:
:

Přehled utkání v 19.týdnu (4.-10.5.2015)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

PU - přípravné utkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj
UT - umělá tráva
TC - tréninkové centrum

Muži
Muži/MU   Mohelnice - MFKV  1:4  (x:x)  -sobota 9.5. v 16:30 (Mohelnice)
Branky: Kovařík 3, Dvořák
Sestava: Ognyanov, Korneta, Hruzík, Václavek, Laryš, Půda, Dvořák, Trajkovski, Lukáš, Kovařík, Prokeš, Kovalík, Vítek, Mantey, Blucha, Továrek

Ženy
Ženy/Turnaj   Orlová - MFKV   -pátek 8.5. v 8:00 (Orlová)
1.místo-Ženy, 3.místo-Juniorky
Sestava žen: Hronová - Backová, Klimčáková, Stošková, Pavlíčková, Limberková, Uličná,
Stařinská, Herdová
Sestava juniorek: Vosolová - Šprincová, Firášková, Kosová, Piskořová, Římanová, Medková,
Wantuloková, Hibschová
    Vítkovické fotbalistky měly v Moravskoslezské divizi volný víkend a tuto přestávku si zpestřily
účastí na turnaji v Orlové. Ženy pět zápasů vyhrály a zajistily si s přehledem prvenství v turnaji,
když ztratily body pouze za remízu v prvním zápase s Pržnem. Juniorky sbíraly zkušenosti,
ale zajistily si příjemné 3.místo za dvě remízy s Orlovou a díky lepšímu skóre ze všech utkání.

Dorost
U19/MU   Kroměříž - MFKV  2:3  (1:2)  -sobota 9.5. v 10:15 (Kroměříž)
Branky: Strohalm, Šindler, Surovec
Žl.karty: Strohalm, Evans, Borboryo, Wzientek
Sestava: Kodeš, Uher, Borboryo, Adjej, Jakubov, Majkut, Charvát, Janoško, Mládek, Strhalm, Šindler
    Už před zápasem jsme si řekli, že když budeme hrát stejně jako posledně, odvezeme si nějaký ten bod i odsud, nejlépe všechny tři. Zápas začal oboustranně velmi opatrně. Druhý polčas začali domácí náporem, který jsme však  přečkali, hru opět vyrovnali a vytvořili si několik slibných šancí. Kluci zápas odjezdili do poslední vteřiny, za což jsou jim odměnou tři body,které tady v letošní sezóně nikdo jiný nezískal.
U18/MU   MFKV - Frýdlant  2:8  (0:4)  -sobota 9.5. v 14:00 (SaPoruba)
Branky: Uhlík 2
Žl.karta: Stralczynski
Čv.karta: Šalamon
U16/MU   MFKV - Frýdlant  3:3  (0:2)  -sobota 9.5. v 16:15 (SaPoruba)
Branky: Bogoiu ,Franek,Baumann
Sestava: Matýsek, Sztasak, Kunčický, Kocián, Dráb, Richtár, Janoš, Kichner, Ražný, Kopecký, Bandy
    V dnešním zápase jsme si všechny goly dali v podstatě sami.V prvním poločase po našich obrovských chybách jsme inkasovali 2 goly.Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a podařilo se nám dobře vystřídat,kdy 3 střídající hráči dali 3 naše goly.Hráči si musí uvědomit,že každý soupeř naše chyby tvrdě potrestá,ale je nutno podotknout,že soupeř pouze bránil a v podstatě jednou vystřelil na branku.Ceníme si na hráčích,že zápas nezabalili a dotáhli aspon do remízového stavu.

