:
:

Přehled utkání 21. týdne (21.5.-27.5.2018)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

MU/Muži    Ústí nad Labem - MFKV
  4:0 (2:0)  -pátek 25.5.2018 v 17:00 (Ústí nad Labem)
Žl.karty: Mikula, Hýbl, Pašek, Motyčka
Sestava:  Květon – Malík, Mikula, Twardzik, Hýbl – Pašek, Motyčka (76. Urbančok), Okleštěk, Ožvolda (46. Mrázek), Kučera (46. Mišinský) – Žondra

Ludevít Grmela: „V první řadě bych se nedíval na konečný výsledek z posledního zápasu, prostě jsme to dotáhli do konce sezony, hráli jsme v posledním zápase ještě o záchranu, což mnozí asi ani nepředpokládali, takže bych si v první řadě z toho vzal tohle pozitivní. Samozřejmě jsme nešťastní z toho, že jsme to nezvládli. Je to už obehrané písnička, první gól, když se podíváte, šlo o špatné vystoupení stoperů, soupeři to ulehčíme a může jít do vedení. To je samozřejmě nahodilo do hry. Dál se nechci hrabat v chybách, to nemá cenu. Do druhého poločasu jsme to zofenzivnili, hráli jsme vzadu i vepředu na tři hráče, jenže nám ani tohle nepřineslo efekt, jaký jsme si představovali. Vynechávali jsme úplně hloupě mezihru, stále nás to strhávalo k tomu hrát dlouhé míče na Žondru, což však domácí velmi dobře uskákali. Pak přišel gól na 3:0, po kterém je každé mužstvo úplně jinde, to naše už mělo v hlavách porážku. Dál to už nebylo o ničem jiném. První myšlenka po sestupu je: proč to došlo tak daleko ze začátku sezony? Pak jsme totiž společně uhráli 26 bodů, ale ve finále to nestačilo k tomu, abychom se zachránili.“

Ženy, dorostenky, žačky
MU/WU11   MFKV - Hlubina
  2:21 (2:16)  -čtvrtek 24.5.2018 v 17:00 (TC Vítek)

Sestava:  Waszutová, Krupníková, Drozdová, Hübnerová, Zajíčková, Šarajová, Sokolová, Procházková, Müllerová, Zomberová, Babičová

MU/Ženy    MFKV - Loděnice
  1:4 (0:1)  -neděle 27.5.2018 v 10:00 (SAP)
Branky: Schulmeisterová

Sestava:  Kuglerová, Kütnerová, Ceremugová, Burová, Žárská, Schulmeisterová, Šimová, Oborná, Pernická, Steffková, Bizonová

Dorost
MU/U18     Šumperk - MFKV
  0:5 (0:2)  -středa 23.5.2018 v 14:45 (Šumperk)
Branky: Lindovský 2, Velčovský, Twardzik, Šindler

Sestava:  Simkanič, Twardzik, Březný, Tížek, Danyi, Leixner, Šindler, Kunz, Velčovský, Židek, Ulman, Pilch, Psota, Vokulič, Nguyen Toan, Lindovský

MU/U16     Šumperk - MFKV
  0:8 (0:5)  -středa 23.5.2018 v 17:00 (Šumperk)
Branky: Němčík 3, Woo Sang 2, Príbela 2, Strakoš

Sestava:  Pitřík, Hadaš, Kaspřík, Kouřil, Michálek, Němčík, Pribela, Strakoš, Vrbka, Woo Changyoon, Woo Sangyoon, Foldyna, Galač, Holaň, Kostelanský, Paseka, Třaslín

Jednoznačná záležitost našeho mužstva , hráči převyšovali soupeře ve všech směrech , kolektivní výkon potvrdili pěknými góly  Z jednotlivců nad všemi vynikal výborný výkon Richarda Němčíka (3 góly).

MU/U18     Jeseník - MFKV
  2:11 (0:5)  -sobota 26.5.2018 v 10:15 (Jeseník)
Branky: Kostelanský 2, Lindovský, Tížek, Pilch, Kunz, Psota, Foldyna, Snokrot

Sestava:  Kubala, Pilch, Březný, Tížek, Kocián, Kunz, Velčovský, Lindovský, Snokrot, Psota, Fikáček, Foldyna, Galač, Kostelanský, Pitřík

MU/U16     Jeseník - MFKV
  0:9 (0:5)  -sobota 26.5.2018 ve 12:30 (Jeseník)
Branky: Príbela 2, Hadaš 2, Strakoš, Kouřil, Pasek, Kaspřík, Galáč

Sestava:  Pitřík, Hadaš, Kaspřík, Kouřil, Michálek, Němčík, Pribela, Strakoš, Vrbka, Woo Changyoon, Woo Sangyoon, Foldyna, Galač, Kostelanský, Němec, Paseka

MU/U19     MFKV - Olomouc
  0:0 (0:0)  -neděle 27.5.2018 v 10:30 (TC Vítek/UT)

Sestava:  Netolička, Twardzik, Bereznanin, Danyi, Drapák, Praus, Firášek, Benko, Tilscher, Moučka, Ulman, Malysz, Šindler, Gregus, Tížek

