logo
:
:

U15 - Mistrovská utkání

Mistrovská utkání jaro 2019 - SpSm TOP U15

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek     Hřiště
12.3. ÚT 10:30 MFKV Baník 0:5 Šoupalka
17.3. NE 11:00 Sigma Olomouc MFKV 3:0  
23.3. SO 10:30 MFKV Prostějov 3:0 TC Vítek, UT, SAP
27.3. ST 14:30 Zb. Brno MFKV 2:2 Brno
31.3. NE 14:30 Jihlava MFKV 3:1  
6.4. SO 10:30 MFKV Karviná 2:1 TC Vítek, UT, SAP
13.4. SO 10:30 MFKV Zlín 2:1 TC Vítek, UT, SAP
17.4. ST 16:00 Opava MFKV 5:1  
23.4. ÚT 15:00 Frýdek-Místek MFKV   Stadion Stovky
27.4. SO 10:30 MFKV Hodonín   TC Vítek, UT, SAP
5.5. NE 10:30 Hodonín MFKV   Ratíškovice
11.5. SO 10:30 MFKV Sigma Olomouc   TC Vítek, UT, SAP
18.5. SO 10:30 Zb. Brno MFKV   SK Řečkovice
22.5. ST 17:30 MFKV Slovácko   TC Vítek
25.5. SO 10:30 MFKV Opava   TC Vítek
1.6. SO 10:00 Slovácko MFKV   Boršice u Buchlovic
5.6. ST 14:00 Baník MFKV   ZŠ Šoupala



Mistrovská utkání podzim 2018 - SpSm TOP U15

 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek Hřiště
18.8. SO 10:30 MFKV 1. SK Prostějov 0:0 TC Vítek
21.8. ÚT 10:00 FC Fastav Zlín MFKV 4:3 Zlín
25.8. SO 10:30 FC Vys. Jihlava MFKV 3:2 Jihlava
1.9. SO 10:30 MFKV MFK Karviná 3:1 TC Vítek
8.9. SO 10:30 MFKV FC Fastav Zlín 1:3 TC Vítek
16.9. NE 10:00 MFK Frýdek-M MFKV 3:0 Frýdek-Místek
22.9. SO 10:30 MFKV FK Hodonín 3:0 TC Vítek
29.9. SO 10:00 SK Sigma Olomouc MFKV 4:0 Olomouc
2.10. ÚT 15:00 MFKV MFK Frýdek-M 1:1 UT
6.10. SO 10:30 MFKV FC Zb. Brno 0:2 TC Vítek
13.10. SO 10:00 SFC Opava MFKV 2:5 Opava
20.10. SO 10:30 MFKV 1. FC Slovácko 1:1 TC Vítek
26.10. 15:00 FC Baník MFKV 6:1 ZŠ Šoupala
4.11. NE 10:00 1. SK Prostějov MFKV 2:0 Prostějov
10.11. SO 10:30 MFKV FC Vys. Jihlava 0:2 TC Vítek
16.11. 14:00 MFK Karviná MFKV 1:0 Karviná

 
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/d8e59aad-12a7-48e7-ad57-aa608ff458e3


U15 "B" Krajský přebor žáků - jaro 2019

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek     Hřiště
23.3. SO 10:00 Kravaře MFKV 5:1  
30.3. SO 15:00 MFKV Kobeřice 1:0 Klegova
7.4. NE 10:00 Horní Suchá MFKV 4:3  
13.4. SO 15:00 MFKV Nový Jičín 3:4 Klegova
20.4. SO 10:00 Krnov MFKV    
27.4. SO 15:00 MFKV Havířov    Klegova
5.5. NE 9:00 Karviná MFKV    
11.5. SO 15:00 MFKV Rýmařov   Klegovka
18.5. SO 9:00 Brušpěrk MFKV    
25.5. SO 15:00 MFKV Ostrava-Jih   Klegova
1.6. SO 9:00 Jablunkov MFKV    
8.6. SO 15:00 MFKV Kopřivnice   Klegova
16.6. NE 14:45 Darkovičky MFKV    

 

 
U15 "B" Krajský přebor žáků - podzim 2018

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek Hřiště
18.8. SO 13:15 Koběřice MFKV 7:0 Kobeřice
25.8. SO 13:00 MFKV Horní Suchá 2:3 Klegova
2.9. NE 14:00 Nový Jičín MFKV 3:6 Životice u NJ
5.9. ST 17:00 MFKV Kravaře 6:0 Klegova
8.9. SO 13:00 MFKV Krnov 3:5 Klegova
15.9. SO 15:00 MFK Havířov MFKV 4:1 Havířov
22.9. SO 13:00 MFKV MFK Karviná B 6:2 Klegova
29.9. SO 9:00 Rýmařov MFKV 9:1 Rýmařov
6.10. SO 13:00 MFKV Brušperk 4:3 Klegova
13.10. SO 9:00 OV - JIH MFKV 0:2 OV-Jih
20.10. SO 13:00 MFKV Jablunkov 2:2 Klegova
27.10. SO 9:00 Kopřivnice MFKV 3:1 Kopřivnice
3.11. SO 10:00 MFKV Darkovičky 5:1 Klegova

 
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/569296ad-9fe1-4306-959b-0c12019881a9