logo
:
:

U15 - Mistrovská utkání

Mistrovská utkání jaro 2018 - SpSm TOP U15

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
17.3. SO 10:00 MFKV U15 Prostějov 4:1(1:0) UT Aréna
24.3. SO 10:00 Slovácko MFKV U15 7:1(3:1) Boršice
29.3. ČT 10:00 Zlín MFKV U15 2:1(0:1) Fryšták
7.4. SO 10:30 MFKV U15 Zbrojovka Brno 1:1(1:0) Vítek
14.4. SO 10:30 MFKV U15 Karviná 0:0(0:0) Vítek
21.4. SO 10:00 Opava MFKV U15 2:2(1:0) Lipová 105/2
28.4. SO 10:30 MFKV U15 Baník 0:6(0:4) TC Vítek
1.5. ÚT 14:00 Hlučín MFKV U15 2:4(1:1) Ludgeřovice
5.5. SO 10:00 Jihlava MFKV U15 2:0(2:0) Jiráskova 69
8.5. ÚT 10:30 MFKV U15 Zlín 1:3(1:0) TC Vítek
12.5. SO 10:30 MFKV U15 Frýdek-Místek 2:1(0:1)  TC Vítek
16.5. ST 13:15 Zbrojovka Brno MFKV U15 7:2(3:0)  Řečkovice
4.4. ST 15:00 Sigma Olomouc MFKV U15 2:0(2:0) Řepčín
26.5. SO 10:30 MFKV U15 Hlučín 5:1(2:0) TC Vítek
22.5. ÚT 11:45 Prostějov MFKV U15 5:1(3:0) Za Místním nádražím
6.6. ST 11:00 MFKV U15 Slovácko 1:4(0:2) TC Vítek

 



Mistrovská utkání podzim 2017 - SpSm TOP U15

 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
16.8. ST 14:45 Opava MFKV U15 4:2(1:1) Žimrovice
19.8. SO 10:00 MFKV U15 Baník  0:3(0:2)  TC Vítek
23.8. ST 10:00 MFKV U15 Karviná  0:4(0:2)  TC Vítek
26.8. SO 10:00 Vys. Jihlava MFKV U15  1:1 (0:0)  Jiráskova 69, jihlava
27.9. ST 15:00 MFKV U15 Frýdek-Místek 4:0(3:0) Stadion Stovky, Horní 3276
6.9. ST 15:00 Frýdek-Místek MFKV U15  2:1(0:1)  TC Vítek
10.9. NE 10:00 Sigma Olomouc MFKV U15 5:1(2:1) Řepčín, Svatoplukova iluce
16.9. SO 10:00 MFKV U15 Hlučín  1:1(0:0)  UT Aréna
11.10. ST 15:45 Prostějov MFKV U15 2:2(1:0) Olympijská ulice
30.9. SO 11:45 MFKV U15 Slovácko  0:8(0:2)  TC Vítek
7.10. SO 10:00 MFKV U15 Fastav Zlín 3:3(1:1) TC Vítek
14.10. SO 10:30 Zb. Brno MFKV U15 1:1(1:1)  SK Řečkovice, Novoměstská 1941/4
20.10. 14:00 Karviná MFKV U15 1:1(0:1) Bažantnice, Kar. - Nové Město
27.10. 10:00 MFKV U15 Opava  2:0(0:0) UT Aéna
4.11. SO 10:00 Baník MFKV U15   8:0(7:0)  ARÉNA
11.11. SO 10:00 MFKV U15 Jihlava  0:0 TC Vítek/UT
16.11. ČT 13:00 MFKV U15 Sigma Olomouc  1:4(1:2) TC Vítek

 


https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/79af5dac-c4e2-42cf-8ae8-f846583c0db9

U15 "B" Krajský přebor žáků - jaro 2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
24.3. SO 15:00 MFK Havířov U15B 10:5 (5:5)  
31.3. SO 12:00 U15B  Horní Suchá 3:4 (0:2) Klegova
8.4. NE 9:00 Karviná U15B 1:3 (1:2)  
14.4. SO 12:00 U15B Kopřivnice 3:0 (1:0) Klegova
22.4. NE 10:00 SO Bruntál U15B 1:1 (1:0) Mor. Kočov
28.4. SO 12:00 U15B Krnov 1:5 (1:0) Klegova
5.5. SO 10:00 Ostrava-Jih U15B 5:3 (3:1)  
12.5. SO 12:00 U15B Brušperk  1:5 (1:3) Klegova
20.5. NE 9:00 Stará Bělá U15B 2:6 (0:6)  
26.5. SO 12:00 U15B Kravaře 1:3 (1:2) Klegova
23.5. ST 16:30 Nový Jičín U15B 4:2 (3:1)  
15.5. ÚT 16:00 U15B Petřkovice 8:2 (5:0) Klegova
8.5. ÚT 9:00 Rýmařov U15B 3:3 (2:3)   

 

U15 "B" Krajský přebor žáků - podzim 2017   


Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.     Hřiště
19.8. SO 14:00 MFKV U15B Havířov  2:0(0:0) TC Vítek
27.8. NE 10:00 Horní Suchá MFKV U15B  1:8(1:6)  
2.9. SO 14:00 MFKV U15B Karviná  2:3(1:2) TC Vítek
6.9. ST 17:00 Petřkovice MFKV U15B  0:0  
9.9. SO 9:00 Kopřivnice MFKV U15B  5:1  
16.9. SO 12:00 MFKV U15B Bruntál  3:0(1:0) SAP
23.9. SO 10:00 Krnov MFKV U15B  2:5(1:3)  
30.9. SO 12:00 MFKV U15B Ostrava-Jih  1:2(0:2)  SAP
7.10. SO 9:00 Brušperk MFKV U15B  0:3  
14.10. SO 12:00 MFKV U15B Stará Bělá  3:2(1:1) SAP
21.10. SO 10:00 Kravaře MFKV U15B  6:1(3:0)  
28.10. SO 12:00 MFKV U15B Nový Jičín  2:2(1:1) SAP
4.11. SO 12:00 MFKV U15B Rýmařov 0:4(0:2)  SAP

 
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/79af5dac-c4e2-42cf-8ae8-f846583c0db9