:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

SK Hulín - MFK Vítkovice 2:1 (2:0)
(Vloženo 15.05.2016)

 

Hodnocení trenéra Romana Westa k utkání SK Hulín - MFK Vítkovice


celá novinka

Narozeniny 14.5.2016
(Vloženo 15.05.2016)

 

Dne 14.května slaví narozeniny trenér přípravky U6/U7 Ing.Kamil Beran.


celá novinka

Měsíc náborů začíná, fotbal do svých řad láká nové hvězdičky
(Vloženo 13.05.2016)

 

Po velkém úspěchu náborových Měsíc náborů v roce 2015 v rámci projektu Můj první gól, se Fotbalová asociace České republiky rozhodla opět přilákat na fotbalové trávníky nové malé hvězdičky, a to jak chlapce, tak dívky.


celá novinka

VV FAČR revokoval své usnesení o nezveřejňování výsledků a tabulek
(Vloženo 11.05.2016)

 

,,VV FAČR rozhodl o nezveřejňování tabulek soutěží u obou kategorií přípravek na všech úrovních a stejně tak u kategorie mladších žáků v soutěžích SpSm".


celá novinka

Kategorie U10 nejlepší z ČR na turnaji v Petřkovicích
(Vloženo 11.05.2016)

 

Kategorie U10 dosáhla vynikajícího umístění na dvoudenním turnaji v Petřkovicích, když obsadila 2. místo ze 44 týmů. Turnaj O pohár starosty Petřkovic je jedním z největších a nejkvalitněji obsazených turnajů v ČR pro hráče ročníku 2006.


celá novinka

« Předchozí 1 51 101 151 161 162 163 164 165 166 167 201 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




FC Baník Ostrava B

MFK Vítkovice


VS

2.PU, SO 19.1., V 10:30, Šoupalka

2019-01-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program

16.1. U19/U18 PU Baník - MFKV (Kravaře) 17:00
18.1. U13 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
18.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. WU15 TU Halový Turnaj Poruba (Por.) 8:00
19.1. Muži PU Baník B - MFKV (UT Šoup.) 10:30
19.1. U19 PU MFKV - Klimkovice (UT) 13:00
19.1. U17 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 15:00
19.1. U16 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 16:45
19.1. U15 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 10:00
19.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. U13 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 11:30
19.1. U12 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
19.1. U11 PU MFKV - F.-Místek (Hala Vítek) 8:00
19.1. U10 TR Triangl (Opava)
19.1. U9 TR Triangl (Hala Vítek č.1) 10:00
19.1. U9 TU Miniturnaj Bohumín (Boh.) 9:00
19.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Rašk.) 8:00
20.1. U18 PU Baník - MFKV (UT Šoupalka) 10:00
20.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
20.1. U11 TU Turnaj Brno (Brno)
20.1. U9/8B TR Triangl (Krmelín)
20.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Bruš.) 8:00
20.1. U8 TU Turnaj Albrechtice (Albrech.)
20.1. U7Mo TU Turnaj Polanka (Polanka)

2019-01-21