logo
:
:

Přehled utkání 35. týdne (28.8.-3.9.2017)


Přehled utkání 35. týdne (28.8.-3.9.2017)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


PU  - přípravné utkání
MU  - mistrovské utkání
KS  - krajská soutěž
KP  -krajský přebor
TU  - turnaj
TR  -triangl
UT  - umělá tráva
TC  - tréninkové centrum
ZI  - zimní liga
MI  - miniliga
HL  - halová liga
KZL  - krajská zimní ligaMuži     
PU/Muži     Fastav Zlín - MFKV 
  0:1 (0:0)  - pátek 1.9.2017 v 10:30 (Zlín)
Branky: 72. Ožvolda.
     
Sestava:   Nemrava – Prajza (46. Cverna), Dramé, Twardzik, Hýbl – Fiala, Motyčka, Matěj (46. Ožvolda), Pavelka (46. Vasiljev) – Szotkowski, Bzirský.
     
Roman West (trenér Vítkovic): „Na jedné straně si samozřejmě takového výsledku proti prvoligovému soupeři cením, na druhé sezoně je mi ale trošku líto, že výhra přišla v přípravném zápase. V utkání jsme se snažili navázat na zápas ve Varnsdorfu, který se nám směrem dozadu docela povedl. Znovu se nám dařilo vykrývat prostory, přesto jsme museli čelit některým šancím soupeře, dokonce jsme přežili pokutový kop, který brankář Nemrava chytil. Na druhé straně mě ale také těší, že jsme byli i efektivnější směrem dopředu. Snad nás tenhle výsledek dobře naladí do další části podzimní sezony."
     
Ženy, dorostenky, žačky
PU/Dorostenky   Veřovice - MFKV
  4:2 (2:2)  - středa 30.8.2017 v 17:30 (Veřovice)
Branky: Kűtnerová, Škanderová
     
Sestava:   
     
!!! VÍTKOVICKÉ HRÁČKY V PŘÍPRAVĚ PODLEHLY VEŘOVICÍM !!!
Středeční parné odpoledne nabídlo přípravný duel mezi ženskými týmy Věřovic a Vítkovic. Do utkání jsme dnes bohužel vstoupili velmi vlažně a již v první minutě jsme inkasovali po nákopu za obranu, kde se prosadila domácí Fojtíková. Sice jsme záhy snížili na 1:1 zásluhou Kűtnerové, ale na obrazu hry se to neprojevilo. Dále jsme kupili chyby, byli pomalí a nedůrazní ve všech herních činostech a působili unaveným a odevzdaným dojmem. Po několika neproměněných šancích jsme znovu prohrávali o gól, když se z offsidu trefila Mališová. Bohužel je nutno konstatovat, že zápas hrubě ovlivnil fakt, že se hrálo bez delegovaného rozhodčího a pomezních, což nahrávalo domácímu týmu, který hrál na breaky po nákopech za obranu, kde se domácí hráčky z offsidu prosazovaly, i když naše hráčky dobře vystupovaly. O tom, že místní rozhodčí nechával bez povšimutí zákroky za hranicí povolené hry již není třeba diskutovat. Závěr poločasu byl již herně v naší režii, ale selhávali jsme trestuhodně v zakončení. Prosadit se tak dokázala před koncem až Nela Škanderová, která si naběhla na přesnou finální přihrávku Kűtnerové. Ve druhém poločase jsme prostřídali mladé hráčky a dokázali jsme soupeřky zatlačit na jejich polovinu, bohužel jsme herní převahu nedokázali přetavit v góly. Po dalších sporných offsidových situacích jsme pak inkasovali další dva góly. Naše tak hra byla zbytečně nervózní a hráčky se spíše věnovaly diskuzi s nepřesným rozhodčím a soupeřkami než hře. Je to škoda, neboť od zápasu jsme si slibovali daleko více. Nezbývá než doufat, že se z chyb poučíme a do nedělního zápasu v Pržně navážeme na výkony z předchozích přípravných utkání. Hlavy vzhůru a jedeme dál :)
     
