Jsme NOVÉ VÍTKOVICE !!! ----------------Jsme NOVÉ VÍTKOVICE !!!-------------------Jsme NOVÉ VÍTKOVIC

ZPRÁVY

Vítkovice vyhrály v Určicích a jsou třetí
(Vloženo 19.10.2014)

Fotbalisté Vítkovic zvládli roli favorita. Po vyrovnaném prvním poločase vstřelili svěřenci Tomáše Pohorelliho a Oldřicha Jakubka ve druhém poločase dvě branky a vyhráli tak na půdě Sokolu Určice 3:1.

celá novinka

Důležitý byl přesun do Vítkovic, řekl Marián Kovařík
(Vloženo 18.10.2014)

Vítěznou brankou proti Mohelnici pomohl útočník Marián Kovařík fotbalistům Vítkovic k dalšímu tříbodovému zisku. Jak uvedl i sám forvard ostravského mužstva, je to důležité vítězství.

Tomáš Pohorelli: Zasloužená výhra
(Vloženo 12.10.2014)

Fotbalisté Vítkovic zvládli po dvou porážkách sobotní zápas s těžkým soupeřem z Mohelnice. Třemi góly po přestávce vyhráli nad tradičním účastníkem divize 3:0.

Vítkovice porazily Mohelnici
(Vloženo 11.10.2014)

Třemi brankami ve druhém poločase vyhráli fotbalisté Vítkovic v zápase 10. kola divize Mohelnici 3:0. Vítěznou branku vstřelil Marián Kovařík.

Preview: Po dvou porážkách musí Vítkovice zabrat
(Vloženo 10.10.2014)

Zajímavý duel mají před sebou fotbalisté Vítkovic. Hráči pátého celku divize hostí už zítra odpoledne na domácím hřišti v rámci desátého kola Mohelnici, která je o čtyři body a dvě příčky před nimi.

« Předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE

Mariánské Hory poločasové vedení v Říčanech neudržely

Ostravští ragbisté podlehli Mountfieldu smolně 13:19. Po polovině extraligového ročníku jsou však s dvanácti body na nečekaném pátém místě.

Vzpěrači postoupili do finále ligy, vzpěračky se o medaile v Ostravě utkají dnes

Ostrava - Podařilo se, vzpěrači Sokola Moravská Ostrava budou letos bojovat o medaili v I. lize družstev mužů. Sestava Vlastimil Moskál, Martin Dopirák, Ferenc Gyurkovics, Radim Kozel, Jakub Kubík a Michal Janíček uhájila ve 2. kole skupiny B před týdnem v Bohumíně třetí místo a na celkový počet bodů porazila Sokolov, vítěze skupiny A, který se stal čtvrtým účastníkem finále.