:
:

Přehled utkání 36. týdne (3.9.-9.9.2018)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

MOL CUP/Muží   Vyškov - MFKV
  3:2 (1:2) po pr.  -úterý 4.9.2018 v 18:00 (Vyškov)
Branky: Motyčka, Macej

Sestava:  Šustr - O. Cverna, Mikula, V. Cverna, Hýbl(76. Končal) - Pašek(57. Vasiljev), Motyčka, Holiš(94. Matěj), Bzirský, Mišinský(46. Súkenník) – Macej

Jiří Balcárek: "Jsem zklamaný, protože jsme ztratili vedení 2:0, když jsme si mysleli, že už je zápas rozhodnut. Na druhé straně nám to ukázalo určité věci a navíc dostali šanci hráči, kteří tolik nehrávali. Soupeř nás přehrával v záložní řadě, přičemž zejména ve druhém poločasu jsme se vůbec nedostali k naší hře. Mrzí mě, že jsme to utkání nezvládli."

PU/Muži    FC Baník - MFKV
  1:0 (1:0)  -pátek 7.9.2018 v 11:00 (Čeladná)

Ženy, dorostenky, žačky
MU/WU11   Dolní Lhotka - MFKV
  15:0 (9:0)  -pátek 7.9.2018 v 17:00 (Dolní Lhotka)

Sestava:  Waszutová, Drozdová, Grunerová, Hübnerová, Sokolová, Procházková, Müllerová, Michalíková, Zajíčková, Vašutová, Babičová

MU/Ženy   FC Baník - MFKV
  2:2 (1:1)  -neděle 9.9.2018 v 16:00 (J. Šoupala)
Branky: Herichová, Oborná

Sestava:  Vávrů, Burová, Prášková, Porwolová, Helekalová, Schulmeisterová, Herdová, Herichová, Oborná, Pernická, Steffková, Zomberová, Šimová, Biedroňová, Valová

MU/WU15   Polanka - MFKV
  4:3 (2:2)  -neděle 9.9.2018 v 12:30 (Polanka)
Branky: Lebdušková, Kostecká, Fárková

Sestava:  Kubíčková, Kuropčáková, Lebdušková, Vasilová, Kukková, Kostecká, Adamcová, Antonínová, Bačová, Blinková, Fárková

Dorost
MU/U19     Fastav Zlín - MFKV
  2:3 (1:2)  -neděle 9.9.2018 v 10:30 (Zlín)
Branky: Ulman 2, Tížek

Sestava:  Simkanič, Tížek, Bereznanin, Danyi, Gregus, Benko, Moučka, Leixner, Ulman, Praus, Firášek, Šindler, Dujsík, Žídek

MU/U18     MFKV - Kroměříž
  0:1 (0:1)  -neděle 9.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)

Sestava:  Třaslín, Brezovský, Kanovský, Akritidis Alexis, Psota, Akritidis Andreas, Snokrot, Sabol, Nguyen Toan, Gula, Menšík, Benc, Lindovský, Štulík

Utkání bylo od začátku v naší režii, bohužel po šílené chybě gólmana Třaslína jsme prohrávali 0:1, tímto golem se dostal soupeř do hry. Do poločasu již gól nepadl. Druhý poločas jsme byli daleko aktivnější než soupeř, který se zmohl jen na bránění a následné odkopy. Bohužel dnes by jsme mohli hrát dva zápasy v řadě a gol by jsme nedali. Zápas skončil 0:1 a radovat se mohli hosté. Kroměříž musím pochválit za dobrou organizaci. Celé utkání znehodnotil velmi slabý výkon rozhodčího Lukaštíka, který zapříčinil to, že se druhý poločas dohrával ve velmi špatné atmosféře, která vyústila ve dvě červené pro naše hráče. Lindovského bohužel musíme řešit s vedením.

