 7. 2. 2015 proti Derby County FC, nastoupil do druhého poločasu a v utkání vstřelil jediný gól Boltonu, který však prohrál 1:4.

  V květnu 2015 byl na testech v SK Slavia Praha.

  Na konci července 2017 se stal kmenovým hráčem MFK Vítkovice.

 

(Vloženo 08.08.17)


 

zpět