logo
:
:

U14 - Mistrovská utkání

Mistrovská utkání jaro 2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
24.4. ÚT 16:45 MFKV U14 Prostějov 3:1(1:1) UT Aréna 
24.3. SO 11:45 Slovácko MFKV U14 6:0(1:0) Boršice
29.3. ČT 11:45 Zlín MFKV U14 7:0(4:0) Fryšták
7.4. SO 12:15 MFKV U14 Zbrojovka Brno 0:0(0:0) Vítek
14.4. SO 12:15 MFKV U14 Karviná 1:0(1:0) Vítek
21.4. SO 11:45 Opava MFKV U14 1:0(0:0)  Lipová 105/2
28.4. SO 12:15 MFKV U14 Baník 0:8(0:3)  TC Vítek
1.5. ÚT 15:45 Hlučín MFKV U14 1:1(1:0) Ludgeřovice
5.5. SO 11:45 Jihlava MFKV U14 3:2(1:2) Jiráskova 69
8.5. ÚT 12:15 MFKV U14 Zlín 2:2(1:0) TC Vítek
12.5. SO 12:15 MFKV U14 Frýdek-Místek 1:2(0:1) TC Vítek
16.5. ST 15:00 Zbrojovka Brno MFKV U14   Řečkovice
4.4. ST 16:45 Sigma Olomouc MFKV U14 2:0(1:0) Řepčín
26.5. SO 12:15 MFKV U14 Hlučín   TC Vítek
30.5. ST 15:00 Prostějov MFKV U14   Za Místním nádražím
6.6. ST 12:45 MFKV U14 Slovácko   TC Vítek

 

 

Mistrovská utkání  2017 - SpSm TOP U14 - podzim
( domácí utkání se hrají na TC Vítek )
 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.  Hřiště
16.8. ST 16:30 Opava MFKV U14  6:1(3:1) Žimrovice
19.8. SO 11:45 MFKV U14 Baník  0:9(0:4)  TC Vítek
23.8. ST 11:45 MFKV U14 Karviná  2:1(0:1) TC Vítek
26.8. SO 11:15 Vys. Jihlava MFKV U14  9:2(1:2) Jiráskova 69, jihlava
27.9. ST 16:45 MFKV U14 Frýdek-Místek  3:1(0:1) Stadion Stovky, Horní 3276
6.9. ST 16:45 Frýdek-Místek MFKV U14  4:0(3:0) TC Vítek
10.9. NE 11:45 Sigma Olomouc MFKV U14   6:2(2:0)  Řepčín, Svatoplukova iluce
16.9. SO 11:45 MFKV U14 Hlučín  2:0(1:0) UT Aréna
11.10. ST 14:00 Prostějov MFKV U14    5:1(2:0) Olympijská ulice
30.9. SO 10:00 MFKV U14 Slovácko 0:4(0:1) TC Vítek
7.10. SO 11:45 MFKV U14 Fastav Zlín  1:2(0:1)  TC Vítek
14.10. SO 12:15 Zb. Brno MFKV U14  2:0(2:0)  SK Řečkovice, Novoměstská 1941/4
20.10. 15:45 Karviná MFKV U14 0:1(0:0)  Bažantnice, Kar. - Nové Město
27.10. 11:45 MFKV U14 Opava 0:2(0:1) UT Aréna
4.11. SO 11:45 Baník MFKV U14  4:0(0:0)  ARÉNA
11.11. SO 11:45 MFKV U14 Jihlava  0:1(0:1) TC Vítek/UT
16.11. ČT 14:45 MFKV U14 Sigma Olomouc    1:5 (1:0) TC Vítek

 

 

Výsledky a los soutěže najdete na :
 
http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/rk-morava/souteze.asp?soutez=003F1A
 
nebo kliknete vlevo na  LOS aTABULKA .

 

U14 "B" Krajský přebor žáků - jaro 2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
24.3. SO 15:00 MFK Havířov U15B  10:5 (5:5)  
31.3. SO 12:00 U15B  Horní Suchá  3:4 (0:2) Klegova
8.4. NE 9:00 Karviná U15B  1:3 (1:2)  
14.4. SO 12:00 U15B Kopřivnice  3:0 (1:0) Klegova
22.4. NE 10:00 SO Bruntál U15B 1:1 (1:0) Mor. Kočov
28.4. SO 12:00 U15B Krnov 1:5 (0:1) Klegova
5.5. SO 10:00 Ostrava-Jih U15B 5:3 (3:1)  
12.5. SO 12:00 U15B Brušperk 1:5 (1:3) Klegova
20.5. NE 9:00 Stará Bělá U15B    
26.5. SO 12:00 U15B Kravaře   Klegova
2.6. SO 9:00 Nový Jičín U15B    
9.6. SO 12:00 U15B Petřkovice   Klegova
16.6. SO 9:00 Rýmařov U15B    


 

U14 "B" Krajský přebor žáků - podzim 2017  

 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
19.8. SO 14:00 MFKV Havířov 2:0(0:0) TC Vítek 
27.8 NE 10:00 Horní Suchá  MFKV  1:8(1:6)   
2.9. SO 14:00 MFKV Karviná 2:3(1:2) TC Vítek
6.9. ST 17:00 Petřkovice MFKV 0:0   
9.9. SO 9:00 Kopřivnice  MFKV 5:1   
16.9. SO 12:00 MFKV Bruntál  3:0(1:0) SAP
23.9. SO 10:00 Krnov MFKV  2:5(1:3)  
30.9. SO 12:00 MFKV Ostrava - Jih  1:2(0:2)  SAP
7.10. SO 9:00 Brušperk MFKV 0:3   
14.10. SO 12:00 MFKV Stará Bělá  3:2(1:1) SAP
21.10. SO 10:00 Kravaře MFKV  6:1(3:0)  
28.10. SO 12:00 MFKV Nový Jičín  2:2(1:1) SAP
4.11. SO 12:00 MFKV Rýmařov 0:4(0:2)  SAP

 


https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1ac086f7-f4f2-4065-ac90-39fd70e0f26b