:
:

logo

BLESKOVKY

Na úvod přípravy Vítkovice prověří prvoligovou Opavu

Šest přípravných zápasů čeká fotbalisty MFK Vítkovice před zahájením nové sezony. Tým se sejde po dovolené v pondělí 18. června a kromě řady tréninků nebude chybět ani pravidelná konfrontace s ostatními kluby.

 

V letní přípravě se vítkovický výběr utká mimo jiné i se dvěma prvoligovými soupeři z regionu – hned v prvním zápase narazí na tradičního soupeře v přípravě SFC Opava a na konci prvního červencového týdne si zahraje proti MFK Karviná.

 

V seznamu letních testovacích duelů nechybí ani konfrontace na mezinárodním poli – 4. července budou soupeřem Vítkovic polské Tychy.

 

Program vítkovické přípravy (místa konání zápasů budeme upřesňovat později):

Pondělí 18. června: první společný trénink týmu

Sobota 23. června: MFK Vítkovice – SFC Opava (15.00)

Středa 27. června: MFK Vítkovice – Fastav Zlín jun. (16.00)

Pátek 29. června: MFK Vítkovice – 1. SK Prostějov (17.30)

Středa 4. července: MFK Vítkovice – GKS Tychy/Pol. (17.00)

Sobota 7. července: MFK Vítkovice – MFK Karviná (čas v jednání)

Sobota 14. července: MFK Vítkovice – 1. BFK Frýdlant n. O. (17.00)

 

Přehled přípravných zápasů je pouze orientační, změny jsou vyhrazeny jak v termínech, stejně tak i v obsazení soupeřů.

 

(Vloženo 07.06.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Viktoria Žižkov


VS

13.MU, PÁ 26.10., V 17:00, Aréna

2018-10-28

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 12 8 2 2 21:9 26
2. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 12 5 5 2 9:6 20
7. MFK Vítkovice 12 5 3 4 16:16 18
8. 1.SK Prostějov 12 4 6 2 12:12 18
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FC S.&B. Vlašim 12 2 5 5 16:19 11
12. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
13. FK Fotbal Třinec 12 3 1 8 10:18 10
14. MFK Chrudim 12 3 1 8 12:21 10
15. FK Viktoria Žižkov 12 2 4 6 14:24 10
16. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. B.) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 3:12
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:2
17.10. U13 TU Minirepublika (Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:8
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:10
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 16:4
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 3:17
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 11:0
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 3:1
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 0:0
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 1:1
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 3:0
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 1:1
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 2:2
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 1:2
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 3:2
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 1:3
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 3:1
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 1:1
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 3:6

2018-10-23