Žáci
U13/MU   Val.Meziříčí - MFKV  6:10   ( 1:7)  -úterý 5.5. v 17:00 (Val.Meziříčí)
Branky: Zrůnek 4, Hadaš 2, Šmíd, Štulík, Lajčok, Zaremba
Sestava: Bůžek, Pitřík, Stříž - Foldyna, Galač, Hadaš, Kaszper, Kostelanský, Kouřil, Lajčok, Lazar, Magera, Marek, Martaus, Novotný, Skřička, Strakoš, Šmíd, Štulík, Zaremba, Zdobnický, Zrůnek
   Začátek tohoto utkání se nám povedl. V prvním poločase jsme navázali na dobrý výkon z minulého utkání, který jsme podpořili dobrou prací v ofenzívě a soupeře jsme jednoznačně přehráli s poločasovým výsledkem 7:1. Góly padali po pěkných individuálních akcích. Druhý poločas pro nás nezačal dobře, chybělo nám nasazení, důraz a díky sebeuspokojení jsme dovolili soupeři do 15 minuty převzít hru. Na to si musíme dát příště pozor. Ve velkém horku klukům na obou stranách docházely síly a tak druhý poločas neměl takovou kvalitu jakou by jsme si představovali, ale přesto se nám povedlo vyrovnat hru a dovést utkání do tolik potřebného vítězného konce.
U12/MU   Val.Meziříčí - MFKV  5:18    (1:7)  -úterý 5.5. v 15:30 (Val.Meziříčí)
Branky: Hon 8, Mecner 3, Máša 2, Hanzlík, Pomiklo, Holcman

U15/MU  MFKV - Fastav Zlín  2:0  (0:0)  -středa 6.5 v 14:00 (UT Aréna)
Branky: Moučka, Kunz
Žl.karta: Karásek
Sestava: Simkanič - Pilch,Karásek,Danyi,Malysz(50´-Bican) - Bača(35´-Firášek),Stanojkovič(55´-Drapák),Praus(45´-Kunz),Moučka(60´-Dziuba) -Bloksch,Tilscher(60´-Duda
   Kromě patnácti minut prvního poločasu,kdy nás soupeř zatlačil na naši polovinu,jsme předvedli kvalitní útočný fotbal a zaslouženě zvítězili. Chtěl bych poděkovat celému mančaftu za přístup k utkání a hlavně za předvedený výkon.
U14/MU  MFKV - Fastav Zlín  0:3  (0:2)  -středa 6.5 v 15:45 (UT Aréna)

U15B/MU   Kravaře - MFKV  0:5  (0:2)  -sobota 9.5. v 10:00 ( Kravaře)
Branky: Karvay 2, Firášek, Burkert, Bereznanin
Žl.karty: Karvay, Bereznanin
Sestava: Simkanič,Fikáček,Bereznanin,Burkert,Pažout,Vlček,Toth,Mikšáník,Ulman,Firášek,Karvay,
Třos,Puchálka,Kanovský,Kaleja,Obrusník,Kučera
     Vysoké vítězství,ale taky galakoncert zahozených šancí. Výsledek dobrý,ale mohl dnes být klidně dvouciferný.Spokojení trenéři Tomáš Dobrozemský a Zdeněk Brus
U13B/MU   Kravaře - MFKV  8:3  (5:0)  -sobota 9.5. v 11:45 ( Kravaře)
U15 a U13/Mezinárodní turnaj  1.místo  -sobota, neděle (Budapešť)
Turnaj i triangl jsme absolvovali v sestavě: Starý - Pilch, Štulík,Šmíd, Danyi, Strakoš,Skřička - Bača, Benko, Martaus,Marek, Bican - Zaremba,Lajčok,Praus
    Na turnaji jsme obsadili 1.místo s bilancí 3-1-0 a nejlepším hráčem byl vyhlášen Matyáš Benko. Druhý den jsme ještě absolvovali triangl, kde jsme jednou zvítězili 2:1 a jednou remizovali 1:1. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a to nejen na hřišti, ale i ve volných chvílích, které jsme strávili buď na hotelu,nebo společnými procházkami po Budapesti. Klobouk dolů před mladšími žáky, kteří se na velkém hřišti teprve rozkoukávají,tak i staršími žáky, kteří byli jejich oporou. Soudržnost v rámci klubu MFK Vítkovice byla ukázková. Dík patří také rodičům, kteří s námi tuhle dlouhou cestu absolvovali.

