:
:

logo

BLESKOVKY

Muži MFK Vítkovice dnes zahájili zimní přípravu i s novými posilami

Celkem 29 hráčů se dnes přihlásilo trenérské dvojici Roman West, Ivan Kopecký a zahájili zimní přípravu, před jarní částí Fortuna národní ligy, kde bude cílem týmu soutěž zachránit.


V přípravě je aktuálně 16 hráčů, kteří byli součástí týmu i na podzim. Navíc jsme v kabině znovu přivítali Maria Kovaříka, který se vrátil z hostování v Karviné a Zbyňka Musiola, který se vrací po deseti měsíční pauze zaviněné zraněním.

 

Navíc zimní přípravu zahájilo 11 nových hráčů. Z SK Slavia Praha přišli gólman Řehák, krajní záložník Veselý. Z MFK Karviná přišli záložníci Juřena a Pavelka, z Českých Budějovic krajní záložník Řezáč, z Jihlavy obránce Hron, dále z Peru útočník Okoye Anthony Chinedu a z FC Baník Ostrava útočník Szotkowsky, záložníci Malý a Matěj a stoper Honiš.

 

V klubu MFK Vítkovice zatím definitivně skončili, Kostolanský, Wojnar, Jurča, Vacek, Vítek, Klejnot, Duda.

 

V rámci zimní přípravy sehrají naši muži také zápasy Zimní Tipsport ligy, první již tuto sobotu 7. ledna od 13:00 ve Frýdku Místku proti Slovenskému Popradu.

 

(Vloženo 04.01.17)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1 : 2

MFK Chrudim

MFK Vítkovice


VS

23.MU, ST 17.4. v 17:00, Chrudim

2019-04-20

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 23 18 2 3 44:17 56
2. FC Vysočina Jihlava 23 14 5 4 35:17 47
3. FC Zbrojovka Brno 23 11 6 6 42:26 39
4. FC Hradec Králové 23 11 6 6 27:13 39
5. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
6. FK Varnsdorf 23 10 8 5 22:18 38
7. FK Pardubice 23 9 8 6 36:25 35
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FC S.&B. Vlašim 23 5 11 7 26:28 26
10. FK Fotbal Třinec 23 7 5 11 22:29 26
11. FK Baník Sokolov 23 7 4 12 22:30 25
12. 1.SC Znojmo FK 23 6 6 11 32:35 24
13. 1.SK Prostějov 23 6 6 11 21:33 24
14. MFK Chrudim 23 6 4 13 29:42 22
15. FC MAS Táborsko 23 4 6 13 26:40 18
16. FK Viktoria Žižkov 23 3 6 14 23:48 15

Následující program

15.4. WU9 MU MFKV - Lhotka (V. Klegova) 4:19
15.4. U8 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 4:22
16.4. WU11 MU MFKV - Vít.-Svinov (VK) 6:10
16.4. U13 Minirepublika (Slovácko) xxx
17.4. Muži MU Chrudim - MFKV (Chrudim) 1:2
17.4. WU15 PU MFKV - U12 (Velká Klegova) xxx
17.4. WU13 PU MFKV - U12 (Velká Klegova) xxx
17.4. U19 MU ValMez - MFKV (ValMez) 1:0
17.4. U17 MU ValMez - MFKV (ValMez) 0:2
17.4. U15 MU Opava - MFKV (Opava) 5:1
17.4. U14 MU Opava - MFKV (Opava) 5:0
17.4. U12 PU WU15 - MFKV (Vel. Klegova) xxx
17.4. U12 PU WU13 - MFKV (Vel. Klegova) xxx
17.4. U9 MU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) 9:8
18.4. U10 MU MFKV - Polanka (TC Vítek) 17:00
18.4. U9 TR Triangl (Velká Klegova) 10:30
18.4. U11/10B MU MFKV - Heřmanice (Vítek) 17:00
19.4. U18 MU Kroměříž - MFKV (Kroměříž) 10:15
19.4. U16 MU Kroměříž - MFKV (Kroměříž) 12:30
20.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (SAP/UT) 16:00
20.4. U15B KP Krnov - MFKV (Krnov) 10:00
20.4. U13 MU MFKV - Uničov (TC Vítek/UT) 10:30
20.4. U13B KP Krnov - MFKV (Krnov) 11:45
20.4. U12 MU MFKV - Uničov (TC Vítek/UT) 10:30
20.4. U10 Minirepublika (Hradec Králové)
20.4. U8 TU Turnaj Karviná (Karviná)
21.4. Dorost MU Havířov - MFKV (Havířov) 16:00
21.4. U19 MU MFKV - Zlín (TC Vítek/UT) 10:30
21.4. U17 MU MFKV - Zlín (TC Vítek/UT) 12:45
21.4. U11/10B MU Václavovice - MFKV (Václav.) 9:00

2019-04-22