:
:

logo

BLESKOVKY

Novým trenérem Vítkovic je Jiří Balcárek

Do letní přípravy vstoupí druholigoví fotbalisté MFK Vítkovice pod vedením Jiří Balcárka. Bývalý prvoligový fotbalista Sigmy Olomouc se ujme žezla hned 18. června, kdy je na programu první trénink.

 

„S trenérem Balcárkem jsme uzavřeli smlouvu na dva roky s možným prodloužením a věříme, že bude pokračovat v trendu stabilizace A-týmu,“ vzkázal člen vedení klubu Radovan Řehulka po jednáních, která vedla v neděli odpoledne ke vzájemné dohodě.

 

Jiří Balcárek se narodil před pětačtyřiceti lety v Zábřehu na Moravě, v dresu olomoucké Sigmy pak v letech 1993 až 1999 odehrál přes stovku prvoligových zápasů. Zahrál si i v zahraničí, působil v německém Unionu Berlín.

 

Trenérskou kariéru zahájil v Lipové, pak se znovu objevil v Olomouci, kde působil na pozici kouče B-týmu a později i asistenta A-týmu. Později šel trénovat Uničov, který dovedl k vítězství v MSFL, a jeho prozatím poslední štací bylo Znojmo, druholigový tým a konkurent Vítkovic.

 

Jiří Balcárek vstoupí do přípravy i s novým asistentem, kterým je Miroslav Paul.

 

(Vloženo 18.06.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1 : 2

MFK Chrudim

MFK Vítkovice


VS

23.MU, ST 17.4. v 17:00, Chrudim

2019-04-20

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 23 18 2 3 44:17 56
2. FC Vysočina Jihlava 23 14 5 4 35:17 47
3. FC Zbrojovka Brno 23 11 6 6 42:26 39
4. FC Hradec Králové 23 11 6 6 27:13 39
5. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
6. FK Varnsdorf 23 10 8 5 22:18 38
7. FK Pardubice 23 9 8 6 36:25 35
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FC S.&B. Vlašim 23 5 11 7 26:28 26
10. FK Fotbal Třinec 23 7 5 11 22:29 26
11. FK Baník Sokolov 23 7 4 12 22:30 25
12. 1.SC Znojmo FK 23 6 6 11 32:35 24
13. 1.SK Prostějov 23 6 6 11 21:33 24
14. MFK Chrudim 23 6 4 13 29:42 22
15. FC MAS Táborsko 23 4 6 13 26:40 18
16. FK Viktoria Žižkov 23 3 6 14 23:48 15

Následující program

15.4. WU9 MU MFKV - Lhotka (V. Klegova) 4:19
15.4. U8 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 4:22
16.4. WU11 MU MFKV - Vít.-Svinov (VK) 6:10
16.4. U13 Minirepublika (Slovácko) xxx
17.4. Muži MU Chrudim - MFKV (Chrudim) 1:2
17.4. WU15 PU MFKV - U12 (Velká Klegova) xxx
17.4. WU13 PU MFKV - U12 (Velká Klegova) xxx
17.4. U19 MU ValMez - MFKV (ValMez) 1:0
17.4. U17 MU ValMez - MFKV (ValMez) 0:2
17.4. U15 MU Opava - MFKV (Opava) 5:1
17.4. U14 MU Opava - MFKV (Opava) 5:0
17.4. U12 PU WU15 - MFKV (Vel. Klegova) xxx
17.4. U12 PU WU13 - MFKV (Vel. Klegova) xxx
17.4. U9 MU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) 9:8
18.4. U10 MU MFKV - Polanka (TC Vítek) 17:00
18.4. U9 TR Triangl (Velká Klegova) 10:30
18.4. U11/10B MU MFKV - Heřmanice (Vítek) 17:00
19.4. U18 MU Kroměříž - MFKV (Kroměříž) 10:15
19.4. U16 MU Kroměříž - MFKV (Kroměříž) 12:30
20.4. Ženy MU MFKV - Brušperk (SAP/UT) 16:00
20.4. U15B KP Krnov - MFKV (Krnov) 10:00
20.4. U13 MU MFKV - Uničov (TC Vítek/UT) 10:30
20.4. U13B KP Krnov - MFKV (Krnov) 11:45
20.4. U12 MU MFKV - Uničov (TC Vítek/UT) 10:30
20.4. U10 Minirepublika (Hradec Králové)
20.4. U8 TU Turnaj Karviná (Karviná)
21.4. Dorost MU Havířov - MFKV (Havířov) 16:00
21.4. U19 MU MFKV - Zlín (TC Vítek/UT) 10:30
21.4. U17 MU MFKV - Zlín (TC Vítek/UT) 12:45
21.4. U11/10B MU Václavovice - MFKV (Václav.) 9:00

2019-04-22