⚽️ Branky: Kunz ⚽️, Surovec ⚽️, Viktor ⚽️
Groman - Gajdošík, Graf, Tamajka, Keňo, Staniek, Rygol, Kořenek, Hloch M., Kunz, Viktor.
Sestava 2. poločas:
Lech - Švancara, Graf, Tamajka, Keňo, Surovec, Segeťa, Matejov, Alex, Kapler, Viktor.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: Na soustředění s U17 ve Viganticích nás oslovilo vedení, jestli převezmeme dorost U19. Okamžitě jsme na tuto výzvu kývli a po příjezdu ze soustředění jsme už vedli naše borce z U19 proti Hlučínu. Chtěli jsme hlavně kluky poznat a řekli jsme jim ať se ukážou v nejlepším světle. Do U19 jsme si hned přivedli 4 kluky z U17. Taktika byla jasná a klukům jsme vysvětlili, že preferujeme ofenzivní styl s napadáním a hru na dva útočníky.
První poločas byl fantastický a kluky jsme nastavili tak, že ať se poperou o základní sestavu. Předvedli výborný výkon, akce a šance se proti Hlučínu rodily jedna za druhou. Hlučín si dovezl fantastického brankáře Remiáše, který vychytal 5 tutovek a nebýt jeho, skóre prvního poločasu by bylo 7:0. Druhý poločas jsme vystřídali a chtěli jsme poznat kluky, které moc herně neznáme.
Všichni bojovali a to si moc cením. Skóre za stavu 3:3 mohlo dopadnout 5:3, ale jejich fantastický gólman čaroval. Hlučín nám v závěru vstřelil dvě branky a utkání skočilo 3:5. Tento zápas nám ukázal hodně. Čeká nás mnoho práce, kluci byli zvyklí hrát na jednoho útočníka a my praktikujeme styl ofenzivní na dva až tři útočníky. Dnes hned máme regeneraci na ligové úrovni na Bazalech a zítra Bělský les. Už teď víme, že budeme moc silní a ukázal nám to první poločas s Hlučínem, který hraje o ligu výše. Nastavíme dobrou chemii v týmu, uděláme velkou partu. Pokusíme se o zázrak k postupu, kde už víme, že jediná překážka bude tým Karviné, který má náskok 4 bodů. Kluky musíme pochválit za přístup k utkání.
Děkujeme .
U17
✖️ MFKV - FC Hlučín 3:6

⚽️ Branky: Kapler ⚽️, Antonín ⚽️, Hloch ⚽️
Hodnocení trenéra Semelky: Po náročném soustředění ve Viganticích, kde jsme v sobotu odehráli utkaní s muži z Vigantic, jsme v neděli nastoupili k utkaní s mužstvem U17 z Hlučína. Bohužel někteří hráči si přivezli drobná zranění a někteří hráči z U17 posílili naši U19, která hrála ve stejnou dobu na vedlejším hřišti rovněž s mužstvem z Hlučína U19. První poločas jsme se soupeřem drželi krok, ale ve druhém poločase už byla vidět na našem mužstvu únava, což soupeř využil a utkání dovedl do vítězného konce.