:
:

logo

BLESKOVKY

Týmy

 

TÝMY A SOUTĚŽE PŘIHLÁŠENÉ V SEZONĚ 2016 /2017
 
MUŽI
Fotbalová národní liga
ŽENY       Moravská fotbalová liga žen



DOROST    
U19      1999-98    Moravskoslezská liga dorostu - 2. liga dorost
U17  2000 Moravskoslezská liga dorostu - U17 dorost
U16               2001 Moravskoslezská liga dorostu - U16 dorost



ŽÁCI    
U15 2002 Moravskoslezská žákovská liga TOP
U14 2003 Moravskoslezská žákovská liga TOP
U13 2004 Moravskoslezská žákovská liga
U12 2005 Moravskoslezská žákovská liga
U15 B     2002-2003  Krajský přebor
U13 B 2004-2005 Krajský přebor


ŽÁKYNĚ    
WU15 2002-2003   1.liga st.žákyň Morava
WU13 2004-2005 1.liga ml.žákyň Morava
     

 

 

PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA    
U11               2006     Karta CUP MěFS, SCHENK Městský přebor ml.žáci 8+1  
U10 2007 Karta CUP MěFS, ALONE Městská soutěž  
U9 2008 Minifotbal  MěFS zde tabulky zápasů všech přípravek
U8 2009 Minifotbal  MěFS  
U7 2010 Minifotbal  
U7/U6 2010-2011 Minifotbal  



PŘÍPRAVKY ZŠ L. ŠTÚRA  
U11 Fotbal Poruba        2006-207      Minifotbal  MěFS
U9 Fotbal Poruba
2008-09 Minifotbal  MěFS



 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Baník dovedl k vítězství Křeček

Pozorným fanouškům Baníku tahle věc nemohla uniknout. Od postranní čáry koučoval při včerejším druholigovém utkání s Táborskem tým asistent trenéra Aleš Křeček.

 

Smutná zpráva: Zemřel bývalý hráč Baníku František Rajtoral

Českým fotbalem otřásla v neděli večer tragická událost. Bývalý český reprezentant a hráč Příbrami, Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň František Rajtoral spáchal sebevraždu. 



1 : 0

SK Sigma Olomouc

MFK VÍTKOVICE


VS

24 MU, so 22.4. v 18:00, Olomouc

2017-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 24 18 4 2 50:17 58
2. FC Baník Ostrava 24 14 8 2 38:18 50
3. SFC Opava 24 13 6 5 47:28 45
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 24 10 7 7 42:35 37
7. FK V. Žižkov 24 9 8 7 44:30 35
8. FC MAS Táborsko 24 8 7 9 29:36 31
9. FK Ústí n./Labem 24 8 5 11 25:32 29
10. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
12. FK Varnsdorf 24 7 5 12 32:37 26
13. FK Pardubice 24 6 8 10 19:31 26
14. FK Baník Sokolov 24 5 10 9 25:37 25
15. MFK Vítkovice 24 6 3 15 26:39 21
16. 1.SK Prostějov 24 2 3 19 18:62 9

Následující program

18.4. U9B MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) zruše
18.4. U9A MU MFKV - Baník (TC Vítek) zruše
18.4. U8 MU Krásné Pole - MFKV (Kr.Pole) zruše
19.4. Muži MU MFKV - Frýdek-Místek (Aréna) 3:2
19.4. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 3:0
19.4. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:2
19.4. U13 Minirepublika Pardubice (Pardub.) xxx
20.4. U11Po MU U11Po - Ludgeřovice (SAP) zruše
20.4. U10A MU MFKV - V Polom (TC Vítek) zruše
20.4. U10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) zruše
20.4. U8A MU Řepiště - MFKV (Řepiště) zruše
22.4. Muži MU S.Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:0
22.4. WU15 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 0:15
22.4. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 1:0
22.4. U16 MU Karviná - MFKV (Karviná) 5:0
22.4. U15 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 0:5
22.4. U15B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 3:3
22.4. U14 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 2:5
22.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 3:4
22.4. U13B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 2:1
22.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:9
22.4. U11 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 2:4
22.4. U10 Minirepublika U11,U10 (Lískovec) 11:45
22.4. U9 Minirepublika Brno (Brno) 12:00
23.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (Vřesina) 2:4
23.4. WU15 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:2
23.4. WU13 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:3
23.4. U19 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 2:0
23.4. U11Po TU Turnaj Krnov (Krnov) 9:00
23.4. U10 TU Turnaj Polanka (Polanka) 9:00

2017-04-25