MU/Ženy    Pržno - MFKV
  3:10 (1:7)  - neděle 3.9.2017 v 15:00 (Pržno)
Branky: Bulavová 4, Herdvá 3, Kűtnerová 2, Steffková
     
Sestava:  Kuglerová, Kütnerová, Kříbková, Kubíková, Bulavová, Brachňáková, Herdová, Firášková, Pernická, Kosová, Steffková, Uličná, Bystroňová, Vodová
     
!! VÍTKOVICKÉ FOTBALISTKY NA ÚVOD NOVÉ SEZÓNY PŘESVĚDČIVĚ ZVÍTĚZILY V PRŽNĚ !!!    V nedělním uplakaném odpoledni jsme zajížděli ke svému prvním mistrovskému utkání do Pržna. Zápas byl od počátku v naší režii a v tomto duchu se nesl až do konečného hvizdu. Řada krásných fotbalových akcí a branek nám nakonec zajistila zasloužené vítězství, i když konečné skóre mohlo být daleko vyšší, pokud bychom občas neselhávali v koncovce. Škoda jen drobných zaváhání, po kterých nás soupeřky potrestaly. Hráčky za přesvědčivý výkon zaslouží jednoznačně pochvalu!!! Holky, děkujeme 
     
MU/WU15    MFKV - H. Heršpice
  1:3 (1:1)  - neděle 3.9.2017 ve 14:15 (UT Aréna)
Branky: Lebdušková
     
Sestava:  Kubíčková, Škanderová, Jonsztová, Žárská, Adamcová, Jančarová, Frýdlová, Batelková, Lebdušková, Bačová, Blinková, Farková,Kukková,Kuropčáková,Hanselová,Ceremugová
     
MU/WU13    MFKV - H. Heršpice
  0:12 (0:4)  - neděle 3.9.2017 v 16:00 (UT Aréna)
Branky:  - 
     
Sestava:  Babičová, Dubiaková, Chaloupková, Kozelská, , Zomberová, Zelenková, Michaliková, Vasilová, ,Jurajdová, Rychliková
     
Bez čtyř hráček základu jsme na soupeře nestačili, Brno nás předčilo v důrazu a koncovce.
Trenéři : Tomáš Dobrozemský,Zdeněk Brus.
 
     
Dorost     
MU/U19    Frýdek-Místek - MFKV
  2:4 (0:3)  - středa 30.8.2017 ve 13:00 (Staré Město)
Branky:  Tilscher 2, Drapák, Moučka
Žl. Karta. Drapák  
Sestava:  Simkanič, Rychtár, Kocián, Bereznanin, Drapák, Velčovský, Danyi, Vrzal, Tilscher, Dočkalík (Praus), Moučka (Pilch), Firášek
     
V 1. poločase jsme předváděli velice kvalitní a hlavně fyzicky náročný výkon, který nas dostaval do nebezpečných situací před soupeřovou bránou a dali jsme tři pěkné branky.
Bohužel jsme si na začátku druhého poločasu opět vybrali slabší chvilku a nechali soupeře lehce snížit na rozdil jednoho golu.
Naštěstí jsme se brzy oklepali a dokázali se znovu naší aktivitou dostat do hry a do nebezpečných situaci u soupeřovy brány a z jedné dokázali znovu navýšit skóre.
     
MU/U17    Frýdek-Místek - MFKV
  2:5 (0:2)  - středa 30.8.2017 v 15:15 (Staré Město)
Branky: Šindler 2, Pagáčik, Lindovský, Benc
     
Sestava:  Sýkora-Vokulič(58´-Žídek),Turek,Twardzik,Fikáček(30´-Kanovský),Šindler,Leixner(41´-Ražný),Sabol,Pagáčik,Benc(48´-Lindovský),Dujsík(67´-Nykl)
     
Naprosto zasloužená výhra. Opět jsme ale zaspali na začátku druhé půle stejně jako v Hlučíně a soupeři jsme dovolili skórovat. Krátkodobá nekoncentrovanost nás stojí zbytečně moc sil. Do utkáni jsme ale naštěstí hned naskočili zpět a zápas se už dohrával v naší režii. Soupeře musíme dnes za výkon pochválit. I přes nepříznivý výsledek chtěl pořád hrát fotbal a kombinovat.
     
