logo
:
:

U9 - Turnaje

Sezóna 2017/18


JARO 2018

so 7.4. - TR Bratislava - 2 týmy (FC Petržalka,ŠK Slovan Ba,MFKV)

so 7.4. - TU Lipník n.Bečvou

st 11.4. - PU SFC Opava U10 - MFKV U9    34-14    


út 17.4. - PU Třinec - MFKV  14-13

pá 20.4. - PU MFKV U10 - MFKV U9   14-15

st 25.4. - doprovod hráčů - MFKV - Č.Budějovice


so 28.4. - Minirepublika (Žilina) 

st 2.5. - doprovod hráčů - MFKV - Vlašim

so 5.5. - TU Okříšky (Třebíč) - 3.místo

út 8.5. - Limuziny Cup (Velká Polom) - 2.místo

so 12.5. - TU Olbramice - 2.místo

ne 13.5. - TU Markvartovice - 2.místo


pá 18.5. - PU Český Krumlov U10 - MFKV   10-7  


so 19.5. - Minirepublika (Český Krumlov) 

so 19.5. - TU Frýdek-Místek  - 4.místo

ne 27.5. - TU Opava - 2.místo

so 2.6. - TU Klimkovice - 1.místo

so,ne 2.6.-3.6. - TU Ondrášovka CUP U9 - Hradec Králové -12.místo

so 9.6. - Minirepublika (Ostrava)  

ne 10.6. - TR Velká Polom (týmy: MFKV,FC Hlučín,SFC Opava)

so 16.6. - TU Ludgeřovice

pá-so 22.6.-23.6. - Drážďany - Saxony CUP 2018


ZIMA 2018

ne 14.1. - HL Hlučín - 4.místo

ne 21.1. - TU Korňa - 4.místo

ne 28.1. - TR Ostrava - 2 týmy (FCB,Sparta,SFC)

pá 2.2. - PU MFKV U9 - MFKV U8    19-14

ne 4.2. - TU Ostrava - 1.místo,9.místo

ne 4.2. - TU Polanka - 2.místo

ne 18.2. - HL Hlučín - 2.místo

ne 18.2. - HL Smilovice - 1.místo

po 19.2. - MFKV U9 - MFKV U8   27-9

st 21.2. - PU Hlučín - MFKV     8-24

pá 23.2. - PU Bílovec - MFKV   5-34

so 3.3. - TU Katowice (PL) - 6.místo

ne 4.3. - TR Karviná (Karviná,Albrechtice)

út 6.3. - PU Frýdek-Místek - MFKV  5-20

so 24.3. - TR Ostrava - 2 týmy (Sigma,Wodzislav,Katowice,MFKV)

po 26.3. - PU Velká Polom - MFKV   5-15 

út 27.3. - PU Frýdek-Místek - MFKV  4-18 


PODZIM 2017


so 2.9. - TU Opava - 2.místo

so 16.9. - Minirepublika (Třebíč)

út 19.9. - PU Bílovec U10 - MFKV U9   21-5
 

út 26.9. - Kvalifikace Ondrášovka CUP - Šumperk  - 2.místo

so 30.9. - TR Frýdek-Místek

so 7.10. - Minirepublika (Brno)

po 9.10. - PU Klimkovice - MFKV  4-47

so 14.10. - TU Ostrava CUP  7.místo

čt 19.10. - PU SFC Opava U10 - MFKV U9   11-20

ne 22.10. - TU Ludgeřovice - 1.místo

st 1.11. - PU Bohumín - MFKV   6-11

so 4.11. - Minirepublika (Plzeň)


ZIMA 2017

ne 12.11. - HL Hlučín - 1.místo

st 15.11. - PU Hlučín U10 - MFKV U9    12-10

pá 17.11. - PU MFKV - Bohumín  30-10

pá 24.11. - PU MFKV U10 - MFKV U9    17-5  (hala Vítek)

ne 26.11. - TU Třinec - 4.místo

ne 26.11. - HL Smilovice - 1.místo

so 2.12. - TU Polanka - 4.místo

so 9.12. - TR Opava

so 16.12. - PU Dolní Lhota - MFKV   10-21 


 

TU - turnaj

TR - triangl
PU - přípravná utkání
HL - halová liga



Turnaje a triangly se budou průběžně doplňovat!