×

Aktuality

DOROST ZAHAJUJE JARNÍ ČÁST SEZÓNY - VYSNĚNÝ CÍL JE POSTUP
DOROST ZAHAJUJE JARNÍ ČÁST SEZÓNY - VYSNĚNÝ CÍL JE POSTUP

vloženo 13.03.2023

Kategorie U17 a U19 již tento víkend rozjíždí jarní část sezóny v Moravskoslezské dorostenecké divizi. Ač se devatenáctka nachází prozatím na třetím místě za rezervami Karviné a Opavy cíl nemění. ,,Chceme se pokusit o zázrak a postoupit,, sdílí nahlas nový lodivod kategorie U19, Vítězslav Mooc. Trenér, který měl největší zásluhu na postupu do žákovské ligy v roce 2022, v této sezóně dokázal s kategorií U17 skončit po podzimu na prvním místě soutěže a dostal nabídku vést naši nejvyšší mládežnickou kategorii.
Přinášíme vám rozhovor s trenérem U19, Vítězslavem Moocem.
? HODNOCENÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVY
„ Po úspěšném podzimu v kategorii U17 jsme byli osloveni s mým asistentem, Kaplerem, vést kategorii U19. Tuto nabídku jsme přijali okamžitě. S sebou jsme si vzali do U19 pět kluků ze sedmnáctky a budujeme opravdu silný tým. Přecházíme na útočný styl dvou až tří útočníků. Chceme po celé utkání soupeře napadat a dominovat. Za měsíc jsme udělali velký pokrok a naši borci pracují na 100% a začínají chápat co po nich chceme. Věřím, že v soutěži to prokážeme.
? CÍL
Uděláme maximum pro postup, chceme se pokusit o zázrak. Vítkovická mládež si to zaslouží, hrát minimálně druhou nejvyšší dorosteneckou soutěž. Tak jak jsme dokázali v žákovské lize, že tam můžeme být, tak věřím, že kvalitou máme na to hrát také vyšší soutěže v dorostu. Uděláme pro postup maximum.
? JAK PRACUJETE NA POSTUPU
Kromě tréninkových jednotek na hřišti pracuji s klukama i po psychické stránce. Vše čerpám ze zkušenosti z ligových angažmá co jsem zažil. V týmu cítím opět velkou chemii.
Jediným naším soupeřem bude Karviná, naše mužstvo je však nastaveno vyhrávat každé utkání a věříme, že to může vyjít.
? B TÝM, A TÝM
Postup je určitě pro nás prioritou. Ovšem také se snažíme o posun hráčů do B týmu, kde někteří dorostenci odehráli několik utkání. Stejně tak A TÝM, kde několik talentovaných borců trénuje, Pokud bude možnost také nakouknout do MSFL, budeme všichni jen hrdí na to, že jsme vyprodukovali hráče do mužské kopané.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. HLUBINA 9 22
2. Opava B 9 17
3. Bílovec 9 17
4. Krnov 9 18
5. Vratimov 9 16
6. Šumperk 9 15
7. Polanka nad Odrou 9 15
8. Valašské Meziříčí 9 14
9. Bohumín 9 11
10. Jeseník 9 11
11. Havířov 9 9
12. Řepiště 9 9
13. MFK VÍTKOVICE "A" 9 8
14. Frenštát p.R. 9 7
15. Břidličná 9 5
16. Bruntál 9 4