:
:

logo

BLESKOVKY

Letní fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018!!!

Letní fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018!!!
(ROČNÍK NAROZENÍ 2006 - 2011)

Místo konání:   Rožnov pod Radhoštěm
Věková kategorie:   Mladší žáci + starší a mladší přípravka (roč. nar. 2006 až 2011)
Začátek kempu:   Pondělí 9. 7. 2018
Konec kempu:   Sobota 14. 7. 2018
Kapacita kempu:   Max. 36 hráčů.
Vybavení areálu:    Kvalitní hřiště s umělou trávou, koupaliště…
Cena:    4.690,- Kč (cena včetně dopravy a balíčku NIKE pro hráče: štulpny, trenýrky a dres).
Ubytování:  Standardní vybavení (2 - 4 hráči na pokoji).
Stravování:   4 jídla denně, vše s obsluhou v místě ubytování.
Pitný režim:   Zajištěn na všech pět dnů.
Trenéři:    Každá kategorie bude mít své trenéry.
   
Garanti tr. jednotek: Ing. Radek Halamíček (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Bc. Michal Kovář (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Jarmil Kopel (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „C“)
  Jakub Cisovský (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „B“)
   +
  jeden trenér individuálních dovedností Volf Soccer Academy
Zdravotní služba: Zajištěna odborným pracovníkem




Prihlášení na kemp

Vedoucí kempu: Radek Halamíček, tel.:+420 725 436 574, e-mail: rh.mfkvitkovice@email.cz, Facebook: Fotbalový kemp MFK Vítkovice





 

 

(Vloženo 11.01.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Viktoria Žižkov


VS

13.MU, PÁ 26.10., V 17:00, Aréna

2018-10-28

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 12 8 2 2 21:9 26
2. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
7. MFK Vítkovice 12 5 3 4 16:16 18
8. 1.SK Prostějov 12 4 6 2 12:12 18
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. FK Fotbal Třinec 12 3 1 8 10:18 10
14. MFK Chrudim 12 3 1 8 12:21 10
15. FK Viktoria Žižkov 12 2 4 6 14:24 10
16. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. B.) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 3:12
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:2
17.10. U13 TU Minirepublika (Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:8
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:10
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 16:4
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 3:17
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 11:0
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 3:1
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 0:0
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 1:1
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 3:0
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 1:1
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 2:2
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 1:2
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 3:2
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 1:3
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 3:1
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 3:6

2018-10-23