MU/U17     Fastav Zlín - MFKV
  1:3 (0:2)  -neděle 9.9.2018 v 12:45 (Zlín)
Branky: Kostelanský 2, Woo Sang

Sestava:  Pitřík, Kaspřík, Kostelanský, Němčík, Němec, Paseka, Pribela, Woo Sangyoon, Strakoš, Vraj, Hadaš, Foldyna, Galač, Jamka, Zaremba, Klus

Kromě 2 golů se nám hra v 1.poločase nedařila(nervozita, ztráty míčů v osobních soubojích, špatně volené přihrávky). Dařily se pouze brejkové akce. 2.poločas zlepšení a zasloužené vítězství nad dorým soupeřem.

MU/U16     MFKV - Kroměříž
  3:0 (3:0)  -neděle 9.9.2018 v 12:45 (TC Vítek)
Branky: Růžička, Holcman, Matyska

Sestava:  Fabisz, Matyska, Fusko, Seman, Tkáč, Hon, Růžička, Holcman, Gaži, Bílek, Polák, Novotný, Sarkisyan, Řoutil, Máša

Žáci
KP/U15B    MFKV - Kravaře
  6:0 (1:0)  -středa 5.9.2018 v 17:00 (Velká Klegova)
Branky: Čečotka 2, Maršálek, Petroš, Seman, Bednář

Sestava:  Chelmecký, Tannert, Hloch, Lánský, Hradil, Bednář, Maršálek, Baar, Mlečko, Seman, Čečotka, Petroš

MU/U13     MFKV - Hranice
  8:7 (2:1)  -středa 5.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
Branky: Buczek 3, Filipský 3, Juřeník, Mencarini

Sestava:  Michalík, Kostka - Crmoman, Kostelecký, Mencarini, Tchuř, Vykydal, Ludvík, Zemánek, Graclík, Juřeník, Buczek, Maršálek, Filipský, Kysilko, Dědík

KP/U13B    MFKV - Kravaře
  3:1 (1:0)  -středa 5.9.2018 v 15:30 (Velká Klegova)
Branky: Zomberová 2, Reček

Sestava:  Látal, Mladenov, Mališka, Rišica, Bedrunka, Vřeský, Zapletal, Šumný, Suchý, Sojčák, Reček, Zomberová

MU/U12     MFKV - Hranice
  14:1 (7:1)  -středa 5.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
Branky: Škrkoň 7, T. Filipčík, Kudrna 2,Zástřešek, Švrček, Posmyk, Tkačík

Sestava:  J. Filipčík, Keller - Sikora, Štirba, Zástřešek, Keňo, Kudrna, Tkačík, Škrkoň, Pařík, Švrček, Hloch, T. Filipčík, Štefík, Posmyk, Jarolím

Dnes jsme odehráli utkání s Hranicemi a nemůžu být s výkonem spokojeny.Kazili jsme hodně jednoduchých přihrávek, vázla kombinace i větší bojovnost .Klukům i tak děkuji .Trenér Mooc.

MU/U15     MFKV - Fastav Zlín
  1:3 (1:2)  -sobota 8.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Kiš

Sestava:  Košec, Maršálek (69´Tannert), Kiš, Matejov, Dostalík (69´Pavlišinec), Lyčka, Valík, Segeťa, Ďaďan (58´Bednář), Kohut, Šušla

KP/U15B    MFKV - Krnov
  3:5 (2:1)  -sobota 8.9.2018 v 13:00 (Velká Klegova)
Branky: Kysilko, Buczek, Seman

Sestava:  Michalík, Dědík, Maršálek, Lánský, Skála, Juřeník, Baar, Filipský, Kysilko, Buczek, Seman

MU/U14     MFKV - Fastav Zlín
  0:3 (0:3)  -sobota 8.9.2018 v 12:45 (TC Vítek)

Sestava:  Passler - Novotný (36´- Hloch), Vavřík, Bubík, Fula (64´- Hradil) - Káňa (45´- Polák), Pilař, Volný (56´- Čečotka), Kantor (50´- Mlečko), Surovec (67´- Pešl) - Trantina

Odehráli jsme velice kvalitní, vyrovnané utkání, ve kterém nám dal soupeř lekci z produktivity. Pochvala za přístup, nahu a předvedený výkon.