logo
:
:

U9 - Nominace na utkání

Učíme se novým věcem, proto je zcela přirozené, že při tom děláme chyby.
Prosíme za kluky, aby je rodiče nekoučovali během tréninků a zápasů... 
V případě,že rodič bude na hřišti koučovat své dítě, 
vaše dítě bude staženo ze hřiště a dále už nebude v zápase pokračovat !!!
Držme se tedy hesla: rodiče fandí, trenéři radí !!!
Děkujeme za pochopení... 



Plavání:
   pondělí 20.11. 
skupina: 
 
Sobek,Malý M.,Hebelka M.,Langer,Ševčík,Hebelka A.,
Malý A.,Salva,Chalachan,Koval,Blažek,Timco,Koki,Schikora

Sraz: 15,45 hala Čapkárna !!!
(ul. Sokolská třída 2590/44 , Ostrava).
Odkaz na mapy.cz zde .
Trenér: Chalachan
S sebou: 
50 Kč, plavky, ručník, cukle ...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
PU MFKV U10 - MFKV U9:   pátek 24.11. 
Nominace: 
 

Kačani - Blažek,Ambrož,Ševčík,Koky,Schikora,Langer,Timco,Koval
(kluky z družiny z Klegovky vyzvedne trenér Kovář)
Sraz:  15,30 hala TC Vítek !!!  
Dresy: vlastní modré

S sebou: salovky,míč, pití, teplákovka MFK Vítkovice (kdo má), ručník, cukle ...
Trenér: Chalachan

----------------------------------------------------------------------------------------

PU MFKV U10 - MFKV U9:  pátek 24.11. 

Nominace:  
Markov - Fojtík,Pavlík,Hebelka A.,Hebelka M.,Malý A., Malý M.,Valošek,Lazar,Křižák,Wojewoda
Sraz:  15,30 tělocvična ZŠ Klegova !!!  
Dresy: vlastní modré
S sebou: salovky,míč, pití, teplákovka MFK Vítkovice (kdo má), ručník, cukle ...

Trenér: Vítek
----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gymnastika:  sobota 25.11. - bude na Klegovce !!!
1.skupina:
Koky,Timco,Langer,Ševčík,Koval,Blažek,Salva,Schikora
Sraz:  čas: 13,50 tělocvična ZŠ Klegova!!!
Za trénink se bude vybírat na místě 80 Kč/hráč.

2.skupina:
Fojtík,Ambrož,Hebelka A.,Hebelka M.,Křižák,Kačani,
Dluhoš,Pavlík,Lazar
Sraz:  čas: 14,50 tělocvična ZŠ Klegova !!!
Za trénink se bude vybírat na místě 80 Kč/hráč.
-------------------------------------------------------------

HL Smilovice: neděle 26.11.
Nominace: 
 

Kačani - Blažek,Ambrož,Ševčík,Koky,Schikora,Langer,Timco,Koval
Sraz:   8,20 hala Smilovice !!!  
Hrací doba:  9,00-15,00.
Místo: sportovní hala Smilovice, ul.Smilovice 168

Startovné: 1400 Kč / tým

Dresy: kluci dostanou.

S sebou: salovky,míč, pití, teplákovka MFK Vítkovice (kdo má), ručník, cukle ...

Trenér: Chalachan

 

-----------------------------------------------------------------------

TU Třinec: neděle 26.11. 

Nominace:  

Ujfaluši - Fojtík,Pavlík,Sobek,Hebelka A.,Salva,Hebelka M.,Malý A., Malý M.
Sraz:  8,00 hala Třinec !!!
Hrací doba:  8,30-14,00.
Místo: sportovní hala STaRS ( hala u krytého bazénu ),
           Tyršova 214, Třinec

Startovné: 1800 Kč / tým
Dresy: vlastní modré

S sebou: salovky,míč, pití, teplákovka MFK Vítkovice (kdo má), ručník, cukle ...

Trenér: Pribela