MU/U17     MFKV - Olomouc
  1:2 (0:1)  -neděle 27.5.2018 ve 12:45 (TC Vítek/UT)
Branky: Dujsík

Sestava:  Třaslín, Brezovský, Nguyen Toan, Turek, Gula, Židek, Dujsík, Benc, Sabol, Leixner, Hon, Štulík, Ražný, Vokulič

Žáci
MU/U15     Prostějov - MFKV
  5:1 (3:0)  -úterý 22.5.2018 v 11:45 (Prostějov)
Branky: Fusko

Sestava:  Mooc, Matyska, Fusko, Sikora, Řoutil, Tkáč, Maršál, Holcman, Bílek, Gaži, Seman, Novotný, Klapuch, Vrba

MU/U14     Prostějov - MFKV
  2:1 (0:1)  -úterý 22.5.2018 v 10:00 (Prostějov)
Branky: Trojanovský

Sestava:  Košec - Kiš, Valík, Matejov, Toška (35´- Lyčka) - Trojanovský, Maršálek, Bernatský, Bednář - Kohut, Segeťa (60´- Cimmer)

Úvod zápasu byl hodně nervózní,spousta nepřesných přihrávek a nedotažených akcí na obou stranách,fotbalovost přišla až po vstřelené brance Trojanovského po akci Valíka s Kohutem v jedenácté minutě.Do  konce první půle jsme stačili ještě nastřelit břevno,neproměnit samostatný nájezd a slibně se rozvíjející brejkové situace.Ve druhém poločase jsme vyhořeli na neproměňování šancí,místo abychom odskočili na rozdíl více branek a zápas si náležitě užívali,tak domácí nás dvakrát potrestali po našich zbytečných chybách v obranné fázi ve 47 a 50 minutě.Snažili jsme se výsledek otočit,ale opět nám chyběla kvalita a potřebný klid v zakončení.

KP/U15B   Nový Jičín - MFKV
  4:2 (3:1)  -středa 23.5.2018 v 18:00 (Nový Jičín)
Branky: Klapuch, Sarkisyan

Sestava:  Chelmecký, Semelka, Vrba, Novotný, Tkáč, Klapuch, Máša, Polák, Cimmer, Dostalík, Sarkisyan

MU/U13     MFKV - Hlučín
  5:1 (2:1)  -středa 23.5.2018 v 16:00 (TC Vítek)
Branky: Pilař, Bubík, Fula, Kaňa, Petroš

Sestava:  Passler, Magát, Mlečko, Novotný Pilař, Kaňa, Kantor, Bubík, Fula, Trantina, Petroš, Volný

Se soupeřem, se kterým jsme se nedávno utkali na velkém hřišti v rámci turnaje Minirepublika, jsme si to tentokrát rozdali v rámci naší mistrovské soutěže. V utkání jsme měli po celou dobu navrch, daleko více jsme hráli s míčem a když jsme zpřesnili přihrávku a lépe začali řešit jednotlivé herní situlace, utkání jsme definitivně ovládli, co do aktivity i kvality jednotlivých herních činností.

KP/U13B   Nový Jičín - MFKV
  2:3 (0:1)  -středa 23.5.2018 v 16:30 (Nový Jičín)
Branky: Keňo, Gelačák, Kostelecký

Sestava:  Jakel, Crmoman, Kostelecký, Dušek, Gelačák, Keňo, Sikora, Štirba, Tkačík, Křivánek, Pikonský

MU/U12     MFKV - Hlučín
  2:6 (2:3)  -středa 23.5.2018 v 16:00 (TC Vítek)
Branky: Seman, Kysilko

Sestava:  Michalík, Skála, Mencarini, Ludvík, Kysilko, Graclík, Seman, Tchuř, Pavlík, Filipský, Baar

MU/U15     MFKV - Hlučín
  5:1 (2:0)  -sobota 26.5.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Seman, Gaži, Řoutil, Maršál, Bílek

Sestava:  Peter, Fusko, Novotný, Sikora, Řoutil, Tkáč, Holcman, Vrba, Bílek, Gaži, Seman, Sarkisyan, Maršál

KP/U15B   MFKV - Kravaře
  1:3 (1:2)  -sobota 26.5.2018 ve 12:00 (Velká Klegova)
Branky: Klapuch

Sestava:  Passler, Pešl, Semelka, Bubík, Volný, Klapuch, Máša, Pilař, Cimmer, Polák, Kantor

MU/U14     MFKV - Hlučín
  0:2 (0:0)  -sobota 26.5.2018 ve 12:15 (TC Vítek)

Sestava:  Košec (35´- Chelmecký) - Kiš (60´- Dostalík), Valík, Matejov, Bednář - Trojanovský, Maršálek, Bernatský, Lyčka (54´- Toška) - Kohut, Segeťa

První poločas byl zcela v naší režii, byli jsme fotbalovější, snažili se o útočný fotbal, dostávali soupeře pod tlak, ale naše šance zůstaly nevyužity. Druhý poločas byl hodně nervózní, hra byla často přerušovaná, fotbalovosti ubývalo, nicméně soupeř proměnil dva samostatné nájezdy a odvezl si vítězství domů.