:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

U10 TŘETÍ NA TURNAJI V KORNI 20.3.
(Vloženo 23.03.2016)

 

V neděli 20.března se tým U10 zúčastnil turnaje v Korni


celá novinka

Kategorie přípravek vítězem Halové ligy ve Smilovicích
(Vloženo 22.03.2016)

 

Přípravkové kategorie U8 až U11 odehráli během zimních měsíců dvanáct turnajů v krásném prostředí smilovického sportovního centra.


celá novinka

Přehled utkání 11. týdne (14. - 20.3.2016)
(Vloženo 22.03.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

Šestnáctka druhá na silně obsazeném turnaji v Chorzowě
(Vloženo 21.03.2016)

 

Mezinárodní víkendový turnaj v polském Chorzowě


celá novinka

Pozvánka na 17.kolo "Mistrovského utkání "A-týmu"
(Vloženo 19.03.2016)

 

V neděli 20.3.2016 se odehraje 1 Mistrovské utkání utkání Jarní sezóny. Kádr Vítkovic bude hostit hráče SK HS Kroměíž


celá novinka

« Předchozí 1 47 93 139 154 155 156 157 158 159 160 185 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

MFK Chrudim


VS

9.MU, PÁ 21.9., V 17:00, Aréna

2018-09-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 8 6 0 2 15:7 18
2. FC Hradec Králové 8 5 2 1 10:4 17
3. FK Ústí nad Labem 8 5 1 2 14:10 16
4. 1.SK Prostějov 8 4 3 1 9:6 15
5. FK Varnsdorf 8 4 3 1 5:3 15
6. FK Pardubice 8 4 2 2 15:9 14
7. FC Vysočina Jihlava 8 4 2 2 13:8 14
8. FC Zbrojovka Brno 8 3 2 3 17:14 11
9. MFK Vítkovice 8 3 2 3 12:13 11
10. FK Baník Sokolov 8 2 2 4 7:12 8
11. FC S.&B. Vlašim 8 1 4 3 12:14 7
12. FK Viktoria Žižkov 8 1 4 3 11:15 7
13. MFK Chrudim 8 2 1 5 9:15 7
14. 1.SC Znojmo FK 8 1 3 4 8:14 6
15. FC MAS Táborsko 8 1 2 5 9:14 5
16. FK Fotbal Třinec 8 1 1 6 6:14 4

Následující program

17.9. WU9 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 16:6
17.9. U9 MU MFKV - Ova-Jih (TC Vítek) odlož
17.9. U8 MU D. Lhota - MFKV (D. Lhota) zruše
18.9. WU15 MU MFKV - Klimkov. (TC Vítek) 2:8
18.9. WU11 MU MFKV - Slovan (V. Klegova) 14:4
18.9. U11 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 15:1
18.9. U10 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 20:12
19.9. U8 MU Šenov - MFKV (Šenov) 21:17
20.9. U10 MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 19:3
20.9. U11/10B MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 20:8
21.9. Muži MU MFKV - MFK Chrudim (HH) 17:00
21.9. WU9 MU Lhotka - MFKV (Lhotka) 16:30
21.9. U11 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) 17:00
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) 17:00
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 17:00
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 17:00
22.9. Ženy MU Havířov - MFKV (Havířov) 15:00
22.9. Dorost. MU Havířov - MFKV (Havířov) 11:30
22.9. WU15 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 10:15
22.9. WU13 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 12:00
22.9. U19 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 10:15
22.9. U17 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 12:15
22.9. U15 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 10:30
22.9. U15B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 13:00
22.9. U14 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 12:45
22.9. U13B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 14:45
22.9. U11 TU Turnaj Frýdlant n. O. (FnO)
22.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
22.9. U10 Miniliga Hradec Králové (H. K.)
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka)
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka)
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba)
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba)
23.9. U18 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 10:30
23.9. U16 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 12:45
23.9. U13 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U12 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
23.9. U11/10B TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U9 TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U7Mo TU Turnaj Markvar. (Mark.)

2018-09-25