:
:

logo

BLESKOVKY

Ženy - Soupiska

 

SEZONA 2016 /2017
 


 

BRACHŇÁKOVÁ Klára
BULAVOVÁ Martina
HERDOVÁ Dorota
KLIMČÁKOVÁ Natálie
KOSOVÁ  Klára
KŘÍBKOVÁ Kristýna
KŘÍŽKOVSKÁ Michaela
KUBZOVÁ  Lucie
KUGLEROVÁ Lenka
KÜTNEROVÁ Veronika
MACHALOVÁ Iva
MIKUNDOVÁ Vendula
MUŠKOVÁ  Kristýna
PABIÁNOVÁ Zuzana
PERNICKÁ  Tereza
STOŠKOVÁ Karla
TÓTHOVÁ Alena
ULIČNÁ  Klára
WINKLEROVÁ Elen

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Baník dovedl k vítězství Křeček

Pozorným fanouškům Baníku tahle věc nemohla uniknout. Od postranní čáry koučoval při včerejším druholigovém utkání s Táborskem tým asistent trenéra Aleš Křeček.

 

Smutná zpráva: Zemřel bývalý hráč Baníku František Rajtoral

Českým fotbalem otřásla v neděli večer tragická událost. Bývalý český reprezentant a hráč Příbrami, Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň František Rajtoral spáchal sebevraždu. 



1 : 0

SK Sigma Olomouc

MFK VÍTKOVICE


VS

24 MU, so 22.4. v 18:00, Olomouc

2017-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 24 18 4 2 50:17 58
2. FC Baník Ostrava 24 14 8 2 38:18 50
3. SFC Opava 24 13 6 5 47:28 45
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 24 10 7 7 42:35 37
7. FK V. Žižkov 24 9 8 7 44:30 35
8. FC MAS Táborsko 24 8 7 9 29:36 31
9. FK Ústí n./Labem 24 8 5 11 25:32 29
10. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
12. FK Varnsdorf 24 7 5 12 32:37 26
13. FK Pardubice 24 6 8 10 19:31 26
14. FK Baník Sokolov 24 5 10 9 25:37 25
15. MFK Vítkovice 24 6 3 15 26:39 21
16. 1.SK Prostějov 24 2 3 19 18:62 9

Následující program

18.4. U9B MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) zruše
18.4. U9A MU MFKV - Baník (TC Vítek) zruše
18.4. U8 MU Krásné Pole - MFKV (Kr.Pole) zruše
19.4. Muži MU MFKV - Frýdek-Místek (Aréna) 3:2
19.4. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 3:0
19.4. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:2
19.4. U13 Minirepublika Pardubice (Pardub.) xxx
20.4. U11Po MU U11Po - Ludgeřovice (SAP) zruše
20.4. U10A MU MFKV - V Polom (TC Vítek) zruše
20.4. U10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) zruše
20.4. U8A MU Řepiště - MFKV (Řepiště) zruše
22.4. Muži MU S.Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:0
22.4. WU15 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 0:15
22.4. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 1:0
22.4. U16 MU Karviná - MFKV (Karviná) 5:0
22.4. U15 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 0:5
22.4. U15B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 3:3
22.4. U14 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 2:5
22.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 3:4
22.4. U13B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 2:1
22.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:9
22.4. U11 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 2:4
22.4. U10 Minirepublika U11,U10 (Lískovec) 11:45
22.4. U9 Minirepublika Brno (Brno) 12:00
23.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (Vřesina) 2:4
23.4. WU15 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:2
23.4. WU13 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:3
23.4. U19 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 2:0
23.4. U11Po TU Turnaj Krnov (Krnov) 9:00
23.4. U10 TU Turnaj Polanka (Polanka) 9:00

2017-04-25