:
:

logo

BLESKOVKY

Na úvod přípravy Vítkovice prověří prvoligovou Opavu

Šest přípravných zápasů čeká fotbalisty MFK Vítkovice před zahájením nové sezony. Tým se sejde po dovolené v pondělí 18. června a kromě řady tréninků nebude chybět ani pravidelná konfrontace s ostatními kluby.

 

V letní přípravě se vítkovický výběr utká mimo jiné i se dvěma prvoligovými soupeři z regionu – hned v prvním zápase narazí na tradičního soupeře v přípravě SFC Opava a na konci prvního červencového týdne si zahraje proti MFK Karviná.

 

V seznamu letních testovacích duelů nechybí ani konfrontace na mezinárodním poli – 4. července budou soupeřem Vítkovic polské Tychy.

 

Program vítkovické přípravy (místa konání zápasů budeme upřesňovat později):

Pondělí 18. června: první společný trénink týmu

Sobota 23. června: MFK Vítkovice – SFC Opava (15.00)

Středa 27. června: MFK Vítkovice – Fastav Zlín jun. (16.00)

Pátek 29. června: MFK Vítkovice – 1. SK Prostějov (17.30)

Středa 4. července: MFK Vítkovice – GKS Tychy/Pol. (17.00)

Sobota 7. července: MFK Vítkovice – MFK Karviná (čas v jednání)

Sobota 14. července: MFK Vítkovice – 1. BFK Frýdlant n. O. (17.00)

 

Přehled přípravných zápasů je pouze orientační, změny jsou vyhrazeny jak v termínech, stejně tak i v obsazení soupeřů.

 

(Vloženo 07.06.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




FC Vysočina Jihlava

MFK Vítkovice


VS

6.MU, PÁ 24.8., V 18:30, Jihlava

2018-08-25

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FK Ústí nad Labem 5 5 0 0 12:5 15
2. FC Vysočina Jihlava 5 4 1 0 11:4 13
3. D.Č.Budějovice 5 4 0 1 10:5 12
4. FC Hradec Králové 5 3 2 0 6:2 11
5. FK Pardubice 5 3 1 1 9:3 10
6. FC Zbrojovka Brno 5 2 1 2 10:9 7
7. MFK Vítkovice 5 2 1 2 7:7 7
8. 1.SK Prostějov 5 1 3 1 5:5 6
9. FK Varnsdorf 5 1 3 1 2:3 6
10. FK Viktoria Žižkov 5 1 2 2 6:9 5
11. FC MAS Táborsko 5 1 1 3 7:8 4
12. MFK Chrudim 5 1 1 3 7:12 4
13. 1.SC Znojmo FK 5 1 1 3 5:10 4
14. FC S.&B. Vlašim 5 0 3 2 7:9 3
15. FK Baník Sokolov 5 0 2 3 4:9 2
16. FK Fotbal Třinec 5 0 0 5 2:10 0

Následující program

21.8. U15 MU Fastav Zlín - MFKV (Zlín) 10:00
21.8. U14 MU Fastav Zlín - MFKV (Zlín) 11:45
21.8. U12 PU Ostrava-Jih - MFKV (Ostrava) 16:00
22.8. U19 MU MFKV - Baník (TC Vítek/UT) 10:30
22.8. U17 MU MFKV - Baník (TC Vítek/UT) 12:45
23.8. U18 MU MFKV - Vyškov (TC Vítek/UT) 17:15
23.8. U16 MU MFKV - Vyškov (TC Vítek/UT) 15:00
24.8. Muži MU Vys. Jihlava - MFKV (Jihlava) 18:00
24.8. U11 MU MFKV - Třebovice (TC Vítek) 17:00
25.8. Dorost. PU Skočov - MFKV (Skočov)
25.8. WU13 PU MFKV - St. Běla (V. Klegova) 10:00
25.8. U19 MU FK Blansko - MFKV (Blansko) 10:15
25.8. U17 MU FK Blansko - MFKV (Blansko) 12:30
25.8. U15 MU Vys. Jihlava - MFKV (Jihlava) 10:30
25.8. U15B KP MFKV - H. Suchá (V. Klegova) 13:00
25.8. U14 MU Vys. Jihlava - MFKV (Jihlava) 12:15
25.8. U13 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 10:30
25.8. U13B KP MFKV - H. Suchá (V. Klegova) 14:45
25.8. U12 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 10:30
25.8. U11 TU Turnaj Prostějov (Prostějov)
25.8. U11 TU Turnaj Kravaře (Kravaře)
25.8. U10 TU Turnaj Choceň (Choceň)
26.8. U11 TU Turnaj Kravaře (Kravaře)
26.8. U10 TU Turnaj Choceň (Choceň)

2018-08-28