:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Fotbalový balíček pro ročník narození 2009
(Vloženo 05.12.2016)

 

Máte dítě narozené v roce 2009? Je registrovaný mladý fotbalista či fotbalistka ve fotbalovém klubu? Nemáte registrovaného fotbalistu, fotbalistku? ....


celá novinka

Narozeniny 2.12.2016
(Vloženo 02.12.2016)

 

Dnes slaví narozeniny hráč A-týmu Matěj Fiala


celá novinka

Vysílání 3.dílu magazínu „Můj Fotbal“
(Vloženo 02.12.2016)

 

V sobotu 3.12. v 9:00 hod bude ČT Sport vysílat již 3.díl magazínu „Můj Fotbal“, který vzniká ve spolupráci FAČR s ČT.


celá novinka

Oznámení o narození dcery hráče A-týmu Kostolanského Petra
(Vloženo 30.11.2016)

 

Dnes 30.11.2016 se narodila Nella hráči A-týmu Petrovi Kostolánskému


celá novinka

Turnaj RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA CUP 2016 týmu U13 (26.11.2016)
(Vloženo 27.11.2016)

 

Fotografie a video z turnaje


celá novinka

« Předchozí 1 45 90 108 109 110 111 112 113 114 134 178 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




Nový Jičín

MFK Vítkovice


VS

MOL Cup, ÚT 14.8., v 17:00, N. Jičín

2018-08-16

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 4 4 0 0 9:2 12
2. D.Č.Budějovice 4 4 0 0 9:3 12
3. FK Ústí nad Labem 4 4 0 0 8:4 12
4. FC Hradec Králové 4 3 1 0 6:2 10
5. FK Pardubice 4 2 1 1 5:3 7
6. FK Varnsdorf 4 1 3 0 2:1 6
7. 1.SK Prostějov 4 1 2 1 5:5 5
8. FK Viktoria Žižkov 4 1 2 1 5:5 5
9. FC Zbrojovka Brno 4 1 1 2 8:8 4
10. MFK Chrudim 4 1 1 2 7:8 4
11. MFK Vítkovice 4 1 1 2 5:7 4
12. FC MAS Táborsko 4 1 0 3 5:6 3
13. FC S.&B. Vlašim 4 0 2 2 5:7 2
14. FK Baník Sokolov 4 0 1 3 2:7 1
15. 1.SC Znojmo FK 4 0 1 3 3:10 1
16. FK Fotbal Třinec 4 0 0 4 2:8 0

Následující program

14.8. Muži MOL CUP N. Jičín - MFKV (N. Jičín) 17:00
15.8. WU15 PU MFKV - U12 (V. Klegova) 17:00
15.8. U19 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 14:00
15.8. U17 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 16:15
15.8. U12 PU WU15 - MFKV (V. Klegova) 17:00
18.8. Muži MU MFKV - Varnsdorf (HH) 17:00
18.8. Ženy Pohár MFKV - Loděnice (SAP/UT) 10:00
18.8. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 10:30
18.8. U15B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 13:15
18.8. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 12:45
18.8. U13B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 15:00
18.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)
19.8. U19 MU Karviná - MFKV (Karviná) 10:30
19.8. U18 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 10:30
19.8. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 12:45
19.8. U16 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 12:45
19.8. U13 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U12 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)

2018-08-21