:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Narozeniny 21.6.2016
(Vloženo 21.06.2016)

 

Dnes 21.6.2016 slaví narozeniny trenér U10 - Vojtěch Borgosz.


celá novinka

Přehled utkání 24. týdne (13. - 19.6.2016)
(Vloženo 20.06.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

U10 se kvalifikovala do Velkého finále E.ON CUPU 2016
(Vloženo 20.06.2016)

 

Po výborných výkonech v opavské kvalifikační skupině si kategorie U10 zajistila účast na zářijovém Velkém finále E.ON Cupu 2016.


celá novinka

VÍTKOVICE JSOU DRUHOLIGOVÉ
(Vloženo 16.06.2016)

 

VÍTKOVICE JSOU DRUHOLIGOVÉ


celá novinka

Nábor žen a dívek na sezónu 2016/2017
(Vloženo 16.06.2016)

 

MFK Vítkovice přibírá hráčky do týmů žen, dorostenek, žákyň a přípravek všech věkových kategorií (od 6-ti let)


celá novinka

VIDEO

FOTOGALERIE


Baníkovec Hlinka: Mohli jsme mít už klid, pořád to ale máme ve svých rukou

ROZHOVOR/ Scházel kousíček a byl opěvovaný hrdina, zachránce. Záložník Baníku Ostrava Marek Hlinka měl na začátku derby v Karviné blízko ke gólu jistoty. O ten ho připravil skvělým zákrokem po přízemní střele z dvaadvaceti metrů gólman Martin Berkovec.

 

Ostrava chce uspořádat Winter Classic!

Hokejisté Vítkovic mají v plánu vyzvat na Městském stadionu, kde hraje své domácí zápasy fotbalový Baník, pod širým nebem Třinec a Brno.



FK Ústí N/Labem

MFK Vítkovice


VS

30 mu, 25.5. pá, v 17:00, Ústí n/Labem

2018-05-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 29 17 9 3 69:33 60
2. 1.FK Příbram 29 18 4 7 56:30 58
3. FK Pardubice 29 15 3 11 42:30 48
4. FC Hradec Králové 29 13 8 8 48:36 47
5. FK Fotbal Třinec 29 12 10 7 40:28 46
6. D.Č.Budějovice 29 10 11 8 42:32 41
7. FC S.&B. Vlašim 29 11 5 13 42:47 38
8. FK Baník Sokolov 29 11 5 13 32:39 38
9. FK Viktoria Žižkov 29 10 5 14 41:50 35
10. FK Varnsdorf 29 8 10 11 38:44 34
11. FK Olympia 29 8 10 11 33:43 34
12. 1.SC Znojmo FK 29 9 7 13 34:49 34
13. FC MAS Táborsko 29 8 9 12 36:44 33
14. FK Ústí nad Labem 29 9 6 14 33:47 33
15. MFK Vítkovice 29 7 9 13 35:48 30
16. Frýdek-Místek 29 6 9 14 26:47 27

Následující program

21.5. U8A MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 14:12
21.5. U8B MU MFKV - Heřman. (TC Vítek) 11:14
22.5. U15 MU Prostějov - MFKV (Prostě.) 5:1
22.5. U14 MU Prostějov - MFKV (Prostě.) 2:1
23.5. U18 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 0:5
23.5. U16 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 0:8
23.5. U15B KP Nový Jičín - MFKV (N. Jičín) 4:2
23.5. U13 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 5:1
23.5. U13B KP Nový Jičín - MFKV (N. Jičín) 2:3
23.5. U12 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 2:6
23.5. U9 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 12:5
24.5. WU11 MU MFKV - Hlubina (TC Vítek) 2:21
24.5. U10 MU MFKV - V. Polom (TC Vítek) 4:18
24.5. U11/10B MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 14:6
25.5. Muži MU Ústí n. L. - MFKV (Ústí n. L.) 17:00
25.5. U11 MU Krasné Pole - MFKV (K. P.) 17:30
26.5. U18 MU Jeseník - MFKV (Jeseník) 10:15
26.5. U16 MU Jeseník - MFKV (Jeseník) 12:30
26.5. U15 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 10:30
26.5. U15B KP MFKV - Kravaře (V. Klegova) 12:00
26.5. U14 MU MFKV - Hlučín (TC Vítek/UT) 12:15
26.5. U13B KP MFKV - Kravaře (V. Klegova) 13:45
26.5 U12 TU Příbram Cup (Příbram)
26.5 U11 TU Minirepublika (Táborsko)
26.5 U10 TU Ondrášovka Cup (Benešov)
26.5 U11/10B TU Turnaj Polanka nad Odrou
26.5 U8 TU Turnaj Polanka nad Odrou
26.5 U7Mo TU Turnaj Polanka nad Odrou
27.5. Ženy MU MFKV - Loděnice (SAP) 10:00
27.5. U19 MU MFKV - Olom. (TC Vítek/UT) 10:30
27.5. U17 MU MFKV - Olom. (TC Vítek/UT) 12:45
27.5. U9 TU Turnaj Opava (Opava)

2018-05-29