:
:

logo

BLESKOVKY

Ženy - Tréninkový plán

ŽENY - TÝDENNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN

Tréninkový plán  24.4.-30.4.2017
Pondělí        volno    
Úterý   17:00   trénink    TC Vítek (ZŠ Klegova)
Středa       volno    
Čtvrtek   17:00    trénink   TC Vítek (ZŠ Klegova)
Pátek   17:00    trénink   TC Vítek 
Sobota       volno    
Neděle    9:30   MU SP. Lubina   Vřesina 


 

UT - umělá tráva
MU - mistrovské utkání
PU - přípravné utkání

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Baník dovedl k vítězství Křeček

Pozorným fanouškům Baníku tahle věc nemohla uniknout. Od postranní čáry koučoval při včerejším druholigovém utkání s Táborskem tým asistent trenéra Aleš Křeček.

 

Smutná zpráva: Zemřel bývalý hráč Baníku František Rajtoral

Českým fotbalem otřásla v neděli večer tragická událost. Bývalý český reprezentant a hráč Příbrami, Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň František Rajtoral spáchal sebevraždu. 



1 : 0

SK Sigma Olomouc

MFK VÍTKOVICE


VS

24 MU, so 22.4. v 18:00, Olomouc

2017-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 24 18 4 2 50:17 58
2. FC Baník Ostrava 24 14 8 2 38:18 50
3. SFC Opava 24 13 6 5 47:28 45
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 24 10 7 7 42:35 37
7. FK V. Žižkov 24 9 8 7 44:30 35
8. FC MAS Táborsko 24 8 7 9 29:36 31
9. FK Ústí n./Labem 24 8 5 11 25:32 29
10. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
12. FK Varnsdorf 24 7 5 12 32:37 26
13. FK Pardubice 24 6 8 10 19:31 26
14. FK Baník Sokolov 24 5 10 9 25:37 25
15. MFK Vítkovice 24 6 3 15 26:39 21
16. 1.SK Prostějov 24 2 3 19 18:62 9

Následující program

18.4. U9B MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) zruše
18.4. U9A MU MFKV - Baník (TC Vítek) zruše
18.4. U8 MU Krásné Pole - MFKV (Kr.Pole) zruše
19.4. Muži MU MFKV - Frýdek-Místek (Aréna) 3:2
19.4. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 3:0
19.4. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:2
19.4. U13 Minirepublika Pardubice (Pardub.) xxx
20.4. U11Po MU U11Po - Ludgeřovice (SAP) zruše
20.4. U10A MU MFKV - V Polom (TC Vítek) zruše
20.4. U10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) zruše
20.4. U8A MU Řepiště - MFKV (Řepiště) zruše
22.4. Muži MU S.Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:0
22.4. WU15 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 0:15
22.4. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 1:0
22.4. U16 MU Karviná - MFKV (Karviná) 5:0
22.4. U15 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 0:5
22.4. U15B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 3:3
22.4. U14 MU MFKV - Olomouc (UT Aréna) 2:5
22.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 3:4
22.4. U13B KP Sl.Orlová - MFKV (Orlová) 2:1
22.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:9
22.4. U11 KS MFKV - Fryčovice (UT Vřesina) 2:4
22.4. U10 Minirepublika U11,U10 (Lískovec) 11:45
22.4. U9 Minirepublika Brno (Brno) 12:00
23.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (Vřesina) 2:4
23.4. WU15 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:2
23.4. WU13 MU MFKV - Zb.Brno (UT Vřesina) 3:3
23.4. U19 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 2:0
23.4. U11Po TU Turnaj Krnov (Krnov) 9:00
23.4. U10 TU Turnaj Polanka (Polanka) 9:00

2017-04-25