logo
:
:

Přehled utkání 39. týdne (24.9.-30.9.2018)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


PU  - přípravné utkání
MU  - mistrovské utkání
KS  - krajská soutěž
KP  -krajský přebor
TU  - turnaj
TR  -triangl
UT  - umělá tráva
TC  - tréninkové centrum
ZI  - zimní liga
MI  - miniliga
HL  - halová liga
KZL  - krajská zimní liga




Ženy, dorostenky, žačky
MU/WU15   MFKV - Krásné Pole
  3:7 (1:5)  -pondělí 24.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
Branky: Antonínová, Lebdušková, Kukková
     
Sestava:  Kubíčková, Vasilová, Dedešková, Blinková, Freislerová, Kukková, Kostecká, Doležalová, Batelková, Lebdušková, Bačová, Antonínová
     
MU/WU9    Poruba - MFKV
  22:2  -čtvrtek 27.9.2018 v 15:30 (SAP)
     
MU/Juniorky  MFKV - FC Baník
  3:0 (1:0)  -sobota 29.9.2018 v 10:00 (SAP)
Branky: Jonsztová 2, Hrabcová
     
Sestava:  Kubíčková, Burová, Pernická, Porwolová, Zomberová, Jonsztová, Kozlová, Adamcová, Kubíková, Hrabcová, Herichová
     
MU/WU15  Lokomotiva Brno - MFKV
  12:0 (8:0)  -sobota 29.9.2018 v 14:00 (Brno)
     
Sestava:  Kubíčková, Bačová, Antoninová, Dudešková, Freislerová, Chaloupková, Kostecká, Hrušková, Batelková, Lebdušková, Doležalová, Vasilová, Kuková, Blinková
     
Dnešní zápas holkám nevyšel po celé utkání jsme byli všude o krok pozadu. Na tento zápas je lépe zapomenout a soustředit se další utkání.
     
MU/WU13  Lokomotiva Brno - MFKV
  6:0 (2:0)  -sobota 29.9.2018 v 15:45 (Brno)
     
Sestava:  Kozelská, Babičová, Drozdová, Krupníková, Michalíková, Zomberová, Zelenková, Rychlíková, Vymazalová, Zajíčková, Grunerová
     
Dorost     
MU/U18    SK Uničov - MFKV
  2:0 (1:0)  -pátek 28.9.2018 v 10:00 (Uničov)
     
Sestava:  Třaslín, Sabol, Brezovský, Gula, Štulík, Akritidis Alexis, Fikáček, Leixner, Stanojkovič, Šindler, Dujsík, Menšík, Ražný, Snokrot, Benc, Jamka
     
Zápas byl hrubě ovlivněn nepochopitelným chováním a následnou kartou pro hráče Fikáčka. I v 10 lidech jsme si byli schopní vypracovat 2 100% šance, které jsme neproměnili.
     
MU/U16    SK Uničov - MFKV
  0:0 (0:0)  -pátek 28.9.2018 v 12:15 (Uničov)
     
Sestava:  Mooc, Matyska, Fusko, Seman, Růžička, Řoutil, Holcman, Gaži, Bílek, Polák, Schaumann, Novotný, Sikora, Martiník, Tkáč, Maršál, Máša
     
Bojovné utkání, kde jsme neproměnili vyložené šance. Druhý poločas už z naší strany neměl takovou kvalitu a tak soupeř bojoval o 3 body do samého závěru.
     
MU/U19     MFKV - SK Líšeň
  1:2 (0:1)  -neděle 30.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Moučka
     
Sestava:  Simkanič, Bereznanin, Turek, Danyi, Stanojkovič, Gregus, Praus, Benko, Žídek, Moučka, Firášek, Dujsík
     
MU/U17     MFKV - SK Líšeň
  4:0 (1:0)  -neděle 30.9.2018 v 12:45 (TC Vítek)
Branky: Kostelanský, Príbela,  Kaspřík(PK), Zaremba
     
Sestava:  Fabisz, Strakoš, Vraj, Hadaš, Němčík, Kaspřík, Němec, Paseka, Pribela, Kostelanský, Woo Sangyoon, Jamka, Klus, Piecha, Zaremba
     
V 1.poločase se nám nedařila kombinace a k tomu neproměněné 2 šance, proto jen  1:0. 2. poločas mnohem lepší, začali jsme hrát svou nátlakovou hru, zlepšily se přihrávky a po pěkných akcích přišly i goly. Držíme šňůru vítězství, proto spokojenost.
     