MU/U19    MFKV - Zbrojovka Brno
  1:2 (1:1)  - neděle 3.9.2017 v 10:00 (UT Aréna)
Branky: Tilscher
     
Sestava:  Netolička, Richtár (Pilch), Bereznanin (Gregus), Malysz, Drapák (Moučka),, Danyi, Vrzal, Tilscher, Praus, Velčovský, Firášek
     
Dnešní utkáni jsme mohli a měli zvládnout lépe..bohužel jsme ze dvou vyložených šanci za stavu 1:1 nepřidali druhy gól. Tentokrát se nám dnes nevyplatily ani změny v sestavě, které jsme chtěli i museli udělat kvůli nahuštěnému programu co mame a co nás čeká.    Kluky musím pochválit za přístup a nasazení.
     
MU/U18    Bílovec - MFKV
  2:0 (0:0)  - neděle 3.9.2017 v 10:00 (Bílovec)
Branky:  - 
     
Sestava:  Kokeš, Fikáček, Roučka, Bican, Kunz, Ulman, Židek, Snokrot, Benko, Tížek, Danyi, Nykl, ražný, Bůžek
     
V dalším mistrovském utkání jsme zavítali do nedalekého Bílovce. Hodnotit toto utkání je velmi složité, jelikož naše převaha byla místy drtivá a jen naše neschopnost lépe řešit koncovku nám zkazila radost z tohoto utkání. Trefili jsme tři břevna a střely na branky byli snad 15:3 v náš prospěch. Budeme se muset v tréninku zaměřit na koncovku.
     
MU/U17    MFKV - Zbrojovka Brno
  1:1 (0:0)  - neděle 3.9.2017 ve 12:15 (UT Aréna)
Branky: Dujsík
     
Sestava:  Sýkora - Hon, Turek, Twardzik, Kanovský (69' Brezovský), Šindler, Leixner, Sabol, Pagáčik, Dujsík, Lindovský (61' Benc)
     
Dnes jsme narazili na velice kvalitního soupeře. Brňané byli silní na míči a skvěle kombinovali. Nám se naopak kombinace nedařila vůbec a tahali jsme za kratší konec. Obrovské množství ztrát a individuálních chyb nás stálo spousty sil, které nám pak chyběly v útočné fázi a zaslouženě jsme prohrávali. Nakonec se nám podařilo po krásné akci vyrovnat a získali jsme šťasný bod.
     
MU/U16    Bílovec - MFKV
  0:8 (0:4)  - neděle 3.9.2017 ve 12:15 (Bílovec)
Branky: Zaremba 2, Kaspřík, Príbela, Vrbka, Štulík, Němčík, Hadaš
     
Sestava:  Třaslín, Štulík, Gula, Němec, hadaš, Němčík, Kaspřík, Holaň, Vrbka, pribela, Michálek, Strakoš, Zaremba, Bůžek
     
Vydařené utkání. Hráči použili některé nácviky z tréninkového procesu. Dařila se kombinace, průnikové přihrávky i zakončení. Vypracovali jsme si ještě další šance. Až na některé nedostatky (RK soupeře) Spokojenost. Naši hráči splnili stanovené úkoly jak OF tak  ÚF ,hráli s chutí a zodpovědně a dobrý výkon potvrdili i golově.
     
Žáci    
MU/U13   MFKV - Vsetín
  21:5 (12:1)  - středa 30.8.2017 v 11:00 ) TC Vítek)
Branky: Pilař 6, Kantor 6, Dulínek 4, Bubík 2, Magát, Novotný, Fula
     
Sestava:  Prak, Vavřík, Magát, Novotný (Hradil), Kantor (Fula), Bubík, Dulínek (Volný), Pilař (Trantina)
     
MU/U12   MFKV - Vsetín
  24:0 (0:0)  - středa 30.8.2017 v 11:00 ( TC Vítek)
Branky: Kysilko 5, Filipský 4, Sedlák 3, Baar 2, Juřeník 2, Mencarini 2, Seman 2, Vykydal 2, Graclík
     
Sestava:  Jakel (45.Kostka), Dušek (45.Vykydal), Dědík (45.Lánský), Graclík (45.Ludvík), Juřeník (45.Skála), Filipský (45.Baar)Kysilko (45.Mencarini), Seman (45.Sedlák)
     
Kluci hráli s chutí, ale gólů mělo být daleko více. Zejména v úvodu utkání bylo zakončení častokrát příliš uspěchané a nepřesné.
     
