:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Přehled utkání 22. týdne (30.5. - 5.6.2016)
(Vloženo 07.06.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

Velký výprodej zboží ve FANSHOPU
(Vloženo 07.06.2016)

 

VÝPRODEJ ZBOŽÍ VE FAN SHOPU ZAHÁJEN OD 7.6.2016 DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !


celá novinka

Narozeniny 6.6.2016
(Vloženo 06.06.2016)

 

Dnes slaví narozeniny Ing. Marek Pohorelli - sportovní ředitel a člen výboru


celá novinka

Hodnocení utkání proti Otrokovicím
(Vloženo 04.06.2016)

 

Hodnocení utkání trenéra Romana Westa proti Otrokovicím


celá novinka

POZVÁNKA NA "MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ "A-TÝMU" 3.6.2016
(Vloženo 02.06.2016)

 

V pátek 3.6.2016 se odehraje poslední domácí Mistrovské utkání Jarní sezony. Kádr Vítkovic bude hostit hráče VIKTORIA Otrokovice


celá novinka

VIDEO

FOTOGALERIE


Duel Baníku se Spartou se bude hrát před plnými tribunami

Baník hlásí po jedenácti měsících, že je vyprodáno. Dostupná kapacita vstupenek pro sobotní zápas prvoligový zápas mezi Baníkem Ostrava a pražskou Spartou s výjimkou sektoru sparťanských fanoušků byla rozebrána během necelých pěti dnů.

 

Nová huť utrpěla v Praze debakl

Basketbalisté NH Ostrava utrpěli v sobotním ligovém utkání 3. kola play-out na palubovce USK Praha debakl 46:89.



MFK Vítkovice

SK D. Č. Budějovice


VS

24 mu, 25.4. st, v 17:00, Aréna

2018-04-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 23 14 6 3 57:28 48
2. 1.FK Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3. FK Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
4. FC Hradec Králové 23 10 7 6 35:26 37
5. FK Fotbal Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6. D.Č.Budějovice 23 9 8 6 34:22 35
7. 1.SC Znojmo FK 23 9 6 8 28:34 33
8. FC S.&B. Vlašim 22 8 5 9 34:36 29
9. FK Olympia 23 7 8 8 27:34 29
10. FK Baník Sokolov 23 8 5 10 24:32 29
11. FK Viktoria Žižkov 23 8 4 11 35:37 28
12. FK Varnsdorf 22 6 8 8 27:31 26
13. FC MAS Táborsko 23 6 7 10 30:34 25
14. Frýdek-Místek 23 5 7 11 20:35 22
15. FK Ústí nad Labem 23 4 6 13 22:42 18
16. MFK Vítkovice 22 4 6 12 21:41 18

Následující program

23.4. U8 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
24.4. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 15:00
24.4. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek) 16:45
24.4. U9 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 16:00
25.4. Muži MU MFKV - Č. Budějovice (HH) 17:00
25.4. U19 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
25.4. U17 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
25.4. U12 Minirepublika (Žilina)
26.4. WU11 MU MFKV - Vřesina (TC Vítek) 16:30
26.4. U10 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek) 17:00
26.4. U11/10B MU MFKV - Koblov (TC Vítek) 17:00
28.4. Dorost. MU MFKV - Baník (SAP) 10:15
28.4. U18 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 10:15
28.4. U16 MU Val. Mez. - MFKV (Val. Mez.) 12:30
28.4. U15 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 10:30
28.4. U15B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 12:00
28.4. U14 MU MFKV - Baník (TC Vítek) 12:15
28.4. U13 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U13B KP MFKV - Krnov (Velká Kleg.) 13:45
28.4. U12 MU Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.4. U11 MU Darkovice - MFKV (Dark.) 14:15
28.4. U11 Minirepublika (Prostějov)
28.4. U10 TR Triangl (Frýdek Místek)
28.4. U9 Minirepublika (Žilina)
29.4 Muži MU Příbram - MFKV (Příbram) 17:00
29.4 U19 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 10:30
29.4 U17 MU MFKV - Karviná (TC Vítek) 12:45

2018-05-01