⚽️ Branka: Pastrňák ⚽⚽⚽⚽, Hloch Martin ⚽⚽⚽, Hloch Jan ⚽, Herák ⚽, Kalafut ⚽
 Sestava: Hypš - Posmyk, Rygol, Valder, Hloch Martin, Herák, Tydlačka (K), Kalafut, Hloch Jan, Pastrňák, Tkačík / Mooc, Sýkora, Koukal, Gajdošík, Kubíček, Vráždil, Kubla.
 Hodnocení trenéra Mooce: Výborný výkon. Celý tým zaslouží pochvalu, jen tak dále.

⚽️ Branka: Kunz ⚽️, Matejov ⚽️
? ŽK: Kunz, Bondarenko
? Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Pavlišinec, Michel, Kunz, Matejov, Pilch, Bondarenko, Segeťa, Surovec? Gajdošík, Keňo, Kořenek, Widura, Kuneta.
 Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
 Hodnocení trenéra Mokrohajského: Utkání s výborným vstupem, kde jsme neproměnili 3 obrovské šance a mohl být jasný průběh. Následoval trest v podobě hrubky u brankáře 0:1, a soupeř se uklidnil. Průběh se vyrovnal a oba soupeři mohli rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Pro větší množství šanci na naší straně ovšem s remízou, nemůžeme být spokojeni.
U17
✖️ MFKV - MFK Karviná U16 2:3

⚽️ Branky: Hloch Martin ⚽️⚽️
 ŽK: Rygol
 Sestava: Lech - Posmyk, Tamajka, Střižík, Hloch, Ulmann, Kubla, Tkačík (K), Antonín, Kuneta, Keňo / Sojčák, Kalafut, Štirba, Ulmann, Trnka.
 Trenéři: Mooc, Kapler
 Hodnocení trenéra Mooce: První poločas v obranné fázi nebyl dobrý. Udělali jsme tři chyby a dostali laciné branky.
Dostali jsme se rychle do vedení po krásné akci a zahodily další šance. Potom náš brankář a stoper udělali školácké chyby a Karviná do prázdné branky skórovala. Musíme pochválit karvinského golmana za druhý poločas, protože tento mág vychytal 5 jasných tutovek a nebýt ho, tak v poklidu utkání vyhrajeme. Věděli jsme, že 5 našich nejlepších hráčů jde odpoledne hrát za muže, tak jsme je museli šetřit. Tam předvedli výborný výkon z vítězstvím 11:0. Budeme už tyto hráče využívat v dospělém fotbale, protože je radost na ně koukat. Děkujeme za výkon.