Přípravky
U11/Karty CUP   MFKV - Orlová  24:10  (x:x)  -pondělí 4.5. v 17:00 (TC Vítek)
U10/Karty CUP   MFKV - Orlová  7:11  (x:x)  -pondělí 4.5. v 17:00 (TC Vítek)
Branky: Bubík 3, Čížek 3, Zátopek

U9/MU   Hlubina - MFKV  4:31  (4:16)  -úterý 5.5. v 16:00 (Hlubina)
U8/MU   Petřkovice - MFKV  0:23  (x:x)  -úterý 5.5. v 16:00 (Petřkovice)
U8/MU   Dol.Lhota - MFKV  7:22  (x:x)  -úterý 5.5. v 16:30  (Dol.Lhota)
U11Poruba/MU   Stará Bělá - MFKV  10:1  (x:x)  -úterý 5.5. v 16:00 (Stará Bělá)
Branka: Fikáček
U9Poruba/MU   Pustkovec - MFKV  5:7  (2:4)  -úterý 5.5. v 16:00  (Pustkovec)
Branky: Jonszta 2, Kresta 1, Holešínský 2
Sestava: Vaňátko, Kresta, Jonszta, Šebestík, Holešínský, Kukko, Hořínek Samuel
    Není co psát, zápas se nám vůbec nevydařil, chlapci vůbec nehráli to co umí a nedařilo
se vůbec nikomu a nic!!!

U11Poruba/MU   MFKV - Ludgeřovice  odloženo  -středa 6.5. v 16:00 (SaPoruba)
U9B Poruba/MU   MFKV - Třebovice  13:7 (11:1)  -středa 6.5. v 16:00 (SaPoruba)
Branky: Jonszta 2, Kukko 3, Zelina 3, Holešínský 3, Pamula 1, Kresta 1
Sestava: Kresta, Jonszta, Kukko, Holešínský, Zelina, Pamula
    I přes nepřízeň počasí, protože jsme hráli za mrholení se našim chlapcům dařilo o mnoho
lépe než včera a předvedli hezký výkon. Sice první poločas byl mnohem lepší,
ale i tak se bylo na co dívat.

U9/MU   MFKV - Stará Bělá  15:2  (8:1)  -čtvrtek 7.5. v 16:00 (TC Vítek)
U9/MU   MFKV - OV JIH  7:12  (4:5)  -čtvrtek 7.5. v 16:00 (TC Vítek)
U11Poruba/MU   MFKV - Klimkovice  11:1  (5:0)  -čtvrtek 7.5. v 16:00 (SaPoruba)
Branky: Dudešková 3, Jonszta 3, Zvonek 2, Jonsztová, Larysz, Volný
U8Poruba/MU   MFKV - Hošťálkovice U9  6:14  (2:6)  -čtvrtek 7.5. v 16:00 (SaPoruba)

U9/Turnaj   Frýdek Místek - MFKV  3.místo  -pátek 8.5. v 8:00 (Frýdek Místek)
U11 Poruba/Turnaj  Petřkovice  -pátek, sobota (Petřkovice)

U11/MU   MFKV - Pustkovec  16:1  (5:1)  -sobota 9.5. v 14:00 (TC Vítek)
Branky: Pohorelli 3, Matejov 2, Chelmecký 2, Harušťák 2, Podhorný 2, Dulínek 2, Kaláb, Švrček, Kichner
Sestava: Harušťák, Pohorelli, Podhorný, Matejov, Dulínek, Chelmecký, Michalík, Segeťa, Valík, Kaláb

U9/Turnaj N.Liga   OV JIH - MFKV   -neděle 10.5. v 8:00 (OV JIH)
U9/Turnaj    Prostějov  - MFKV  6.místo  -neděle 10.5. v 8:00 (Prostějov)