:
:

MU MFKV U12 - Hlučín (12.9.2018)
(Vloženo 20.09.2018)

MU MFKV U12 - Hlučín 12:0 (6:0), branky: Zástřešek 4, Kudrna 3, Škrkoň 2, Tkačík, Gelačák, Pařík

celá novinka

Ve čtvrtek 20.9.2018 proběhne focení kategorie U8, U12, U14 a U19
(Vloženo 18.09.2018)

Ve čtvrtek 20.9.2018 proběhne focení kategorie U8, U12, U14 a U19 mezi 15:00 až 17:00 hodinou. Focení bude přibližně trvat asi 30 minut. Účast nutná! Sraz 15 minut před focením.

JEDEME PODPOŘIT A-TÝM DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC
(Vloženo 12.09.2018)

Děkujeme všem fanouškům za skvělou atmosféru a podporu při domácích i venkovních zápasech. MFK Vítkovice pořádá v neděli zájezd na mistrovské utkání v Č. Budějovicích. Jedeme podpořit A-tým a vybojovat důležité 3 body.

MU MFKV U12 - Hranice (5.9.2018)
(Vloženo 11.09.2018)

MU MFKV U12 - Hranice 14:1 (7:1), branky: Škrkoň 7, T. Filipčík, Kudrna 2, Zástřešek, Švrček, Posmyk, Tkačík

MU Viktorie Přerov - MFKV U12 (2.9.2018)
(Vloženo 04.09.2018)

MU Viktorie Přerov - MFKV U12 0:26 (0:11), branky: Škrkoň 6, Posmyk 5, Zástřešek 3, Kudrna 3, Keňo 2, Jarolím 2, Suchý, Švrček, Pařík, Štefík, T.Filipčík

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 19 28 37 Další »