:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Pozvánka na "Přátelské utkání "A-týmu" 23.1.2016
(Vloženo 20.01.2016)

 

V sobotu 23.ledna 2016 se odehraje první zápas připravných utkání. Kádr Vítkovic bude hostit hráče Opavy


celá novinka

PŘEHLED UTKÁNÍ 2. TÝDNE ( 11. - 17.1.2016)
(Vloženo 19.01.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

FAČR-členský příspěvek 2016
(Vloženo 19.01.2016)

 

Do konce ledna 2016 je potřeba donést a zaplatit členský příspěvek "FAČR"


celá novinka

PŘEHLED UTKÁNÍ 1. TÝDNE ( 4. - 10.1.2016)
(Vloženo 14.01.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

Sortiment a otvírací doba Fan shopu na Městském stadionu
(Vloženo 11.01.2016)

 

Od 4.1.2016 Fan shop otevřen denně v pracovní dny od 12:00 do 17:00. O otevření Fan shopu o víkendech Vás budeme vždy včas informovat na naších webových stránkách a FB.


celá novinka

« Předchozí 1 49 97 145 170 171 172 173 174 175 176 193 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




FK Baník Sokolov

MFK Vítkovice


VS

16.MU, SO 24.11., V 10:15, Sokolov

2018-11-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 15 10 2 3 27:13 32
2. FC Vysočina Jihlava 15 10 2 3 26:12 32
3. FC Hradec Králové 15 9 2 4 21:10 29
4. FK Varnsdorf 15 7 5 3 12:7 26
5. FK Pardubice 15 7 4 4 28:19 25
6. FC Zbrojovka Brno 15 6 5 4 25:18 23
7. FK Ústí nad Labem 15 7 1 7 20:22 22
8. MFK Vítkovice 15 6 3 6 19:26 21
9. FC S.&B. Vlašim 15 4 6 5 20:21 18
10. FK Baník Sokolov 15 5 3 7 13:20 18
11. 1.SK Prostějov 15 4 6 5 12:19 18
12. FK Fotbal Třinec 15 5 2 8 15:19 17
13. 1.SC Znojmo FK 15 4 3 8 20:23 15
14. MFK Chrudim 15 4 2 9 19:25 14
15. FC MAS Táborsko 15 3 4 8 17:24 13
16. FK Viktoria Žižkov 15 2 4 9 15:31 10

Následující program

16.11. U15 MU Karviná - MFKV (Karviná) 14:00
16.11. U14 MU Karviná - MFKV (Karviná) 15:45
16.11. U13 TR Triangl (UT Aréna) 18:30
17.11. U13 Halový Turnaj (Dubina) 8:00
17.11. U11 TU Fastav cup (Zlín)
17.11. U10 TR Triangl (Uherské Hradiště)
17.11. U9 TU Turnaj Zašová (Zašová)
17.11. U9 TR Triangl (Frýdek-Místek) 9:00
17.11. U8 KZL Brušperk (Kozlovice) 8:00
17.11. U8 KZL Kozlovice (Kozlovice) 8:00
18.11. WU13 TU Turnaj Dubina (Dubina) 8:00
18.11. U11 TR Triangl (Olomouc)
18.11. U11 TU Turnaj Třinec (Třinec)

2018-11-20