DOROSTENCI ODEHRÁLI KVALITNÍ UTKÁNÍ SE SPARTOU BRNO

✅ MFKV - Sparta Brno 5:2
⚽️ Branky: Widura ⚽️⚽️, Kunz ⚽️, Kapler ⚽️, Střižík ⚽️
Sestava: Groman, Košec - Tamajka, Gráf, Widura, Keňo - Surovec, Rygol, Kořenek, Střižík, Kunz, Kapler ?Matejov, Švancara, Trojan, Tomášek, Kuneta, Segeťa, Alex.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: Na Spartu Brno jsme se dobře připravili. Věděli jsme, že nás čeká silný soupeř, který porazil nedávno Hlučín a také Frýdek Místek. Opravdu musíme uznat sílu Brna, které k nám zavítalo hrát ofenzivní fotbal. My jsme dvacet minut nenapadali rozehrávku a nechali Brno hrát. Po mém důrazném upozornění, že musíme hrát výše a napadat rozehrávku, začali naši borci hrát přesně to, co po nich vyžadujeme. Dostávali jsme se do velkých šancí, vstřelili Brnu pět branek a další jsme trestuhodně zahodili. Přecházíme na útočný styl s napadáním a pomalu jde vidět, že nám tento styl bude sedět. Pro nás je pozitivní, že hráči makají na doraz a dostáváme se i do šancí a velkého tlaku.
Musím dále pochválit Brno. Je to velmi kvalitní tým a také jim přeji, ať vybojují postup, protože u nás předvedli skvělý výkon.
U17
MFKV - Sparta Brno 3:3

⚽️ Branky: Kuneta ⚽️, Tomášek ⚽️, Gališ ⚽️
Sestava - 1. poločas: Horký - Coufal, Ulmann, Štirba, Suchý - Kalafut, Antonín, Koulizakos - Kuneta, Kubla, Gališ
Sestava - 2. poločas: Daňo - Coufal, Ulmann, Štirba, Střižík - Kalafut, Antonín, Gališ - Kubla, Tomášek, Závěta.
Trenéři: Černý, Kříž
Hodnocení trenéra Kříže: Prvních 10 minut zápasu jsme nebyli důrazní a nechali soupeři příliš mnoho prostoru. Po nevyužité šanci soupeře jsme převzali kontrolu a postupně začali kombinovat. Od 30 minuty se hrálo prakticky na polovině soupeře. Bohužel jsme nevyužili šance, chyběl nám důraz v šestnáctce soupeře a my proměnili pouze jednu příležitost. Na začátku druhé půle jsme byli opět aktivnější a po zásluze šli do vedení na 2:0. Potom jsme, ale nepochopitelně přestali hrát a soupeř otočil na 2:3. Po rychlém brejku, kdy soupeř kopal roh, jsme vyrovnali na 3:3. Kdybychom využili všechny naše šance, pohodlně bychom vyhráli. Do příštího zápasu musíme zachovat chladnou hlavu v zakončení a mít větší hlad po gólů. Kluky musím pochválit, že se nesložili a vyrovnali v samotném závěru.