logo
:
:

U10 - Turnaje

2018/2019




JARO 2019

pá-ne - 12.4.-14.4. - API Cup - Zakopane (PL) - 9.místo 

so 20.4. - Minirepublika Hradec Kralové

ut 23.4. - PU Velká Polom U11  17-6

so 27.4. - PU SFC Opava   27-20

so 4.5. - TU Trenčín - 2.místo  

st 8.5. - Kvalifikace Trophy Tour Uherské Hradiště - 1.místo


so 11.5. - Minirepublika Ostrava

ne 19.5. - TU Limuzíny Cup - 2.místo

so-ne - 25.5.-26.5. - Ondrášovka Cup - Vysoké Mýto 

so-ne - 1.-2.6. - TU Krakow (PL)

14.-16.06.2019 - Trophy Tour Vídeň (A)


ne 16.6. - TU SFC Opava

so - 22.6. - Saxony Cup - Drážďany



PODZIM 2018


so 25.8. - ne 26.8. - TU Choceň - 8.místo

pá 31.8. - PU SFC Opava (2-týmy) - 28:28

so 8.9. - TU Praha - 2.místo

út 11.9. - PU MFKV - Třinec   26:9 

út 18.9. - PU MFKV - Frýdek-Místek 20-12 

so 22.9. - Miniliga Hradec Kralové - 2 týmy

pá 28.9. - TR Petřkovice

so 6.10. - TU Ostrava - 2.místo

út 9.10. - KVALIFIKACE ONDRÁŠOVKA CUP - 1.místo

pá 12.10. - PU (7+1) Hlučín U11 - MFKV U10   4-4

so 20.10. - Minirepublika SK Slavia Praha

pá 26.10. - PU (7+1) Velká Polom U11 - MFKV U10   4-13

po 29.10. - PU (6+1 - Kravaře) Sigma Olomouc  9-8

so 3.11. - Minirepublika Sigma Olomouc

so 3.11. - TU Ostrava (hala Dubina) - 9.místo


ZIMA 2018

čt 8.11. - PU (4+1) Hlučín U10 - MFKV  29-21

čt 8.11. - PU (5+1) Karviná U11 - MFKV  4-29

so 10.11. - Miniliga SFC Opava - 2 týmy (venku)

so 17.11. - TR Slovácko (hala Uherské Hradiště) - 2 týmy

so 24.11. - PU F-M - MFKV  12-4

ne 25.11. - TU Třinec - 1.místo

so 8.12. - TR SFC Opava - 2 týmy (hala SFC)

pá 14.12. - "ZÁPAS TATINKŮ proti klukům" - hala Vítek - 15,30-17,15

so 15.12. - "ZÁVĚREČNÁ - BOWLING SKY" - 10,30 -13,00
                                  ( www.bowlingsky.cz )


ne 16.12. - HL Bílovec (hala) - 2.místo


ZIMA 2019

ne 13.1. - HL Bílovec - 1.místo

so 19.1. - TR SFC Opava - 2 týmy

so 26.1. - TU Korňa - 4.místo

út 29.1. - PU Frýdek-Místek 7-12

so 2.2. - TU Ostrava - 1.místo

út 19.2. - PU Frýdek-Místek   10-3

so 23.2. - HL Bílovec - 2.místo (celkově 1.místo)

so 2.3. - PU Prostějov - 31-9

ne 3.3. - TR Katowice (PL)

út 12.3. - PU Sigma Olomouc  11-11

so 16.3. - TR Ostrava (venku)

ne 17.3. - TU Bohumín (7.místo)

út 19.3. - PU Hlučín 12-9

so 30.3. - PU Bruntál - 21-21



TU - turnaj

TR - triangl 

PU - přípravná utkání 
HL - halová liga


 


Turnaje a triangly se budou průběžně doplňovat!