MU/U14     Prostějov - MFKV
  2:1 (0:1)  -úterý 22.5.2018 v 10:00 (Prostějov)
Branky: Trojanovský

Sestava:  Košec - Kiš, Valík, Matejov, Toška (35´- Lyčka) - Trojanovský, Maršálek, Bernatský, Bednář - Kohut, Segeťa (60´- Cimmer)

Úvod zápasu byl hodně nervózní, spousta nepřesných přihrávek a nedotažených akcí na obou stranách, fotbalovost přišla až po vstřelené brance Trojanovského po akci Valíka s Kohutem v jedenácté minutě. Do  konce první půle jsme stačili ještě nastřelit břevno, neproměnit samostatný nájezd a slibně se rozvíjející brejkové situace. Ve druhém poločase jsme vyhořeli na neproměňování šancí, místo abychom odskočili na rozdíl více branek a zápas si náležitě užívali, tak domácí nás dvakrát potrestali po našich zbytečných chybách v obranné fázi ve 47 a 50 minutě. Snažili jsme se výsledek otočit, ale opět nám chyběla kvalita a potřebný klid v zakončení.