logo
:
:

Přehled utkání 33. týdne (14.-20.8.2017)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


PU  - přípravné utkání
MU  - mistrovské utkání
KS  - krajská soutěž
KP  -krajský přebor
TU  - turnaj
TR  -triangl
UT  - umělá tráva
TC  - tréninkové centrum
ZI  - zimní liga
MI  - miniliga
HL  - halová liga
KZL  - krajská zimní ligaMuži     
MU/Muži    Viktoria Žižkov - MFKV
  5:0 (2:0)  - neděle 20.8.2017 v 10:15 (Praha)
Branky:  
     
Sestava:  Květon – Cverna, Mikula, Honiš, Prajza – Matěj (21. Twardzik), Ožvolda, Dramé, Mišinský (64. Szotkowski), Kučera (76. Pavelka) – Mrázek.
     
Roman West (Vítkovice): „Úvod zápasu z naší strany byl dobrý, herně solidní, v mezihře se na to dalo dívat a dokonce jsme měli velkou šanci Ožvoldou, ale pak přišly dva zlomové okamžiky, které nás vykolejily. Nejdřív to bylo nucené střídání Honzy Matěje, který se zranil a musí k lékaři, a pak první dost náhodný gól domácích, po němž tým na pár minut úplně vypadl z role, takže nebylo divu, že jsme dostali ještě jeden gól. Hráči najednou začali kupit chyby a panikařit. O přestávce jsme se to snažili v kabině zvednout, hráče jsme povzbuzovali, aby se pokusili o kontaktní gól, jenže namísto toho jsme dostali třetí branku a bylo po zápase. Doma prozatím hrajeme slušně, ale venku je to katastrofální. Teď jde o to, abychom postavili tým za dva dny nějakým způsobem na nohy, protož už ve středu hrajeme doma s Pardubicemi. Musíme se pokusit o změny, v hlavách nějaké varianty máme.“
     
Ženy, dorostenky, žačky
PU/Dorostenky     Loděnice - MFKV
  3:3  - neděle 20.8.2017 ve 14:00 (Holasovice)
     
Dorost     
MU/U19      MFKV - Znojmo
  3:0 (1:0)  - středa 16.8.2017 v 10:00  (TC Vítek)
Branky: Drapák, Dočkalík, Danyi
     
Sestava:  Netolička, Richtár, Kocián, Malysz, drapák, Gregus, Vrzal, Tilscher, Dočkalík, Moučka, Filáček
     
Do utkání jsme vstoupili dobře, byli aktivnější více na míče, dařilo se nám dobře zakládat postupný útok a dostávat se před supeřovou barnku a podařilo se nám to i potvrdit i gólem. Zbytek zápasu byl vyrovnanější a chtělo to z naší stranypotvrdit druhým gólem a uklidnit se. Bohužel jsme šance zahodili nebo géol neplatil kvůli faulu. Naštěstí jsme přežili pár slibně rozjetých útoků od soupeře a vítězství zasloužeé v samém závěru potvrdili dvěma pěknými góly. Kluci dnes musím pochválit, protože místama už do občas vypadalo dle našich představ.
     
MU/U17      MFKV - Znojmo
  1:0 (1:0)  - středa 16.8.2017 ve 12:15  (TC Vítek)
Branky: 3´Brezovský
     
Sestava:  Pitřík-Hon,Benc(41´-Vokulič),Brezovský,Kanovský(62´-Polák),Šindler(77´Ražný),Leixner,Sabol,Pagáčik,Dujsík(52´-Žídek),Lindovský(73´-Nykl)
     
I druhé utkání jsme zvládli na jedničku. Byli jsme v dnešním utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě se můžeme radovat z vítězství.Utkání se hrálo za úmorného vedra a i v tomto počasí se hrál velmi slušný fotbal. Opět se dá říct, že utkání mohlo skončit větším rozdílem, ale to by jsme museli proměnit zase i ty nejvyloženější šance a dotáhnout velké množství nájezdů na soupeřovu bránu.Ke konci utkání už hra byla ale rozhozená a soupeř mohl po našich hrubkách dokonce vyrovnat.I tak musíme kluky za druhou výhru  v řadě pochválit.
     
MU/U18     Hranice - MFKV
  0:1 (0:1)  - sobota 19.8.2017 v 10:00 (Hranice)
Branky: Dočkalík
     
Sestava:  Simkanič, Pilch, Bereznanin, Danyi, Twardzik, Kunz, Dočkalík, Praus, Tížek, Benko (Třaslín), Fikáček (Ulman)
     
Ve druhém mistrovském utkání jsme se na UT utkali s Hranicemi. Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepší a od většího rozdílu ve skore nás dělila pouze naše neschopnost proměnovat i ty nejvyloženejší šance, máme na čem pracovat.
     
MU/U16     Hranice - MFKV
  2:1 (0:0)  - sobota 19.8.2017 ve 12:15 (Hranice)
Branky: Paseka
     
Sestava:  Bůžek, Němec, Štulík, Gula, Holáň, Michálek, Kouřil, Hadaš, Kaspřík, Paseka, Vrba, Pribela, Němčík, Lazar, Galač, Foltyna, Knebl, třaslín
     
CÍL - nesplněn, spousta nevyužitých šancí a pouze dva úniky soupeře rozhodly o výsledku
utkání. Zklamání pro trenéry i hráče .
     
