:
:

logo

BLESKOVKY

Týmy

 

TÝMY A SOUTĚŽE PŘIHLÁŠENÉ V SEZONĚ 2017 /2018
 
MUŽI
Fortuna národní liga
ŽENY       Moravskoslezská divize žen A



DOROST    
DOROSTENKY 2000-2003

2. liga dorostenek Morava

U19      2000   Moravskoslezská liga dorostu - U19 dorost
U18 2001

Moravskoslezská dorostenecká divize - MSDD-E st. 

U17  2002 Moravskoslezská liga dorostu - U17 dorost
U16               2003 Moravskoslezská dorostenecká divize - MSDD-E ml.



ŽÁCI    
U15 2004 Moravskoslezská liga žáků - U15
U14 2005 Moravskoslezská liga žáků - U14
U13 2006 Moravskoslezská liga žáků - SpSM
U12 2007 Moravskoslezská liga žáků - SpSM
U15 B     2004-2005  Krajský přebor starší žáci
U13 B 2006-2007 Krajský přebor mladší žáci


ŽÁKYNĚ    
WU15 2004-2005   1.liga st.žákyň Morava
WU13 2006-2007 1.liga ml.žákyň Morava
WU15+Dorost.   Měs st. žáci (6+1)

 

 

PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA 
U11/10B  

MěS U11 (5+1) sk. A

U11               2008  MěP mladší žáci (7+1)
St. přípravka 2008-2009 MěS U11 (5+1) sk.B
Ml. přípravka 2010-2011 Měs U9 (4+1) sk.B
U10 2009 MěP TOP U11 (5+1)
U9 2010

MěP TOP U9 (4+1)

U8 2011

MěS U9 (4+1) sk. A 

MěS U9 (4+1) sk. B

U7 2012 Minifotbal
U7/U6 2012-2013 Minifotbal


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Viktoria Žižkov


VS

13.MU, PÁ 26.10., V 17:00, Aréna

2018-10-28

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 12 8 2 2 21:9 26
2. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 12 5 5 2 9:6 20
7. MFK Vítkovice 12 5 3 4 16:16 18
8. 1.SK Prostějov 12 4 6 2 12:12 18
9. FC Zbrojovka Brno 12 4 5 3 19:15 17
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FK Baník Sokolov 12 3 3 6 10:17 12
12. FC S.&B. Vlašim 12 2 5 5 16:19 11
13. FK Fotbal Třinec 12 3 1 8 10:18 10
14. MFK Chrudim 12 3 1 8 12:21 10
15. FK Viktoria Žižkov 12 2 4 6 14:24 10
16. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7

Následující program

22.10. WU15 MU Klimkovice - MFKV (Klim.) 12:5
23.10. WU11 MU MFKV - Koblov (Vítek/VK) 17:00
23.10. U12 TU Ondrášovka (F.-Místek) 8:00
25.10. U10 MU MFKV - Hlubina (Vítek) 17:00
25.10. U11/10B MU MFKV - Vřesina (Vítek) 17:00
26.10. Muži MU MFKV - Vik. Žižkov (HH) 17:00
26.10. U15 MU FC Baník - MFKV (Šoupala) 15:00
26.10. U14 MU FC Baník - MFKV (Šoupala) 16:45
26.10. U11 MU MFKV - Pustkovec (Vítek) 17:00
26.10. U11 PU Bohemians - MFKV (Praha)
26.10. U10 PU V. Polom - MFKV (V. P.) 16:00
27.10. Dorost. MU MFKV - Havířov (SAP) 10:00
27.10. WU15 MU MFKV - Slovácko (VK) 10:30
27.10. WU13 MU MFKV - Slovácko (VK) 12:15
27.10. U18 MU Třinec - MFKV (Třinec) 12:30
27.10. U16 MU Třinec - MFKV (Třinec) 14:45
27.10. U15B KP Kopřivnice - MFKV (Kopř.) 9:00
27.10. U13 MU MFKV - ValMez (Vítek/UT) 10:30
27.10. U13B KP Kopřivnice - MFKV (Kopř.) 10:45
27.10. U12 MU MFKV - ValMez (Vítek/UT) 10:30
27.10. U11 TU Minirepublika (Praha)
27.10. U11/10B TU Turnaj Kylešovice (Kyleš.)
27.10. U9 TU Minirepublika (Hlučín)
28.10. Ženy MU MFKV - FC Baník (SAP) 10:00
28.10. U19 MU MFKV - Třinec (Vítek/UT) 10:30
28.10. U17 MU MFKV - Třinec (Vítek/UT) 12:45

2018-10-30