:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Pozvánka na 8.kolo "FOTBALOVÉ NÁRODNÍ LIGY "A-týmu" 25.9.2016
(Vloženo 19.09.2016)

 

V neděli 25.9.2016 se odehraje 4.domácí Mistrovské utkání podzimní sezóny FNL 2016/2017. Kádr Vítkovic bude hostit hráče FK Baník Sokolov


celá novinka

Narozeniny 18.9.2016
(Vloženo 18.09.2016)

 

Dnes slaví narozeniny hráč A-týmu - Klejnot Jan


celá novinka

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016
(Vloženo 17.09.2016)

 

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016


celá novinka

Sestřih videa utkání 9.9.2016
(Vloženo 16.09.2016)

 

Sestřih videa utkání 9.9.2016 MFK Vítkovice - FK Varnsdorf


celá novinka

Po velkém boji zůstaly všechny body ve Znojmě
(Vloženo 16.09.2016)

 

Fotbalisté MFK Vítkovice mají za sebou další náročný zápas, ve kterém nebyli horším týmem, dvakrát dokázali dotáhnout náskok domácích, ale v posledních minutách znovu přišli o vítězství.


celá novinka

« Předchozí 1 46 90 120 121 122 123 124 125 126 135 179 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Varnsdorf


VS

5.MU, SO 18.8., V 17:00, Aréna

2018-08-19

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 4 4 0 0 9:2 12
2. D.Č.Budějovice 4 4 0 0 9:3 12
3. FK Ústí nad Labem 4 4 0 0 8:4 12
4. FC Hradec Králové 4 3 1 0 6:2 10
5. FK Pardubice 4 2 1 1 5:3 7
6. FK Varnsdorf 4 1 3 0 2:1 6
7. 1.SK Prostějov 4 1 2 1 5:5 5
8. FK Viktoria Žižkov 4 1 2 1 5:5 5
9. FC Zbrojovka Brno 4 1 1 2 8:8 4
10. MFK Chrudim 4 1 1 2 7:8 4
11. MFK Vítkovice 4 1 1 2 5:7 4
12. FC MAS Táborsko 4 1 0 3 5:6 3
13. FC S.&B. Vlašim 4 0 2 2 5:7 2
14. FK Baník Sokolov 4 0 1 3 2:7 1
15. 1.SC Znojmo FK 4 0 1 3 3:10 1
16. FK Fotbal Třinec 4 0 0 4 2:8 0

Následující program

14.8. Muži MOL CUP N. Jičín - MFKV (N. Jičín) 1:4
15.8. WU15 PU MFKV - U12 (V. Klegova) 14:1
15.8. U19 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:1
15.8. U17 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 5:0
15.8. U12 PU WU15 - MFKV (V. Klegova) 14:1
18.8. Muži MU MFKV - Varnsdorf (HH) 17:00
18.8. Ženy Pohár MFKV - Loděnice (SAP/UT) 10:00
18.8. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 10:30
18.8. U15B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 13:15
18.8. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 12:45
18.8. U13B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 15:00
18.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)
19.8. U19 MU Karviná - MFKV (Karviná) 10:30
19.8. U18 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 10:30
19.8. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 12:45
19.8. U16 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 12:45
19.8. U13 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U12 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)

2018-08-21