:
:

Přehled utkání 38. týdne (17.9.-23.9.2018)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

MU/Muži   MFKV - MFK Chrudim
  2:1 (1:1)  -pátek 21.9.2018 v 17:00 (HH)
Branky: Celba, Mišinský

Sestava:  Šustr – Celba (67. Mišinský), Mikula (C), V. Cverna, Holiš (46. Matěj) – Pašek, Motyčka (81. Ožvolda), Súkenník, Vasiljev – Hýbl, Macej

Jiří Balcárek: "Hráče jsem už od začátku upozorňoval, že nás nečeká lehký zápas. Soupeře jsme viděl už v Táborsku, kde byl lepším týmem, dobře kombinoval a byli nebezpečný dopředu, kam se dostával ve velkém počtu hráčů. My jsme doma herně dobře zvládli duely se Sokolovem, Varnsdorfem i Třincem, kdy se vždy jednalo o líbivý fotbal. Dneska to však líbivé nebylo, herně se nám nedařilo. Bohužel i taková utkání nastanou a je potřeba to nějakým způsobem zvládnout. Dát gól ať už na sílu či v posledních minutách, tak jak se nám to podařilo dnes."

Ženy, dorostenky, žačky
MU/WU15   MFKV - Klimkovice
  2:8 (1:6)  -úterý 18.9.2018 v 17:30 (TC Vítek)
Branky: Jonsztová 2

Sestava:  Kubíčková, Kostecká, Kuropčáková, Adamcová, Antonínová, Blinková, Dudešková, Fárková, Freislerová, Chaloupková, Jonsztová

MU/WU11   MFKV - Slovan Ostrava
  14:4 (7:4)  -úterý 18.9.2018 v 17:30 (Velká Klegova)

MU/WU9    Lhotka - MFKV
  30:6 (17:1)  -pátek 21.9.2018 v 16:30 (Lhotka)

MU/Ženy  FK Gascontrol Havířov - MFKV
  12:2 (6:2)  -sobota 22.9.2018 v 15:00 (Havířov)
Branky: Helekalová, Pavlučková

Sestava:  Ivanova, Burová, Klimíčková, Porwolová, Zomberová, Helekalová, Kozlová, Oborná, Kubíková, Steffková, Herichová, Pavlučková

MU/Juniorky  FK Gascontrol Havířov - MFKV
  0:4 (0:3)  -sobota 22.9.2018 v 11:30 (Havířov)
Branky: Kubová 2, Kozlová, Kuropčáková

Sestava:  Ivanova, Burová, Porwolová, Zomberová, Jonsztová, Kozlová, Adamcová, Kubíková, Hrabcová, Fárková, Herichová, Kubová, Kuropčáková

MU/WU15   Slovácko - MFKV
  3:0 (0:0)  -sobota 22.9.2018 v 10:15 (Slovácko)

Sestava:  Kubíčková, Bačová, Antoninová, Dudešková, Freislerová, Chaloupková, Kostecká, Kukková, Batelková, Lebdušková, Blinková, Doležalová

Dnešní zápas potvrdil známé rčení trenéra Pospíchala fotbal nemá logiku. Dnes jsme podali výborný výkon, ale body bere soupeř. V prvním poločase žádná branka nepadla, přitom šance byly na obou stranách, ale hráčky daly šanci vyniknout oběma brankářkám. Na naší strané vynikající Kristína Kubíčková. Na domácí strané chytla dokonce samostatný unik naší kapitánky Nikol Lebduškové, kterou nadhernou průníkovkou poslala Sofi Batelková. A tak známé nedáš dostaneš přišlo na řadu v druhém poločase, při souhře chyb, náš pravý bek Lucka měla míč na noze při sprintovém souboji, ale neodehrála a obě stoperky Klára a Bára šly po nedomluvení na pomoc a domácí hráčka našla neobsazenou hráčku, která naší brankářce nedala šanci  47 minuta 1:0. Za dvě minuty utekla z ofsaidu domácí hráčka a bylo to 2:0. Přesto i za tohoto stavu holky nesložily hlavy a stále hrály výborně, chyběl jen klid v zakončení. Vytvořili jsme si tak 6.zvaných tutovek, ale nic nespadlo. Tak přišla 62 minuta, kde ve vápně zbytečně tvrdě Dominika dohrála hráčku Slovácka a rozhodčí nařídil pokutový kop, čimž se stanovil konečný stav utkání. Holky dnes předvedly zatím náš nejlepší výkon, body však nemáme, ale jestli budou hrát jako dnes v příštím zápase s favoritem soutěže Heršpice Brno, tak nemám vůbec žádné obavy.

