logo
:
:

Sobotní odpoledne s Volf Soccer Academy

Na sobotu 23. prosince připravil MFK Vítkovice pro své hráče ve spolupráci s Volf Soccer Academy fotbalový trénink, který bude zaměřen na zdokonalování individuální fotbalové techniky.

 

Vedoucí trenér přípravek MFK Vítkovice Radek Halamíček k akci uvedl: „Do Ostravy přijede kompletní trenérský tým Volf Soccer Academy, který připravuje individuální tréninkové jednotky pro kluky z různých koutů České republiky. Poděkování za uskutečnění akce patří Michalu Kovářovi, který se z působení v Olomouci osobně zná se zakladatelem jmenované kanadské akademie Liborem Volfem.“

 

Pro naše kluky půjde o skvělou zkušenost, protože trenéři Volf Soccer Academy mají tréninky na individuální činnost s míčem výborně propracované a navíc to klukům umí i názorně ukázat. „To nejsou jen fráze, o těchto věcech jsem se sám přesvědčil už na letním vítkovickém fotbalovém kempu. Opravdu mě jejich trénink hodně zaujal,“ doplnil Radek Halamíček.

 

Ve Vítkovicích momentálně intenzivně pracují na tom, aby spolupráce mezi klubem a Volf Soccer Academy byla ještě užší. „Sám za sebe všem klukům individuální trénink nad rámec klasických klubových tréninků doporučuji. Pokud chtějí být lepší než jejich vrstevníci, tak musí trénovat navíc. Co mě mrzí je fakt, že tréninku se nebudou moci zúčastnit všichni hráči v klubu, protože tréninková skupina může mít maximálně deset hráčů. Na druhé straně již nyní mohu prozradit novinku příštího letního kempu, kterou bude účast trenéra Volf Soccer Academy Ládi Václavského na našem kempu po celou dobu konání kempu v Rožnově pod Radhoštěm, který se bude konat od 9. do 14. července 2018. Přihlašování na kemp začne v nejbližší době,“ rozpovídal se Radek Halamíček.

 

Ale zpět k předvánoční sobotě. Součástí sportovního odpoledne bude tentokrát i podpisová akce vítkovického odchovance Ondřeje Kušníra, momentálně ligového hráče FK Dukla Praha. „Ondra říkal, že se potřebuje během Vánoc udržovat v pohybu, takže je možné, že si vyzkouší trénink s nějakou skupinou kluků,“ dodal Radek Halamíček, vedoucí trenér přípravek MFK Vítkovice.

 

Program sobotní akce:

13.15 - autogramiáda Ondřej Kušnír (fanshop MFK Vítkovice)

14.00 - trénink individuálních dovedností Volf Soccer Academy pro vybrané hráče MFK Vítkovice (umělá tráva)

 

(Vloženo 22.12.17)


 

zpět