:
:

logo

BLESKOVKY

:-) Divizní tým Mužů je Mistrem Podzimní části sezóny 2014/2015 :-)
:-) Divizní tým Mužů je Mistrem Podzimní části sezóny 2014/2015 :-)

ZPRÁVY

Víkendové utkání 17.týdne
(Vloženo 23.04.2015)

 

Přehled a pozvání na víkendové utkání 17.týdne: hrajeme již od úterka do neděle- 21.4.-26.4.2015


celá novinka

TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA V RÁMCI VÝBĚRŮ MFK VÍTKOVICE
(Vloženo 22.04.2015)

 

Tréninková jednotka v rámci výběrů pro „malé“ budoucí fotbalisty a fotbalistky MFK Vítkovic


celá novinka

Vítkovické fotbalistky dohrávaly odložené utkání SK Loděnice
(Vloženo 22.04.2015)

 

Vítkovické fotbalistky dohrávaly odložené utkání SK Loděnice


celá novinka

Upozornění !!!
(Vloženo 21.04.2015)

 

Upozornění !!! ve středu pokladna zavřená....


celá novinka

Vítkovice remizovaly s Novým Jičínem
(Vloženo 21.04.2015)

 

Nerozhodně 1:1 skončilo sobotní utkání Vítkovic s Novým Jičínem. Domácí poslal do vedení kapitán Kovář, na jehož trefu odpověděl Lokša.


celá novinka

« Předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE


Věřím, že se mi podaří zahlédnout pěkný gól, přeje si Zuzana Skupníková

Zuzana Skupníková, členka organizačního výboru MS v ledním hokeji 2015, se v rozhovoru pro Deník rozpovídala o blížícím se sportovním svátku v Ostravě.

 

Michal Frydrych v Jihlavě vážil každé slovo

Ostravský stoper se po páté jarní porážce nevymlouval. Uznal, že to jeho týmu nejde.



MFK Vítkovice

FC MSA D.Benešov


VS

7 MU, sobota 2.5.,v 16:30, UT Aréna

2015-05-05

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. MFK Vítkovice 22 14 2 6 44:25 44
2. FK Mohelnice 22 12 5 5 36:16 41
3. FC TVD Slavičín 21 11 5 5 39:28 38
4. FC Elseremo Brumov 22 11 3 8 44:30 36
5. Lokomotiva Petrovice 22 11 3 8 25:23 36
6. 1.FC Viktorie Přerov 22 9 7 6 35:32 34
7. SK Hranice 22 8 9 5 39:32 33
8. MFK Havířov 22 8 8 6 40:36 32
9. FK Kozlovice 21 9 4 8 39:37 31
10. FK Nový Jičín 22 8 6 8 33:36 30
11. Jiskra Rýmařov 22 7 6 9 39:39 27
12. FC MSA D.Benešov 22 8 2 12 32:36 26
13. TJ Valašské Meziříčí 21 8 1 12 31:43 25
14. TJ Sokol Lískovec 22 5 4 13 26:50 19
15. Sokol Určice 22 4 4 14 24:46 16
16. V.Karlovice+Karolinka 21 2 9 10 18:35 15

Následující program

21.4. Muži PU Heřmanice - MFKV (Heřman.) 2:4
21.4. U19 MU Havl.Brod - MFKV (Halv.Brod) 1:3
22.4. U15 MU Opava - MFKV (Opava) 2:0
22.4. U14 MU Opava - MFKV (Opava) 1:0
22.4. U13 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 7:11
22.4. U12 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 6:6
22.4. U11 Karty CUP FC Hlučín-MFKV (Hluč.) 9:14
22.4. U10 Karty CUP FC Hlučín-MFKV (Hluč.) 8:8
22.4. U8 MU U8 - U9B Poruba (SaPoruba) 9:9
22.4. U11B MU Petřkovice - MFKV (Petřkov.) 2:18
22.4. U9B MU U9Poruba - U8A (SaPoruba) 9:9
23.4. U9B MU MFKV - Pustkovec (TC Vítek) 20:6
23.4. U11B MU U11Poruba-U11A Hrabová 11:0
23.4. U8B MU U8Poruba-Heřmanice (SaPo.) 3:17
24.4. U19 MU MFKV-Sparta Brno (SaPoru.) 2:2
24.4. U18 PU U18 - U16 ( tr. Volgogradská) 11:9
24.4. U16 PU U18 - U16 ( tr. Volgogradská) 11:9
24.4. U9 MU Vel.Polom - MFKV (Vel.Polom) 12:23
25.4. Muži MU Petrovice - MFKV ( Petrovice) 0:1
25.4. U15 MU MFKV - Jihlava (TC Vítek) 5:0
25.4. U14 MU MFKV - Jihlava (TC Vítek) 1:3
25.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 4:1
25.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 5:13
25.4. U15B MU Jablunkov - MFKV (Jablunkov) 4:1
25.4. U13B MU Jablunkov - MFKV (Jablunkov) 3:0
25.4. U11 MU MFKV - Polanka (TC Vítek) 18:0
25.4. U11 Turnaj Hošťálkovice-MFKV 8:00
25.4. U11B Turnaj Hošťálkovice-MFKV U11Por 5.m
25.4. U8 Turnaj Hošťálkovice-MFKV 8:00
25.4. U9B Turnaj Hošťálkovice-MFKV U9Por 5.m
26.4. Ženy MU Frýdlant - MFKV ( Frýdlant) 0:7
26.4. U8 Turnaj Frýdek Místek-MFKV 8:00

2015-04-29