Žáci    
TU/U12     Minirepublika Sparta Praha
     -středa 26.9.2018 (Praha)
     
MU/U15    Sigma Olomouc - MFKV
  4:0 (2:0)  -pátek 28.9.2018 v 10:00 (Olomouc)
     
Sestava:  Košec, Kiš, Valík, Matejov, Dostalík (62´Tannert), Trojanovský (49´Kohut), Maršálek (49´Ďaďan), Segeťa, Kedroň, Lyčka (49´Bednář), Šušla
     
V utkání se ukázaly střelecké schopnosti obou mužstev, domácí vytěžili z minima maximum, kdežto naši hráči zahodili i ty nejvyloženější gólové šance a soupeř nás potrestal z každé chybičky..
     
MU/U14    Sigma Olomouc - MFKV
  3:0 (2:0)  -pátek 28.9.2018 v 11:45 (Olomouc)
     
Sestava:   Chelmecký - Novotný, Vavřík, Bureš, Fula (65´- Hradil) - Volný(36´- Janoušek) - Polák (65´- Pešl), Kantor, Bubík (50´- Čečotka), Kavík (36´- Surovec) - Trantina
     
V první půli měli domácí více míč na svých kopačkách,ale paradoxně první tutovku jsme zahodili už v desáté minutě,kdy jsme neproměnili samostatný nájezd po rychlém brejku.Inkasovali jsme ze standartní situace a vzápětí soupeř udeřil po druhé,do rozhozené obrany se průnikovou přihrávkou dostali až do samostatného nájezdu.
Druhý poločas jsme prostřídali,oživili útočnou fázi a najednou to byl fotbal nahoru dolů,vytvářely se šance na obou stranách,ale na rozdíl od nás soupeř jednu z nich proměnil.Pochvala za předvedenou hru hlavně ve druhé půli.
     
MU/U13     MFKV - FC Baník
  11:3 (3:0)  -pátek 28.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Baar 2, Buczek 2, Filipský 2, Seman 2, Kysilko, Skála, Zemánek
     
Sestava:  Jakel, Kostka - Baar, Buczek, Filipský, Graclík, Juřeník, Kysilko, Lánský, Maršálek, Pavlík, Seman, Skála, Zemánek
     
Hodnocení trenéra Kováře: Ze začátku utkání jsme měli trochu problém s rozestavením soupeře, ale postupem času se s tím kluci vyrovnali a náš výkon šel nahoru. kluky chválím za předvedenou hru i výsledek. 
     
MU/U12     MFKV - FC Baník
  4:3 (1:0)  -pátek 28.9.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Tkačík 2 Kudrna, Škrkoň
     
Sestava:  Látal, J.Filipčík - Pařík, Sikora, Zástřešek, Keňo, Kudrna, Sojčák, Suchý, Štirba, Škrkoň, T.Filipčík, Šumný, Tkačík, Štefík, Gelačák
     
KP/U15B   Rýmařov - MFKV
  9:1 (5:0)  -sobota 29.9.2018 v 9:00 (Rýmařov)
Branky: Kavík
     
Sestava:  Michalík, Dušek, Tannert, Lánský, Vykydal, Pešl, Janoušek, Kavík, Hradil, Mencarini, Čečotka
     
KP/U13B   Rýmařov - MFKV
  4:3 (2:1)  -sobota 29.9.2018 v 10:45 (Rýmařov)
Branky: Ludvík, Krevňák, Filipčík T.
     
Sestava:  Filipčík J., Ludvík, Tchuř, Crmoman, Filipčík T., Jarolím, Krevňák, Mladenov, Posmyk, Reček, Švrček
     
Přípravky   
MU/U11/10B   Ludgeřovice - MFKV
  4:3  -pondělí 24.9.2018 v 16:00 (Ludgeřovice)
     
MU/U9      MFKV - Ova-Jih
  10:6  -pondělí 24.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
     
MU/U8A    MFKV - Slovan Ostrava
  0:24  -pondělí 24.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
     
MU/U8B     MFKV - Hlubina
  5:21  -pondělí 24.9.2018 v 17:30 (TC Vítek)
     
MU/U9      FC Baník - MFKV
  10:15  -středa 26.9.2018 v 16:00 (Krakovská)
     
MU/U11     MFKV - Klimkovice
  7:0  -pátek 28.9.2018 v 17:00 (TC Vítek)
     
TR/U10     Triangl Petřkovice
     -pátek 28.9.2018 (Petřkovice)
     
MU/U11/10B  Vratimov - MFKV
  5:3  -pátek 28.9.2018 v 16:30 (Vratimov)
     
TR/U9      Triangl Petřkovice
     -pátek 28.9.2018 (Petřkovice)
     
TR/U8      Triangl Petřkovice
     -pátek 28.9.2018 (Petřkovice)

 

(Vloženo 10.10.18)


 

zpět