MU/WU13   Slovácko - MFKV
  3:6 (3:5)  -sobota 22.9.2018 v 12:00 (Slovácko)
Branky: Babičová 2, Drozdová, Michalíková, Kozelská, Vymazalová

Sestava:  Zelenková, Babičová, Drozdová, Kozelská, Krupníková, Michalíková, Rychlíková, Zomberová, Grunerová, Vymazalová, Zajíčková

Dorost
MU/U19     Frýdek-Místek - MFKV
  0:1 (0:0)  -sobota 22.9.2018 v 10:15 (Frýdek-Místek)
Branky: Moučka

Sestava:  Simkanič, Bereznanin, Turek, Danyi, Gregus, Dujsík, Praus, Benko, Firášek, Žídek, Moučka, Šindler, Leixner, Menšík, Ulman

MU/U17     Frýdek-Místek - MFKV
  1:3 (0:1)  -sobota 22.9.2018 v 12:15 (Frýdek-Místek)
Branky: Pribela 2, Hadaš

Sestava:  Pitřík, Strakoš, Vraj, Hadaš, Němčík, Kaspřík, Němec, Paseka, Pribela, Woo Sangyoon, Kostelanský, Jamka, Zaremba, Galač, Foldyna

MU/U18     MFKV - HFK Olomouc
  5:1 (4:1)  -neděle 23.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Firášek 2, Šindler, Leixner, Snokrot

Sestava:  Třaslín, Sabol, Brezovský, Akritidis, Gula, Fikáček, Leixner, Firášek, Šindler, Stonojkovič, Dujsík, Ražný, Snokrot, Štulík, Menšík, Benc

MU/U16     MFKV - HFK Olomouc
  3:1 (2:0)  -neděle 23.9.2018 v 12:45 (TC Vítek)
Branky: Gaži, Maršál, Fusko

Sestava:  Fabisz, Matyska, Fusko, Seman, Růžička, Řoutil, Holcman, Gaži, Maršál, Bílek, Schaumann, Novotný, Sikora, Martiník, Tkáč, Máša

Žáci
MU/U15     MFKV - Hodonín
  3:0 (2:0)  -sobota 22.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Kohut, Matejov, Gryc

Sestava:  Košec, Kiš, Valík, Matejov, Maršálek, Kohut, Gryc, Segeťa, Ďaďan (55´Bednář), Lyčka (66´Tannert), Kedroň

Soupeře jsme od první minut přehrávali a zaslouženě zvítězili.

KP/U15B    MFKV - Karviná
  6:2 (4:0)  -sobota 22.9.2018 v 13:00 (Velká Klegova)
Branky: Seman 3, Bednář 2, Petroš

Sestava:  Chelmecký, Pavlišinec, Tannert, Lánský, Hradil, Bednář, Baar, Filipský, Pešl, Seman, Mlečko, Petroš, Vykydal

MU/U14     MFKV - Hodonín
  7:0 (3:0)  -sobota 22.9.2018 v 12:45 (TC Vítek)
Branky: Bubík, Surovec, Vavřík, Trantina, Pilař, Polák, Čečotka

Sestava:  Passler - Hloch (35´- Novotný), Vavřík Vít, Bureš, Fula - Volný (44´- Kantor) - Káňa (35´- Polák), Pilař, Bubík, Surovec (35´- Kavík) - Trantina (50´- Čečotka)

Odehráli jsme hodně kvalitní utkání,byli jsme fotbalovější,prosadili se střelecky a náležitě si zápas užili..pochvala pro celý mančaft za kvalitní kolektivní výkon.

KP/U13B    MFKV - Karviná
  8:1 (5:1)  -sobota 22.9.2018 v 14:45 (Velká Klegova)
Branky: Reček 3, Jarolím 2, Švrček 2, Šumný

Sestava:  Filipčík, Jarolím, Krevňak, Ludvík, Mladenov, Reček, Sojčák, Šumný, Švrček, Vřeský, Dušek

MU/U13     Šumperk - MFKV
  1:6 (0:2)  -neděle 23.9.2018 v 10:00 (Šumperk)
Branky: Mencarini 3, Buczek, Baar, Filipský

Sestava:  Jakel, Michalík - Baar, Filipský, Buczek, Graclík, Juřeník, Kostelecký, Kysilko, Lánský, Mencarini, Skála, Zemánek, Tchuř

Hodnocení trenéra Kováře: Dnes jsme odehráli velmi kvalitní utkání, kluci hráli v maximálním nasazení, dokázali jsme fotbalově řešit i ty nejsložitější situace a díky tomu jsme se dostávali často do koncovky, kde nám bohužel chybí momentálně větší klid a určitě se na to musíme zaměřit. Všechny kluky chválím za předvedený výkon.

MU/U12     Šumperk - MFKV
  2:3 (1:1)  -neděle 23.9.2018 v 10:00 (Šumperk)
Branky: Kudrna 2, Tkačík

Sestava:  Keller, Látal - Štirba, Sikora, Šumný, Posmyk, Keňo, Štefík, Pařík, T.Filipčík, Kudrna, Zástřešek, Škrkoň, Tkačík

Musím pochválit celý můj tým za krásný výkon. Utkání bylo vyhecované od první minuty a na obou stranách se hrál pěkný fotbal, domácím patřil začátek utkání a potom jsme už diktovali  hru my. Akce po křídlech  a centrech jsme dostali Šumperk pod tlak, kde jsme vstřelili tři krásné branky. Děkuji klukům za výkon a velká pochvala. Děkuji Trenér Mooc.