logo
:
:

U12 - Mistrovská utkání + Minirepublika + Ondrášovka cup

 Rozpis mistrovských utkání jaro SpSM sever U12 "A" 2017/2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl. Hřiště
4.4. ST 16:00 Karviná MFKV U12 8:4 (4:2)  
24.3. SO 10:30 MFKV U12 Bílovec 3:3 (1:1) UT Aréna
29.3. ČT 16:00 Přerov MFKV U12 1:18 (1:6) TJ Spartak
7.4. SO 14:30 MFKV U12 HFK Olomouc 3:8 (0:0) Vítek
14.4. SO 14:00 Šumperk MFKV U12 1:5 (1:1)  
21.4. SO 10:30 MFKV U12 Třinec 2:2 (0:0) Vítek
28.4. SO 10:00 Uničov MFKV U12 0:10 (0:6)  
3.5. ČT 17:00 MFKV U12 Hranice neodehrano Vítek
30.5. ST 17:00 MFKV U12 Frýdek-Místek   Vítek
15.5. ÚT 17:00 Opava MFKV U12   Lipova 105/2
20.5. NE 10:00 Vsetín  MFKV U12   Tyršova
23.5. ST 16:00 MFKV U12 Hlučín   Vítek
3.6. NE 14:00 ValMez MFKV U12     
6.6. ST 17:00 MFKV U12 Baník   Vítek



Rozpis mistrovských utkání podzim SpSM sever U12 "A" 2017/2018

 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledky     Hřiště
19.8. SO 10:00 Baník MFKV U12 3:11(1:8) ZŠ Jana Šoupala
30.8. ST 11:00 MFKV U12 Vsetín 24:0(0:0) TC Vítek
2.9. SO 10:00 Bílovec MFKV U12 3:8 (0:6) Ostravská 363
9.9. SO 10:00 MFKV U12 Viktoria Přerov 14:4 (7:4) TC Vítek
12.9. ÚT 16:00 MFKV U12 Karviná 7:5(0:0) UT Aréna
13.9. ST 16:30 HFK Olomouc MFKV U12 0:16 (0:0) Staškova 28
20.9. ST 13:00 MINIREPUBLIKA TC Vítek
26.9. ÚT 16:30 Frýdek-Místek MFKV U12 5:8(2:4) UT F-M
28.9. ČT 16:00 MFKV U12 Opava 5:7 (0:0) TC Vítek
30.9.  SO 10:00 Třinec MFKV 5:3 (2:2) Stadion Borek
4.10. ST 16:00 MFKV U12 Šumperk 3:5 (0:0) UT Aréna
7.10. SO 14:30 MFKV U12 Uničov 9:2 (0:0) TC Vítek
11.10. ST 11:45 MINIREPUBLIKA Praha
14.10. SO 14:30 Hranice MFKV U12 1:9 (0:1) Žáčkova 1442
19.10. ČT 09:00 KVAL. ONDRÁŠOVKA CUP TC Vítek
4.11. SO 10:00 Hlučín MFKV U12 2:8 (0:4) Kozmice
11.11. SO 14:30 MFKV U12 Valašské Meziříčí 15:1 (0:0) TC Vítek/UT

 

U 12 "B" Krajský přebor žáků - jaro 2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl. Hřiště
24.3. SO 13:15 MFK Havířov MFKV 8:0 (2:0)  
31.3. SO 13:45 MFKV Horní Suchá 4:2 (3:0) Klegova
8.4. NE 10:45 Karviná MFKV 2:6 (0:3)  
14.4. SO 13:45 MFKV Kopřivnice 9:1 (4:0) Klegova
22.4. NE 11:45 SO Bruntál MFKV 7:5 (5:2) Mor. Kočov
28.4. SO 13:45 MFKV Krnov 2:1 (1:1) Klegova
5.5. SO 11:45 Ostrava-Jih MFKV 1:3 (0:2)  
12.5. SO 13:45 MFKV Brušperk 6:1 (2:0) Klegova
20.5. NE 10:45 Stará Bělá MFKV    
26.5. SO 13:45 MFKV Kravaře   Klegova
2.6. SO 10:45 Nový Jičín MFKV    
9.6. SO 13:45 MFKV Petřkovice   Klegova
16.6. SO 10:45 Rýmařov MFKV 6:4 (4:2)  




Rozpis mistrovských utkání podzim SpSM sever U12 "B" 2017/2018

 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledky     Hřiště
19.8. SO 15:45 MFKV Havířov 1:4(1:3)  TC Vítek
27.8 NE 11:45 Horní Suchá  MFKV 2:4(0:3)  
2.9. SO 15:45 MFKV Karviná 7:0(2:0) TC Vítek
6.9. ST 15:30 Petřkovice MFKV 0:8(0:5)  
9.9. SO 10:45 Kopřivnice  MFKV 0:9(0:1)  
16.9. SO 13:45 MFKV Bruntál 4:9(0:5) SAP
23.9. SO 11:45 Krnov MFKV 3:2(2:1)  
30.9. SO 13:45 MFKV Ostrava - Jih 2:3(1:1) SAP
7.10. SO 10:45 Brušperk MFKV 2:7(1:3)  
14.10. SO 13:45 MFKV Stará Bělá 5:3(5:1) SAP
21.10. SO 11:45 Kravaře MFKV 3:3(1:1)  
28.10. SO 13:45 MFKV Nový Jičín 3:7(1:4) SAP
4.11. SO 13:45 MFKV Rýmařov 0:3(0:1) SAP