MU/U15   MFKV - Frýdek-Místek
  odloženo na 27.9.17  - sobota 2.9.2017 v 10:00 (TC Vítek)
     
MU/U14   MFKV - Frýdek-Místek
  odloženo na 27.9.17  - sobota 2.9.2017 v 11:45 (TC Vítek)
   
KP/U15B    MFKV - Karviná
  2:3 (1:2)  - sobota 2.9.2017 ve 12:00 (SAP)
Branky: Klapuch 2
     
Sestava:  Gajdušek, Cimmer, Tannert, Segeťa, Svoboda, Kohut, Klapuch, Vrba, Pelíšek, Lyčka, Máša, Hloch, Brezovský, Chelmecký
     
MU/U13    Bílovec - MFKV
  0:4 (0:2)  - sobota 2.9.2017 v 10:00 (Bílovec)
Branky: Bubík 2, Fula 2
     
Sestava:  Vavřík (Koral), Hradil (Volný), Magát, Mléčko, Dulínek (König), Bubík (Fula), Pilař (Polák)
     
Dobrý výkon proti ambicioznímu soupeři. Viditelný posun dopředu v kolektivních i individuálních činnostech. Pochvala všem. Trenér Honus
     
MU/U12    Bílovec - MFKV
  3:8 (0:6)  - sobota 2.9.2017 v 10:00 (Bílovec)
Branky: Pavlík 3, Filipský 2, Skála, Baar, Kysilko
     
Sestava:  Michalík, Dušek, Vykydal, Lánský, Dědík, Ludvík, Seman, Skála, Filipský, Kysilko, Pavlík, Baar, Tchuř
     
Z naší strany byla povedená první třicetiminutovka, kdy jsme řešili správně a rychle většinu herních situací. Druhou třicetiminutovku jsme odehráli hodně vlažně. V poslední třicetiminutovce byla vidět zvýšená snaha, ale už jsme se těžko do utkání dostávali. Nutno ale podotknou, že soupeř měl v sestavě několik šikovných hráčů, kteří hráli velice dobře.
     
KP/U12B    MFKV - Karviná
  7:0 (2:0)  - sobota 2.9.2017 ve 13:45 (SAP)
Branky: Tratina, Zemánek, Wolski, Mencarini, Juřeník, Novotný, Chmiel
     
Sestava:  Jakel, Chmiel, Juřínek, Kostelecký, Mencarini, Novotný, Pešl, Prak, Sedlák, Trantina, Hofírek, Zemánek, Wolski
     
Po dobrém výknu jednoznačné a zasloužené vítězství.
     
Přípravky   
MU/U9     Polanka - MFKV
  4:34 (1:15)  - čtvrtek 31.8.2017 v 16:30 (Polanka)
Branky:  Langer 8, Timco 6, Pavlík 5, Šalva 5, Síkora 4, Lazar 3, Bujok 3
     
Sestava:  Kačani, Fojtík, Timco, Lazar, Bujok, Pavlík, Ambrož, Blažek, Šalva, Síkora
     
     
TU/U11   Turnaj Zašová
     - sobota 2.9.2017  (Zašová)
     
TU/U11     Turnaj Smilovice
     - sobota 2.9.2017  (Smilovice)
     
TU/U10     Turnaj Chotěboř
     - sobota, neděle 2.-3.9.2017  (Chotěboř)
     
TU/U9      Turnaj Opava
  2. místo  - sobota 2.9.2017  v 8:00 (Opava)
     
TR/U9     Triangl Velká Polom
     - sobota 2.9.2017  (Velká Polom)
 
     

 

(Vloženo 04.09.17)


 

zpět