Žáci    
MU/U15     Opava - MFKV
  4:2 (1:1)  - středa 16.8.2017 ve 14:45 (Žimrovice)
Branky: Hon, Matyska
     
Sestava:  Mooc, Matyska, Fusko, Novotný, Pešl, Maršál, Bílek, Seman, Polák (50´Tkáč), Hon, Holcman
     
V prvním mistrovském utkání nás domácí přehrávali v důrazu a byli i fotbalovější, ale k vítězství jsme jim pomohli sami a to obrovskými hrubkami.  
     
MU/U14     Opava - MFKV
  6:1 (3:1)  - středa 16.8.2017 v 16:30 (Žimrovice)
Branky: Kiš
     
Sestava:  Kokeš, Segeťa (Radvanský), Valík, Matejov, Tannert (Toška), Maršálek (Pohorelli), Dočkalík (Lyčka), Bernatský, Kohut, Ďaďan (Cimmer), Kiš (Řezáč)
     
První mistrovský zápas nám absolutně nevyšel, dostali jsme lekci z produktivity, většinu branek jsme však nabídli soupeři sami,stačili jsme jen srovnat na 1:1 a zazdít dvě tutovky, ale celkově musím uznat, že nás soupeř předčil nejen v produktivitě, ale i v síle, rychlosti a osobních soubojích. My zasloužíme pochvalu jen za bojovnost a snahu v prvních dvaceti minutách a to je málo. Pro nás to musí být impuls do další poctivé práce.
     
MU/U15      MFKV - Baník Ostrava
  0:3 (0:2)  - sobota 19.8.2017 v 10:00 (TC Vítek)
Branky:  -
     
Sestava:  Mooc (35´Gajdušek), Matyska, Fusko, Novotný, Pešl, Maršál (44´Holcman), Bílek, Tkáč (60´Klapuch), Seman, Polák (51´Vrba), Hon
     
Soupeř herní převahu, kterou dokázal i gólově zúročit.
     
KP/U15B     MFKV - Havířov
  2:0 (0:0)  - sobota 19.8.2017 ve 14:00 (TC Vítek)
Branky: Cimmer, Segeťa
     
Sestava:  Peter, Segeťa, Pohorelli, Pelíšek, Tannert, Vrba, Svoboda, Kouřil, Lyčka, Cimmer, Bednář, Řezáč, Klapuch
     
MU/U14      MFKV - Baník Ostrava
  0:9 (0:4)  - sobota 19.8.2017 v 11:45 (TC Vítek)
Branky:  -
     
Sestava:  Kokeš, Radvanský, Valík, Matejov, Toška, Tannert, Maršálek (Pohorelli), Dočkalík (Lyčka), Bernatský, Kohut, Ďaďan (Segeťa), Kiš (Kouřil)
     
Zasloužená výhra soupeře, předčil nás ve všech směrech, my jsme působili hodně zakřiknutým, bojácným, odevzdaným dojmem, nikdo nebyl schopen zvednout hlavu, strhnout mančaft k poctivému a bojovnému výkonu a výsledkem je vysoká prohra.   
     
MU/U13     Baník Ostrava - MFKV
  2:6 (0:3)  - sobota 19.8.2017 v 10:00 (ZŠ Šoupala)
Branky: Dulínek 3, Pilař, Pešl, Magát
     
Sestava:  Prak (Vavřík), Hofírk, Magát, Novotný (Mléčko), Kantor (König), Bubík (Volný), Dulínek (Pešl), Pilař (Trantin)
     
V městském derby si naši hráči zahráli s chutí a dobrým nasazením, zajímavým postřehem byl způsob a přístup našeho soupeře k použití hráčů věkové kategorie k tomuto utkání a vedení hráčů v utkání. Trenér Honus
     
MU/U12     Baník Ostrava - MFKV
  3:11  - sobota 19.8.2017 v 10:00 (ZŠ Šoupala)
Branky: Seman 3, Baar 2, Filipský 2, Mencarini 2, Juřeník, Pavlík
     
Sestava:  jakel (Michalík), Dušek (Dědík), Lánský, maršálek (Ludvík), Juřínek (Zemánek), Filipský(Baar), Pavlík (V), Seman (Graclík)
     
Z naší strany byly v utkání povedené první dvě třicetiminutovky. Byli jsme aktivní při naší rozehrávce od brankáře. Kluci si dobře vyměňovali místa a nabíhali do volných prostor. Po hezkých individuálních a kombinačních akcí jsme se dostávali do šancí. Naopak špatná byla poslední část utkání, kterou jsme odehráli bez patřičného nasazení a bojovnosti.
     
KP/U12B     MFKV - Havířov
  1:4 (1:3)  - sobota 19.8.2017 ve 15:45 (TC Vítek)
Branky: Maršálek
     
Sestava:  Kostka, Korál, Jakel, Chmiel, Krčmář, Wolski, Brezovský, Crmoman, Hradil, Vykydal, Michalík, Ludvík, Maršálek
     

 

(Vloženo 22.08.17)


 

zpět